آنچلوتی: ممکن است راموس باز هم در خط هافبک بازی کند

آنچلوتی: ممکن است راموس باز هم در خط هافبک بازی کند

4288
17:55
18 اردیبهشت 1394
سرمربی رئال مادرید اذعان کرده که احتمال حضور دوباره راموس در خط هافبک وجود دارد .

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی رئال مادرید اذعان کرده که احتمال حضور دوباره راموس در خط هافبک وجود دارد .

به گزارش وبسایت نود، عملکرد راموس در بازی برابر یوونتوس که در خط هافبک بازی می کرد با انتقدات زیادی همراه شده است .

آنچلوتی لحظاتی پیش در کنفرانس خبری خودش گفت :" من هنوز درباره اینکه راموس در بازی آینده در کدام پست بازی می کند تصمیم نگرفتم ولی تجربه استفاده از وی در خط هافبک هنوز تمام نشده است . راموس توانایی بازی در پست های زیادی را دارد و من به او باور دارم . در تورین بازی سختی داشت ولی این بدین معنی نیست که نمی تواند در هافبک بازی کند .

اگر لازم باشد باز هم در هافبک بازی می کند .این ربطی به باور نداشتن من به هافبک هایم ندارد . من بسته به شرایط تیم و رقیب تصمیم می گیرم . بازی دادن به راموس در خط هافبک یک ریسک نبود . او در مقابل اتلتیکو و سویا هم آنجا بازی کرد و ما پیروز شدیم .

بیل در مقابل یووه شب خوبی نداشت ولی این قضیه برای کل تیم صادق است . نیازی نیست که در این باره با بیل صحبت بکنم . او در برابر والنسیا بازی می کند .

بنزما در دسترس است ولی هنوز کاملا آماده نیست . فردا در مورد حضورش روی نیمکت تصمیم می گیریم . "

 

2031

نظرات کاربران
reza#
بازی با یوونتوس جای خالی راموس بود که توز تونست شوت بزنه و در ادامه گل بشه.چون مارسلو در کار حمله شرکت میکنه جای اون خالیه باید راموس بیاد تو دفاع مثل قبل.آنجلوتی اشتباه بازی یوونتوس رو تکرار نکن
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۳:۱۱:۳۸
پاسخ
1
5
ajaab
همه شدن کارشناس ! جناب بهمن ، عشق رونالدو :)) آنجلوتی بد بخت مگه چیکار میخواسته بثکنه ، که نکرده ؟! یادتون نره که اگه آنجلوتی نبود ، توپ طلای پارسال رونالدو + دسیما هم نبود !
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۲۰:۲۷
پاسخ
7
8
بهمن عشق رونالدو
انچلوتی بلد نیست از رونالدو بازی بگیرد و از نظر من این رونالدو اون رونالدوی سابق نیست(از53تا گلش10تاش به دل من نشت) از وقتی اومده رئال رونالدو هم کمی افت کرده دوستانی که خیلی وقته بازی های رئال را می بینند دقت کردین شیوه ی بازی رونالدو تغییر کرده؟ نه دیگه از استارت های ترسناکش خبریه نه دیگه از شوت های مرگبارش خبریه نه دیگه از ضربات اسیتگاهیش(سالی5-6 تا ضربه ایستگاهی گل میکرد اما الان یکی)خبریه از لحاظ فردی هم خیلی ضعیف شده و اون رونالدو که من میشناختم نیست وهمه ی اینا تقصیر انچلوتیه
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۱۵:۲۶
پاسخ
22
13
بهمن عشق رونالدو
بخدا همه تیم ها مربی دارند ادم کیف می کند ما هم مربی داریم که از شاگرداش می ترسد مثل بیل
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۰۱:۱۳
پاسخ
24
11