آماده‌ترین بازیکن پرسپولیس؛ نیمه دوم فروردین به نام امیری

آماده‌ترین بازیکن پرسپولیس؛ نیمه دوم فروردین به نام امیری

4662
18:04
31 فروردین 1397
پرسپولیس در نیمه دوم فروردین 3 بازی در لیگ برتر و آسیا انجام داد و 7 امتیاز به دست آورد. نقش وحید امیری در این امتیازگیری‌ها قابل توجه بوده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - پرسپولیس در نیمه دوم فروردین 3 بازی در لیگ برتر و آسیا انجام داد و 7 امتیاز به دست آورد. نقش وحید امیری در این امتیازگیری‌ها قابل توجه بوده است.

به گزارش وبسایت نود، وحید امیری آماده‎ترین روزهای خود را می‌گذراند. بعد از درخشش در دو دیدار لیگ برتر برابر پدیده و پارس جم، امیری برابر السد هم مهمترین مهره پرسپولیس بود. وینگر راست سرخپوشان با 56 پاس، بیشترین پاس را در بین بازیکنان سرخپوش به ثبت رساند و با حدود 88 درصد پاس سالم بعد از صادق محرمی(92درصد) دقیق‌ترین بازیکن پرسپولیس هم بود. امیری طرح‌ریز حملات سرخپوشان از سمت راست بود و نقش پررنگی در بازی تیم و خواسته‌های برانکو داشت. نزدیک به 60 درصد حملات پرسپولیس از سمت راست و با حضور امیری و محرمی انجام شد. امیری بیشترین پاس‌های خود در این بازی را هم به محرمی و نعمتی داد و جنب و جوش و تحرک جناح راست پرسپولیس را ساخت.

امیری در دو بازی دیگر هفته‌های اخیر پرسپولیس هم نقش ویژه‌ای داشت. گلزنی در دیدار با پدیده که منجر به قهرمانی پرسپولیس شد؛ و سانتری که در دقایق آخر بازی با پارس جم، کامیابی‌نیا به گل تبدیل کرد و پرسپولیس را از شکست خانگی نجات داد. امیری در دو بازی لیگ برتری 4 شوت زد و 5 پاس کلیدی به نام خود ثبت کرد. در دیدار لیگ قهرمانان آسیا هم امیری تاثیرگذاری ویژه‌ای روی برد پرسپولیس داشت و شاید او را بتوان بهترین بازیکن نیمه دوم فروردین سرخپوشان دانست.

 

14002

نظرات کاربران
چه تیمی داریم مااا
همه بازیکنای ما آمادن ...امیری یکم بهتر بود
۳۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۴:۴۷
پاسخ
6
66
06
امیری از دوران اوجش فاصله گرفته ولی همین الان هم بازیش تاثیر گذاره، وحید یه ستونه واسه تیم. پرتلاش و جنگنده.
۳۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۶:۴۶
پاسخ
8
71
دختر پرسپوليسي
اميري خيلي خوبه از همه لحاظ اخه مگه ميشه اين همه خوبي يه نفر يه جا داشته باشه
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۲:۵۷
2
52