آمار نشان می‌دهد؛ داوران لیگ برتر انگلیس با کدام تیم مهربان تر بوده اند؟

آمار نشان می‌دهد؛ داوران لیگ برتر انگلیس با کدام تیم مهربان تر بوده اند؟

7473
19:47
02 خرداد 1398
بازیکنان لیورپول در فصلی که گذشت، نسبت به تعداد خطاهایشان با جریمه کمتری مواجه شده اند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از 90min، آمار نشان می‌دهد داوران انگلیسی در فصل 19-2018 لیگ برتر با بازیکنان لیورپولی مهربان تر بوده اند و برنلی، سختگیرانه ترین قضاوت ها را داشته است.

این آمار توسط Paddy Power Games جمع آوری شده که سعی داشته بین تعداد خطاهای هر تیم با تعداد کارت های زرد و قرمز دریافت شده یک تناسب برقرار کند. این آمار نشان می‌دهد که لیورپول بیش از هر تیم دیگری از مجازات داوران فرار کرده است.

از میان 315 خطایی که بازیکنان لیورپول مرتکب شده اند، 39 خطا منجر به دریافت کارت زرد شده که این یعنی تقریبا 13 درصد خطاها با جریمه روبه رو شده است؛ پایین ترین درصد تبدیل خطا به کارت در بین همه تیم های لیگ برتری.

در سمت دیگر جدول، برنلی را می‌بینیم که 360 خطای بازیکنانش با 76 کارت جریمه شده است تا به این ترتیب 21 درصد خطاها به کارت تبدیل شده باشند. واتفورد و وستهم یونایتد نیز به ترتیب با 19 و 18 درصد نتوانسته اند خیلی خوش شانس باشند. این آمار به این معناست که احتمال آن که بازیکنان برنلی بعد از خطا با کارت زرد مواجه شوند، 70 درصد بیش از بازیکنان لیورپول است.

دیگر باشگاه مرسی‌سایدی، اورتون نیز علیرغم ارتکاب 423 خطا (چهارمین آمار بالای لیگ برتر) تنها 59 کارت زرد دریافت کرده است. (14 درصد) تیم قهرمان منچسترسیتی هم با تبدیل 14 درصد از مجموع 328 خطا به کارت، مثل لیورپول و اورتون در اکثر شرایط خوش شانس بوده است.

اگر عملکرد فردی بازیکنان را مورد بررسی قرار دهیم، باز هم بازیکنی لیورپولی در زمره خوش شانس ها قرار می‌گیرد. روبرتو فرمینو که با ارتکاب 38 خطا در جمع 10 درصد اول (بازیکنان با بیشترین خطای مرتکب شده) قرار گرفته است، به خاطر هیچ کدام از خطاهای خود کارتی دریافت نکرده است.

این نکته را می‌توان درباره هم تیمی فرمینو، نبی کیتا هم اظهار داشت؛ هافبکی که فصل را با 25 خطا بدون دریافت حتی یک کارت زرد به پایان رساند. آرون رمزی هافبک آرسنال (21 خطا) و رایان سسنیون وینگر فولام (20 خطا) نیز دیگر بازیکنانی بودند که به خاطر خطاهای خود جریمه نشدند. 

اما در مورد بازیکنانی که چندان خوش شانس نبوده اند می‌توان مشخصا به فابین شر مدافع سوئیسی نیوکاسل اشاره کرد که با انجام 28 خطا، 12 کارت دریافت کرده است. (10 خطا کمتر از فرمینو) فیل باردسلی از برنلی نیز با 22 خطای خود 9 بار با کارت جریمه شد و هری آرتر از کاردیف سیتی با انجام 25 خطا، 10 کارت زرد دریافت کرد. 

7712

نظرات کاربران
Pouya2220
خداییش برین خطاهای آرون رمزی و فرمینو رو یه بار از اول تا آخر ببینین... با کلی سخت گیری ته تهش باید بهشون یه اخطار زبونی داد اصلا بیشتر بازیکنای روبروشون تمارز میکنن تا اونا خطا خخخ... نه خداییش راست میگم!
۰۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۷:۵۵
پاسخ
10
3
عشقممم نیمار
خوبه اونجا..فقط داوری طوری کمک لیورپول بود ک‌منجر ب قهرمانی نشد و لیورپول بجز یکم کمک داوری .دیگ حامی دیگه نداشت ک پشتیبانش باشه..وزیر ورزش انگلیس هم علاقه خاصی ب رنگی نداره :-P
۰۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۵:۰۱
پاسخ
20
8
مافیا
تقصیر وزارت ورزش انگلیس و وزیر لیورپولی بوده
۰۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۳:۱۵
پاسخ
11
33