آ. اس: این همان ایران برابر آرژانتین بود؟

آ. اس: این همان ایران برابر آرژانتین بود؟

4826
01:04
05 تیر 1393
وب سایت روزنامه ˈ A.S ˈ اسپانیا معتقد است تیم ملی فوتبال ایران هرگز نتوانست نمایش ارائه شده برابر آرژانتین را در مسابقه مقابل بوسنی تکرار کند.

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - وب سایت روزنامه ˈ A.S ˈ اسپانیا معتقد است تیم ملی فوتبال ایران هرگز نتوانست نمایش ارائه شده برابر آرژانتین را در مسابقه مقابل بوسنی تکرار کند.

به گزارش بیست چهارده، سایت وابسته به روزنامه ˈآ. اسˈ اسپانیا در گزارش خود از بازی دو تیم ایران و بوسنی نوشت: ایران با همان بازیکنانی وارد میدان شد که مقابل آرژانتین دیده شده بود و سیستم بازی آنها هم تغییر چندانی نداشت؛ اما بین بازی ایران مقابل بوسنی و بازی که از آنها مقابل آرژانتین دیدیم، کوچکترین وجه تشابهی دیده نمی شود.

در ادامه گزارش وقتی بوسنی دقایقی بعد از گل زده قوچان نژاد، گل شماره 3 خود را ثبت می کند، گزارشگر می نویسد: آیا این همان ایرانی است که مقابل آرژانتین دیدیم؟

تیم ملی فوتبال ایران امشب (چهارشنبه) در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی جام جهانی 2014 برزیل در ورزشگاه ˈفونته نواˈ شهر ˈسالوادورˈ با نتیجه 3 بر یک مقابل تیم بوسنی و هرزگوین شکست خورد و با قعرنشینی در گروه D از این رقابت ها حذف شد.

شاگردان «کارلوس کی روش» در تیم ملی فوتبال ایران روز 26 خرداد ماه در نخستین دیدار خود در جام جهانی 2014 برزیل مقابل نیجریه به تساوی بدون گل رسیدند و روز 31 خرداد ماه در مصاف با تیم نامدار آرژانتین با گل دقیقه 1+90 «لیونل مسی» مغلوب شدند تا با یک امتیاز به کار خود در این رقابت ها پایان دهند.

 

 

 

کد/ 2018

نظرات کاربران
حسین قاسمی
ظاهرا همون ایران بود اما با روحیه کاملا تخلیه شده من از قبل می دانستم همان اتفاق جام جهانی 98 برای بازی سوم می افتد چون ما ایرانیها فقط جام جهانی با این ذهنیت می رویم که شرکت کرده باشیم ما هنوز باور نداریم که می توانیم به مراحل بالا صعود کنیم ما باید با ذهنیت قهرمانی شرکت کنیم تا لااقل به یک هشتم و یک چهارم صعود کنیم می دانم این حرف خنده دار است اما واقعیت دارد مگر ما در رشته های علمی از 0 به 100 نرسیدیم باید این شعار رهبری را در فوتبال نهادینه کنیم که: "ما می توانیم" .
۰۵ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۰۷:۳۸:۰۱
پاسخ
19
13