آنچلوتی: برکناری بنیتز را درک نمی کنم

آنچلوتی: برکناری بنیتز را درک نمی کنم

5314
22:54
20 دی 1394
سرمربی سابق رئال مادرید با زیر سوال بردن عملکرد فلورنتینوز پرز از برکناری رافا بنیتز انتقاد کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی سابق رئال مادرید با زیر سوال بردن عملکرد فلورنتینوز پرز از برکناری رافا بنیتز انتقاد کرد.

به گزارش وبسایت نود، کارلو آنچلوتی که در پایان فصل گذشته از سرمربیگری رئال مادرید کنار گذاشته شد به شبکه چینی Sina Sports درباره برکناری بنیتز توسط این باشگاه گفته:" خبری که در ایام کریسمس از اسپانیا مخابره شد خوب نبود چون همانطوری که می دانید من تمایل خاصی نسبت به رئال مادرید دارم. دوستان زیادی آنجا دارم و زمانی که این باشگاه به مشکل می خورد عصبانی می شوم.

رئال بازی های زیادی در این فصل انجام داده و هنوز شانس فتح لالیگا و لیگ قهرمانان را دارد اما فلورنتینو پرز تصمیم به برکناری بنیتز گرفت. می دانم که کار مربی همیشه به نتایج وابسته است. می دانم که در اطراف کار ما حاشیه های زیادی وجود دارد اما در این مورد واقعا نمی توانم برکناری بنیتز را درک کنم. رئال مادرید هنوز به نیمه فصل نرسیده است.

زیدان پنجمین مربی رئال از سال 2009 شد. آیا همیشه مشکل از مربی است؟ مردم می توانند خودشان نتیجه گیری کنند. زیدان که دوست خوبم است را تحسین می کنم، لحظات خوبی را در کنار یکدیگر سپری کردیم. زمان درباره عملکرد او به عنوان مربی پاسخ خواهد داد اما بدون شک توانایی هدایت رئال را دارد. برای او آرزوی موفقیت می کنم."

2031

نظرات کاربران