آمادگی مسی برای بازگشت به تیم ملی آرژانتین

آمادگی مسی برای بازگشت به تیم ملی آرژانتین

1687
17:41
10 بهمن 1397
طبق ادعای رسانه آرژانتینی، لیونل مسی در ماه مارچ به آلبی سلسته بازخواهد گشت.

به گزارش وبسایت نود، رسانه آرژانتینی اوله گزارش داده که لیونل مسی در آستانه بازگشت به تیم ملی آرژانتین در بازی های ملی ماه مارچ است.

اگرچه تاکنون این خبر توسط لیونل اسکالونی، سرمربی تیم ملی و کلودیو تاپیا، رئیس اتحادیه فوتبال آرژانتین تایید نشده اما گزارش شده که مسی طی صحبت هایی با اسکالونی، از تمایل خود برای بازگشت سخن گفته است.

فوق ستاره بارسلونا بعد از حذف آرژانتین از جام جهانی 2018 به دست فرانسه درباره این موضوع سخنی به میان نیاورده اما هم اسکالونی و هم تاپیا نسبت به بازگشت لئو به آلبی سلسته خوشبین بوده و رسانه ها را در این زمینه به آرامش فراخوانده اند.

در دور بعدی بازی های ملی، آرژانتین در دو دیدار دوستانه ابتدا در روز 22 مارچ در ورزشگاه واندا متروپولیتانوی مادرید به مصاف ونزوئلا خواهد رفت و سپس 4 روز بعد در رباط، مهمان تیم ملی مراکش خواهد بود. به نظر می‌رسد در این دو بازی می‌توان شاهد بازگشت مسی به تیم ملی آرژانتین بود.

7712

نظرات کاربران
ایران
وقتشه کینگ نشون بده به بازیکنایی مثل پولمار که چرا کینگه و دیگران به گرد پاش هم نمیرسن
۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۹:۲۱
پاسخ
3
12
حمید مسی
مسی اگه برگرده اشتباه کرده.فدراسیون آرژانتین ویرانه.مسی باید هم و غمش بارسا باشه اونم تو روزایی که لرد اعظم والورده بارسا را به خاک سیاه نشونده
۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۲:۱۰
پاسخ
22
1
حامد مسی عشق آرژانتین
نگاه کنید تو رو خدا. آخه اسکالونی مربیه که هنوز تو تیم ملی آرژانتینه؟ حیف مسی که در عصر مربیان بی‌عرضه در آرژانتین گرفتار شد. تیم رویایی ۲۰۱۰ رو فقط مارادونا می‌تونست نابود کنه. چه تیمی بود. قبل از عصر مسی هم تو ۲۰۰۶ که پکرمن ترسید و اون فوتبال همیشگی رو ارائه نکرد. ۲۰۰۲ هم با اینکه فوق العاده بودیم ولی چقدر بد حذف شدیم و قبل و قبل و قبل ، ۲۰۱۴ نایب قهرمانی با کلی هدر رفتن موقعیت، ۲۰۱۸ با اینکه تیم فاجعه بود ولی جلوی قهرمان جهان حذف شدیم تازه ۳ تا هم زدیم بهش. حیف این فوتبالیست‌های بزرگ که اسیر مربی‌ها شدن.
۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۶:۵۲
پاسخ
4
19
اکبر
خخخ افتضاحی دیگر از مسی در راه هست کاشکی امسال قهرمان بشه برسه به سرورش کریس در عرصه ملی
۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۷:۲۷
پاسخ
30
4
عشقممم نیمار
عاقای مسی بیا ارژانتین ک‌در کوپا امریکا ..توسط عشقممم‌نیمارم ..‌تحقیر امیز شکست بخورید ک‌ از اومدن‌ ب ارژانتین ..پشیمون شید :-)
۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۴:۰۰
پاسخ
48
9
مهدی
همین که که تو جام جهانی جلو چشم کل جهان تحقیر شدید کافی نیست؟نیمار فقط دایو می زد از اونور هازارد همرو دریبل می کرد عاقای نیمار تماشا می کرد.
۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۶:۱۹
3
24
رئال
مسی زمین فوتبال رو پارگ اشتباه گرفته تو پارک قدم میزنن . چمن فوتبال جای فوتباله . مسی هر گز نمی تواند رهبر تیم فوتبال باشد ار بیانات مارادونا
۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۶:۰۳
پاسخ
48
6
مهدی
دوبار به فینال رفته از انور کریس جامی رو برده که تو فینالش فقط تماشاچی بود.در ضمن زمین چمن که فقط جای دویدن نیست شما چمنو با دومیدانی قاطی کردی فک کنم تا الان فوتبالو اشتبا نگا می کردی.
۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۹:۵۸
4
16