آمار فوق العاده رونالدو؛ گلزنی مقابل 31 تیم مختلف لالیگا

آمار فوق العاده رونالدو؛ گلزنی مقابل 31 تیم مختلف لالیگا

2806
21:15
08 آبان 1395
7 فصل از حضور کریستیانو رونالدو در رئال مادرید می گذرد و حالا ستاره پرتغالی مقابل تمام 31 تیمی که تاکنون در رقابت های لالیگا حضور داشته اند، موفق به گلزنی شده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - 7 فصل از حضور کریستیانو رونالدو در رئال مادرید می گذرد و حالا ستاره پرتغالی مقابل تمام 31 تیمی که تاکنون در رقابت های لالیگا حضور داشته اند، موفق به گلزنی شده است.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، درست مثل اولین گل وی با پیراهن رئال مادرید در آگوست سال 2009، از روی نقطه پنالتی موفق به گشودن دروازه آلاوز شد. عصر امروز در ورزشگاه مندیزوروتزا ستاره پرتغالی آلاوز را هم به جمع قربانیان خود اضافه کرد.

سایر بازیکنانی که موفق به انجام این کار در رقابت های لالیگا شده اند، هوگو سانچز با گلزنی مقابل 33 تیم مختلف لالیگا و لوئیز آراگونس فقید که مثل کریستیانو مقابل 31 تیم لالیگا موفق به گلزنی شده بود. اما رکورد دار این زمینه رائول گونزالس است که مقابل 34 تیم مختلف موفق به گلزنی شده است.

لیونل مسی از بارسلونا نیز در صورت گلزنی مقابل لاس پالماس در دیدار هفته 18 لالیگا در ورزشگاه نوکمپ و یا گلزنی در خانه حریف، رکورد رائول را پشت سر خواهد گذاشت و به تنهایی با گلزنی مقابل 35 تیم مختلف رکورد دار خواهد بود.

31 تیمی که کریستیانو رونالدو موفق به گلزنی برابر آنها شده است عبارتند از:

سویا، ختافه، بارسلونا، اتلتیکو مادرید، اتلتیک بیلبائو، مالاگا، سلتاویگو، لوانته، اسپانیول، ویارئال، گرانادا، رایو وایکانو، اوساسونا، رئال سوسیداد، دپورتیوو لاکرونیا، والنسیا، الچه، ساراگوسا، آلمریا، مایورکا، رسینگ سانتاندر، خرز، ایبار، وایادولید، بتیس، هرکولس، اسپورتینگ خیخون، کوردوبا، لاس پالماس، تنریف، آلاوز

1771

نظرات کاربران
مهدی
هنوز خیلی مونده تا به کینگ برسه قهرمانی در لیگ قهرمانان و جام ملت های اروپا هم کاملا شانسی بود تو لیگ قهرمانان اگه پنالتی گریزمن گل می شد قهرمانی هم پر پر می شد تو جام ملت ها هم فقط 30 دقیقه بازی کرد
۰۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۴۷:۵۸
پاسخ
46
13
صالح
باشه تو درست میگی!!!!
۱۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۲:۳۸
0
1
محمد
اینجا هم که پشت سر مسی هستش :)
۰۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۲:۲۲
16
1