آنچلوتی: اگر مقابل یووه اینگونه بازی کنیم به فینال می رسیم

آنچلوتی: اگر مقابل یووه اینگونه بازی کنیم به فینال می رسیم

7560
01:27
20 اردیبهشت 1394
رئال مادرید امیدش برای فتح لالیگا را با توقف مقابل والنسیا از دست داد .

وبسایت رسمی برنامه نود - رئال مادرید امیدش برای فتح لالیگا را با توقف مقابل والنسیا از دست داد .

به گزارش وبسایت نود، با این نتیجه در حالی که تنها دو هفته به پایان لالیگا باقی مانده اختلاف رئال با بارسلونا صدرنشین به 4 امتیاز رسید .

آنچلوتی بعد از تساوی 2-2 تیمش مقابل والنسیا به خبرنگاران گفت :" ما از این نتیجه ناامید شدیم . هر چه توان داشتیم برای پیروزی در این بازی گذاشتیم . باید بررسی کنیم ببینیم چه اشتباهاتی انجام دادیم . روی ضربات آزاد خوب دفاع نمی کنیم و این دارد به ما ضربه می زند .

واکنش تیم در نیمه دوم خیلی خوب بود . به صورت همه جانبه حمله کردیم و دو گل هم زدیم . باید از تلاش شاگردانم تشکر کنم .

نتیجه خوبی نبود ولی تا آخر جنگیدیم و شایسته کسب پیروزی هم بودیم ولی در نهایت نوانستیم نتیجه مورد نظر را بگیریم .

احساس می کنیم اگر چنین نمایشی را در بازی چهارشنبه ارائه دهیم می توانیم به فینال برسیم .

بنزما مشکلی برای حضور در مقابل یووه ندارد . واران سرما خورده بود و مقداری خسته بود برای همین امشب بازی نکرد .کروس فردا تحت آزمایشات بیشتری قرار می گیرد . بنظر می آید که مشکلش جدی نیست .

فتح لالیگا الان بسیار دشوار شد ولی سعی می کنیم بازی های باقی مانده را ببریم .

کاسیاس امشب خیلی خوب بازی کرد ."

 

2031

نظرات کاربران
samin
حتی اگر جام باشگاه ها رو از دست بدیم و کلی هم عقب بیوفتیم باز رئال رئاله همیشه پرافتخار بوده و خواهد ماند هر تیمی نمیتواند با افتخارات رئال رقابت کند افتخار میکنم که طرفدار همچین تیم بزرگی هستم و در انتخابم اشتباه نکردم انجلوتی هم نمیدونم چه هدفی رو از این ترکیب ها و دوستانه بازی کردنا داره انشاله فصل بعد محکم تر و باثبات تر خواهیم بود
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۴:۲۰:۲۳
پاسخ
0
1
بارسا
خدایش انجلوتی مربی خوبیه انصافا کس دیگه میبود خیلی قبلتر قهرمانی بارسا قطعی میشد مطمئن باشین اگه کارلتو بهتر رئال از اینیم که هست ضعیفتر میشه
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۲۶:۴۹
پاسخ
3
9
بهمن عشق رونالدو
من ادم بی چشم ورویی نیستم و میدونم پارسال ما را قهرمان چمییونز لیگ کردی اما جون هر کی را دوست داری اخر فصل برو تا بیشتر از این حال ما را نگرفته ای دیشب که بازی را می دیدم یاد تیم مورینیو ی کبیر افتادم یادش بخیر چه تیمی داشتیم(مسوت اوزیل،دیماریا،هیگواین و...)با اون تیم سال2012 قهرمان لالیگا شدیم و ازهمه مهمتر بارسلونایی را شکست دادیم که مربیش گواردیولا بود اما الان به یه تیم ضعیف هم می خوریم باید دلشوره داشته باشیم که میبریم یا نه بخدا اگه چهارشنبه گرت بیل بازی کند اخرین جام هم از دستمون رفته(که100% با اون مربی ترسو بازی می کند)
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۰۶:۵۱
پاسخ
30
26
سهیل
رئال نمایش خوبی داشت ..ولی واقعا بدشانس بود..4 تا تیرک تو نیمه اول!! پنالتی!! اون همه موقعیت گل!!!......نکته منفی میتونه این باشه که این بازی کلی رئالیا رو خسته کرد، که احتمالا این خستگی میتونه گریبان رئال رو تو بازی با یوونتوس بگیره..
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۵۹:۲۰
پاسخ
18
44
احسان بارسا
هیچ جامی نمیگیره و مثل مورینیو اخراج میشه سه گانه واس ماس
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۲۰:۱۵
پاسخ
56
33