آیتم ویژه فوتبال 120 درباره بازی آرسنال - بایرن مونیخ

آیتم ویژه فوتبال 120 درباره بازی آرسنال - بایرن مونیخ

10189
22:02
20 اسفند 1395
برنامه فوتبال 120 آیتم ویژه ای از بازی آرسنال - بایرن مونیخ در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا را روی آنتن برد که دیدنش را به شما توصیه می کنیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - برنامه فوتبال 120 آیتم ویژه ای از بازی آرسنال - بایرن مونیخ در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا را روی آنتن برد که دیدنش را به شما توصیه می کنیم.

به گزارش سایت نود، این آیتم درباره فراز و نشیبها و اتفاقهای این بازی دیدنی است و می توانید اینجا آیتم را ببینید و حتی دانلودش کنید.

نظرات کاربران
سجاد 666666
عنایتی مربی ارسنال بشه همه مشکلات درست میشه !
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۳۷:۳۹
پاسخ
5
11
استقلال بهترین
ارسنالو نابود کرد
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۵۶:۴۱
پاسخ
9
12
توپچی های قرمز تبریز
شما ها هم مثل علی لندنی اول ی اطلاعاتی بگیر بعد کامنت بذارید عزیز دلم ارسنال بدهکار بود ب ونگر گفتن نمیتنی بازیکن و ستاره بخری فقط فقط باید با جوان 17 و18 ساله کار کنی بفروشیمشون تا از بدهی بییایم بیرون.اما هوادار قهرمانی میخواد امسال هم هر چی باشه بالاتر از رقیب دیرینه اش منچستر هست بعدشم حالا شما ناراحت نباش چون چلسی با کونته قهرمان میشه تاتهنام هم بهترین نتیجه رو گرفته فولام هم دسته پایین هست تنها تیم لیگ برتری لندن ارسنال هست پس این ارسنال بوده ک ب علی لندنی پیشنهاد مربیگری داده شنیدم علی لندنی قول قهرمانی انگلیس و اروپا رو هم داده ب ارسنالیها عشق فقط پرسپولیس ادمین تراختوری بچاپ دیگه
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۴:۱۲
2
6
بهنام
آرسنال مایه خجالت فوتبال انگلیس
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۲۴:۵۴
پاسخ
20
13
EBI
من یونایتد و چلسیکه تا اینجاشم نیومدن
۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۳۶:۰۵
2
5
شیوا
خیلی جالب گفتی
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۵۲:۴۶
16
7