آمار عجیب پرسپولیس در غیاب سیدجلال؛ 21 به 4!

آمار عجیب پرسپولیس در غیاب سیدجلال؛ 21 به 4!

15593
18:10
22 اردیبهشت 1397
با بازگشت سیدجلال، آرامش به پرسپولیس برمی‌گردد. این تیم با جلال حسینی به سختی گل می‌خورد و با زدن یک گل به الجزیره هم شاید حکم صعودش به مرحله بعدی امضا شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - با بازگشت سیدجلال، آرامش به پرسپولیس برمی‌گردد. این تیم با جلال حسینی به سختی گل می‌خورد و با زدن یک گل به الجزیره هم شاید حکم صعودش به مرحله بعدی امضا شود.

به گزارش وبسایت نود، دریافت سه گل در شبی که پرسپولیس موفق شد دو گل در خانه الجزیره به این تیم بزند، تنها نقطه تاریک بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی برای شاگردان برانکو بود. اگر دفاع پرسپولیس در این بازی کمی هوشیارتر بود حالا پرسپولیس و برانکو هم با نگرانی کمتری به مصاف بازی دوشنبه می‌رفتند. ولی در این فصل اثبات شده که پرسپولیس بدون سیدجلال، کار دشواری برای گل نخوردن دارد. در ابتدای فصل غیبت سیدجلال خیلی به چشم نمی‌آمد. هر چه که از فصل گذشت، نبود جلال حسینی تاثیر پررنگ‌تری در نتایج و گل‌های خورده پرسپولیس گذاشت. تا جایی که این تیم در هفت تا از هشت بازی اخیری که جلال حسینی را در ترکیب نداشت، حتی کلین‌شیت هم نکرد. 

آمار گل‌خورده این فصل پرسپولیس بدون جلال حسینی

امیدوارکننده‌ترین خبر برای برانکو پیش از انجام آخرین دیدار فصل، حضور سیدجلال در بازی با الجزیره است. کاپیتان پرسپولیس بعد از سپری کردن یک جلسه محرومیت، در بازی شب دوشنبه حضور دارد تا نظم به خط دفاع این تیم برگردد. اتفاقی که می‌تواند امید را در دل برانکو زنده کند. پرسپولیس در 25 تا از 41 دیدار(مجموع بازی‌های لیگ، جام حذفی، سوپرجام و لیگ قهرمانان آسیا) این فصل‌اش کلین‌شیت کرده است. جالب است که در 21 تا از این 25 کلین‌شیت رد پای مستقیم جلال حسینی دیده شد. در حالی که این تیم فقط در یک‌سوم از 12 مسابقه‌ای که سیدجلال را در ترکیب نداشت، گل نخورد. پرسپولیس 29 بار به جلال حسینی در ترکیب فیکس بازی داد که در این مدت فقط 11 گل خورد. اما در دوازده دیداری که سیدجلال نبود، گل‌های خورده پرسپولیس بیشتر از این عدد است. 

آمار گل‌های خورده این فصل پرسپولیس «با» و «بی» سیدجلال

با حضور جلال حسینی در بازی برگشت مقابل الجزیره، بازیکنان تهاجمی پرسپولیس با تمرکزی بالاتر به دفاع حریف حمله می‌کنند. حالا آن‌ها خیال‌شان از سد دفاعی‌شان جمع است. 

 

14001

نظرات کاربران
محمدمهدی
برانکو چه فکری برداره؟؟؟ یادت رفت تیم محرومه ها
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۰۳:۰۴
پاسخ
2
23
saman.z
فرقی نمیکنه که تیم ملی باشه یا پرسپولیس دفاع بدون سید جلال ضعیفه :)
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۵۲:۴۸
پاسخ
11
66
Ali
بهترین وباثبات ترین مدافع ایران بعد ازانقلاب
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۸:۴۱
پاسخ
14
51
شدیدا پرسپولیسی
بهترین جانشین بازیکنیس با قلب سرخ برای سیدجلال هرچند بدون جاتشینه ولی مرتضی پورعلی گنجی هم عالیه و پرسپولیسی بودنشو هزاربار ثابت کرده
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۷:۳۸
پاسخ
20
50
محسن
برای همینه که میگن تا سیدجلال رو داریم هیچ غمی نداریم
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۴:۱۴
پاسخ
9
47
ehsan
بدون سیدجلال پرسپولیس تیم نیست
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۲:۵۱
پاسخ
19
41
حسن سرخدل
سید بی نظیر .جانشین نداره .اعتماد به نفس را به تیم بر میگردونه؟ولی برانکو طی یک فصل چرا نتونست یک چاره برای زمان غیبت سید جلال پیدا کنه ؟؟
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۶:۳۷
پاسخ
5
64
رضا
دو سال دیگه که سید جلال رفت خیلی بد میشه از همین الان برانکو باید یه فکر اساسی واسه مدافع وسط کنه نه مانی که داشت به چهارمین گوشه زمین بوسه میزد
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۶:۳۷
پاسخ
3
70
پرسپولیس عشقمه جونمه
سیدجلال مثل یک رهبر میمونه تو خط دفاعی وقتی نیست دفاع نظم نداره اصلا آمار هم اینو نشون میده بهترین دفاع ایرانه فعلا
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۲:۴۵
پاسخ
13
79
s.m
بدون سید جلال این تیم به کجا خواهد رسید ؟ آقای برانکو زودتر باید فکری بردارد .
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۲:۵۰
پاسخ
9
260
حمید
بدون سید جلال دفاع پرسپولیس یک دفاع معمولیه درست مثل استقلال که بدون مجید حسینی کلین شیت نمیتونست داشته باشه
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۲:۰۹
پاسخ
20
260
زانیار
برادر استقلال ۱۰ و ۱۱ نفره دفاع میکنه
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۸:۰۷
47
81
محمد
مجید حسینی هنوز جوونه و سالها تو استقلال می مونه ولی سیدجلال دیگه آخراشه خخخخ
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۹:۵۸
97
40
تاج سر فوتبال آسیا
به نظر من مقایسه درستی نیس، چون جنس گل هایی ک بیرانوند میخوره خوارک سیوه برای سید حسین حسینی حسین حسینی ما فقط تجربه کمی داره وگرنه شیرجه ها، رفلکس و خروج های موفق حسینی در سالهای پیش رو اونو بهترین گلر آسیا میکنه واقعا دور از تعصب رنگی عکس العمل های حسینی چشم نوازه
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۶:۵۱
45
82