آمار گل به خودی در تاریخ لیگ برتر؛ کدام تیمها رکورددار هستند؟

آمار گل به خودی در تاریخ لیگ برتر؛ کدام تیمها رکورددار هستند؟

3722
08:27
11 فروردین 1397
تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد با گل به خودی بازیکن تازه وارد خود مغلوب استقلال خوزستان شد و تا حدود زیادی سقوط این تیم به دسته پائین تر قطعی شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد با گل به خودی بازیکن تازه وارد خود مغلوب استقلال خوزستان شد و تا حدود زیادی سقوط این تیم به دسته پائین تر قطعی شد.

به گزارش وب سایت نود، استقلال خوزستان و سیاه جامگان تنها تیم هایی هستند که در فصل جاری هم از گل به خودی سود برده و هم لطمه خورده اند. هر دو تیم در فصل جاری یک بار با اشتباه بازیکنان خودی دروازه شان باز شده، و یک بار هم با اشتباه بازیکنان حریف که منجر به گل به خودی توسط تیم حریف شده، به گل رسیده اند.

اما در تاریخ رقابت های لیگ برتر تیم استقلال خوزستان 5 بار با اشتباه و گل به خودی بازیکنان حریف به گل رسیده و از این بابت سود کرده اند. آبی پوشان خوزستان 3 بار هم در ادوار مختلف مرتکب اشتباه و گل به خودی شده اند.

سیاه جامگان هم طی 3 فصل حضور 2 بار از گل به خودی حریفان به گل رسیده و از این بابت سود کرده اند. همچنین تیم قعر نشین و کاندیدای اول سقوط در فصل جاری تا کنون 4 بار با اشتباه گل به خودی، 4 گل به تیم های حریف خود تقدیم کرده اند.

در تاریخ رقابت های لیگ برتر تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان تا کنون 21 بار از گل به خودی حریفان به گل رسیده و در این زمینه سود کرده است. همچنین، دیگر تیم اصفهانی یعنی سپاهان اصفهان هم با 15 گل به خودی به عنوان تیمی شناخته می شود که بیشترین اشتباه در گل به خودی داشته است.

 

2081

نظرات کاربران
محمدرضا
سپاهان رکورد دار بدشانس ترین تیم
۱۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۵:۱۷
پاسخ
6
1
حامد سپاهان
جالب بود ممنون
۱۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۰:۰۵
پاسخ
1
4