آمار امیدوار کننده مودریچ برای کرواسی؛ پیروزی در ۱۰ فینال متوالی

آمار امیدوار کننده مودریچ برای کرواسی؛ پیروزی در ۱۰ فینال متوالی

1232
14:55
23 تیر 1397
لوکا مودریچ که بهترین بازیکن تیمش در جام بوده، می‌تواند تیمش را به نخستین افتخار بزرگش رهنمون کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - مودریچ که بهترین بازیکن تیمش در طول رقابت ها بوده، می‌تواند کرواسی را به مهم ترین دستاورد تاریخ فوتبالش رهنمون کند.

به گزارش وبسایت نود، لوکا مودریچ کاپیتان تیم ملی کرواسی که به همراه کشورش به فینال جام جهانی رسیده، آماری فوق العاده در فینال ها دارد.

او در باشگاه خود، رئال مادرید در ۱۱ جام که تکلیف آن ها در فینال مشخص می‌شده، به قهرمانی رسیده است؛ چهار قهرمانی لیگ قهرمانان در سال های ۲۰۱۴، ۲۰۱۶، ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸. یک قهرمانی کوپا دل‌ری در سال ۲۰۱۴. سه سوپرکاپ اروپا در سال ۲۰۱۴، ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ و در نهایت سه قهرمانی در جام جهانی باشگاه ها در سال های ۲۰۱۴، ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷.

در بین تمامی فینال های یاد شده، مودریچ تنها در فینال جام جهانی باشگاه های ۲۰۱۴ به عنوان بازیکن ثابت به میدان نرفت. آخرین شکست مودریچ در یک مسابقه فینال به فینال کوپا دل‌ری ۲۰۱۳ بازمی‌گردد که رئال مادرید مغلوب اتلتیکو مادرید شد.

البته در این آمار مسابقات سوپرکاپ اسپانیا لحاظ نشده چرا که این جام به صورت دو بازی رفت و برگشت انجام می‌شود. امار مودریچ در سوپرکاپ اسپانیا، دو قهرمانی در سال های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۷ مقابل بارسا و یک نایب قهرمانی در سال ۲۰۱۴ مقابل اتلتیکو مادرید است. 

با در نظر گرفتن دوران مودریچ در دینامو زاگرب، مودریچ در ۱۴ مسابقه فینال حضور داشته اما در هیچ کدام از آن ها موفق به گلزنی نشده است. او روز یکشنبه کرواسی را در مهم ترین مسابقه تاریخ فوتبالش رهبری خواهد کرد و امیدوار است در پایان مسابقه همانند اکثر فینال های دوران بازی اش سربلند باشد.

۷۷۱۲

نظرات کاربران
طلبه
ب امید قهرمانی کرواسی فرانسه با این همه مهره خوب زیاد قشنگ بازی نمیکنه خداییش فقط اون وسط کانته مهره تاثیر گذار حریفو از کار میندازه
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۸:۳۸
پاسخ
2
4
سرخ
انشالله فردا بازیکنان تیم کرواسی با چشم گریان استادیوم را ترک می کنند... فرانسه قهرمان میشه ....
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۶:۰۴
پاسخ
20
6
صالح
چه چرک طرفداری کردی
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۵:۰۵
1
6
حسن
از روز اول گفتم فرانسه میدونم فرانسه هم قهرمان میشه دیسلایکاتون بیاد ببینم کیا طرفدارش نبودن
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۶:۱۱
6
2