آنالیز تصمیم مهم برانکو؛ نیمکت‌نشینی مسلمان موفق بود؟

آنالیز تصمیم مهم برانکو؛ نیمکت‌نشینی مسلمان موفق بود؟

48682
17:30
17 بهمن 1396
امیری و احمدزاده انقدر گل کاشتند که غیبت بهترین پاسور لیگ در بازی با سپاهان حس نشد.

وبسایت رسمی برنامه نود - امیری و احمدزاده انقدر گل کاشتند که غیبت بهترین پاسور لیگ در بازی با سپاهان حس نشد.

به گزارش وبسایت نود، عجیب‌ترین تصمیم برانکو برای بازی با سپاهان، نیمکت‌نشین کردن محسن مسلمان بود. پروفسور، مهندس تیم‌اش را نود دقیقه کامل روی نیمکت نشاند و حتی به عنوان یار تعویضی هم از او استفاده نکرد. اتفاقی که باعث شد وظیفه بازیسازی و طراحی حملات به عهده سایر هافبک‌ها بیفتد. برانکو از محسن ربیع‌خواه که چنین انتظاری نداشت و هافبک دفاعی پرسپولیس در این مسابقه هم بیشتر پاس‌هایش رو به عقب بود. حسین ماهینی هم پاس‌های کم‌ریسک می‌داد و کمکی به بازیسازی نمی‌کرد. در نتیجه این وظیفه به دو هافبک تهاجمی یعنی وحید امیری و فرشاد احمدزاده محول شده بود. دو بازیکنی که باید از کناره‌های زمین، حملات تیم را طراحی می‌کردند و پاس کلیدی می‌فرستادند. هر دو بازیکن هم در این امر موفق بودند و چندین پاس خوب دادند. اتفاقی که باعث شد غیبت بهترین پاسور لیگ هم در این بازی به چشم نیاید. 

دقیقه 10، فرشاد احمدزاده: فرشاد توپ را به عمق دفاع سپاهان فرستاد. جایی که علی علیپور هم به آن منطقه فرار کرده بود. شوت علیپور در شرایط تک به تک با عالمه برخورد کرد، سپس خود فرشاد شوت زد که باز هم دروازه‌بان سپاهان گرفت. در نهایت علیپور شوت سوم را گل کرد. این گل نتیجه همان پاس در عمق احمدزاده بود.

دقیقه 32، وحید امیری: هافبک چپ پرسپولیس توپ را از جلوی محوطه خودی گرفت و تا میانه زمین با توپ حرکت کرد. زمانی که به خط مرکزی زمین رسید، پاس عمقی فرستاد که پشت مدافعان سپاهان فرود آمد. توپ به منشا رسید. پاس به قدری خوب بود و شرایط برای مهاجم نیجریه‌ای پرسپولیس فراهم بود که منشا تصمیم به دریبل دروازه‌بان گرفت. هر چند که تعلل کرد و عالما توپ را از زیر پای او قاپید.

دقیقه 45، فرشاد احمدزاده: توپ به سمت راست خط حمله پرسپولیس برده شد. جایی که فرشاد احمدزاده حضور داشت. فرشاد بعد از دو سرتوپ، سانتر کرد. سانتری که روی سر منشا فرود آمد. ضربه سر منشا به تیر دروازه برخورد کرد و در برگشت هم علیپور در اقدامی عجیب، دروازه خالی را باز نکرد و شوت‌اش به اوت رفت.

دقیقه 83، وحید امیری: علیپور به امیری نزدیک شده بود تا توپ را با پاس از او بگیرد. ولی وحید به پاس ساده راضی نمی‌شد. امیری صبر کرد تا علیپور از او فاصله بگیرد و به عمق بزند. در همین حین با پاسی بلند به مقصد پشت مدافعان سپاهان، توپ را برای علیپور فرستاد. توپ هم به علیپور رسید و شوت او با برخورد به بازیکن سپاهان راهی کرنر شد.

دقیقه 67، فرشاد احمدزاده: سانتر خط‌کشی شده احمدزاده روی سر شجاع فرود آمد و خلیل‌زاده هم با ضربه سری تماشایی، گل دوم پرسپولیس را زد.

دقیقه 52، فرشاد احمدزاده: همه سپاهانی‌ها دور داور جمع شده بودند تا او را متقاعد کنند که بیرانوند روی ساسان انصاری خطای پنالتی کرده. ولی پرسپولیسی‌ها بدون توجه به حریف، بازی را سریع شروع کردند. توپ به فرشاد احمدزاده رسید. فرشاد توپ را برای منشا فرستاد و باز هم مهاجم پرسپولیس با عالمه تک به تک شد. البته این بار هم منشا بی‌دقت بود و توپ را گل نکرد.

 

14001

نظرات کاربران
صبا
بزنم به تخته فرشاد خیلی پیشرفت کرده پاسای خوبی میده و یه مدت که مصدوم بود خیلی جذابیت بازیامون کم شده بود .فرشاد وشجاع این بازی عالی بودن
۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۹:۱۰
پاسخ
2
44
حمید
برانکو اتفاقا خوب برنامه ریزی کرده این ۲ماه بازیها مهم هستند و نمیخواد بازیکن تو فشار باشه اگه مهاجم داشت قطعا به علیپور و دفاع هم استراحت میداد
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۹:۵۱
پاسخ
2
37
کرستان
مسلمان کمال از تیم میرت اخر فصل حتی گفته میشه میرن قطر فقط امضا نهای مونده وقتی گفتم طارمی میره هم خندیدن ولی این دوتا هم شک ندارم میرن
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۶:۱۰
پاسخ
309
62
mahdi
بیرانوند محرمی و امیری هم جدا میشن
۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۳۷:۰۳
48
3
نصیر
بازیکنان استقلال مطمئن باش چندتاشون میرن بخصوص که دو سوم بودجه تیم صرف خارجی های بسیار گران قیمت داره میشه
۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۷:۰۳
2
45
6
علاوه بر اینها دو تا دیگه هم میرن ... شک نکن
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۶:۲۶
38
4
سامان نراقی
خب برن خیر پیش
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۷:۱۷
1
42
Mahdi
باشه نوسترآداموس، مرسی
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۹:۴۳
10
237
علی
هر بازیکنی که دلش با تیم نیست بره به سلامت،به قول برانکو هرکی جای بهتری از پرسپولیس سراغ داره بره
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۶:۱۰
8
301
مصطفی09
باز نزدیک دربی شد این برانکو از خودش سیستم درمیاره،فصل قبل استقلالو راحت میزدیم ولی دستی دستی باختیم،ماهینی اورد وسط و احمدزاده دفاع چپ،الان هم داره همین کارو میکنه،توکه هافک داری چرا اینارو میزاری،
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۱:۳۵
پاسخ
476
86
av
درجواب مصطفی راست میگی بایدتیم روبدن توتمرین بدی وبچینی
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۹:۲۸
2
55
saman ebrahimi
فصل قبل هافبک نداشت احمد نبود کمال مصدوم بود و هافک دفاعی نداشتیم یادت رفته؟
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۴:۳۳
3
64
Ziba
شما به سابقه مربی گریتون در ال کلاسیکو ببخشید.
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۹:۵۸
15
327
10-10-3
اولا اصلا معلوم نيس ک شما ششتقلالی هستی دوما خب دربی سال قبل چکار ميشد کرد شما ی ترکیب پیشنهاد بده ببینم چکار ميشد کرد
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۵:۳۷
23
301
رائول
ی قانون مهم در پرسپولیس هست : پرسپولیس به هیچ بازیکنی وابسته نیست.
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۶:۲۶
پاسخ
19
554
حمید
پس با این تفاسیر باز هم به این نتیجه میرسیم که هر چی برانکو بگه..
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۹:۱۰
پاسخ
21
601