ابراهیم‌زاده: شرایط سپاهان بهتر شده و بازیکنان اعتماد به نفس پیدا کردند/باید استرس از تیم دور شود

ابراهیم‌زاده: شرایط سپاهان بهتر شده و بازیکنان اعتماد به نفس پیدا کردند/باید استرس از تیم دور شود

1453
19:14
20 بهمن 1396
سرمربی تیم سپاهان اصفهان گفت: شرایط سپاهان بهتر شده و بازیکنان اعتماد به نفس پیدا کردند اما باید استرس از تیم دور شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم سپاهان اصفهان گفت: شرایط سپاهان بهتر شده و بازیکنان اعتماد به نفس پیدا کردند اما باید استرس از تیم دور شود.

به گزارش وبسایت نود، منصور ابراهیم زاده در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل نفت تهران گفت: قبل از اینکه درباره بازی حرف بزنم باید دست مریزاد به هواداران بگویم. از دقایق اول تا آخر بازی ما را تشویق و کمک کردند. درباره بازی هم باید بگویم که فکر می‌کنم همه شناخت ما روی آنها بود و حتی موقعیت سازی زیادی انجام دادیم اما استفاده نکردیم اما نسبت به بازی قبل می‌بینیم شرایط ما بهتر است و بازیکنان اعتماد به نفس به دست آوردند.

وی افزود: ما باید به حق سپاهان برسیم، تغییراتی باید در تفکرات بازیکنان بوجود بیاید و بدانند جایگاهشان چیست، واقعیت این است که تیم نفت امروز آمده بود تا چند نفره دفاع کند و از روی ضد حملات نتیجه بگیرد. ما می‌توانستیم در همان نیمه اول با موقعیت‌های خوبی که داشتیم نتیجه بگیریم اما نیاز است که بیشتر تمرین کنیم.

سرمربی سپاهان درمورد اینکه باید این تیم بیشتر تمرین کند تا بازیکنان کمتر موقعیت از دست بدهند اظهار داشت: تلاش می‌کنیم پیشنهاد شما را عملی کنیم.

ابراهیم‌زاده درباره اینکه باید استرس از بازیکنان سپاهان دور شود، گفت: نکته خوبی را عنوان کردید ما باید استرس را از تیم دور کنیم و برای این کار راهکارهایی وجود دارد تا اعتماد به نفس بین بازیکنان بوجود بیاید، به همین دلیل یک روانشناس استخدام کردیم تا فعالیت‌های تخصصی‌اش آغاز شود. ما تا بازی با مشکی‌پوشان دو هفته فرصت داریم تا روی بازیکنان کار کنیم، خود بازیکنان هم باید باور کنند که می‌توانند بهتر شوند. همه تیم‌ها جلوی سپاهان می‌خواهند خوب دفاع کنند و بعد از اشتباه ما استفاده کنند.

وی درباره جذب بازیکنان جدید هم اظهار داشت: من از مسئولان باشگاه سوال کردم تا ببینیم از نظر قانونی بحث جذب دو بازیکن فیفایی چگونه است تا بتوانیم در طول فصل آنها را اضافه کنیم. دنبال این هستیم که اگر قانون اجازه دهد بازیکنانی را جذب کنیم. به دنبال اضافه کردن یار هستیم و به همین خاطر گزینه‌هایی را زیر نظر داریم اما باید ببینیم چه می‌شود. همه فکر می‌کردند که مسعود حسن‌زاده می‌تواند به ما اضافه شود اما او آماده نیست.

سرمربی سپاهان خاطرنشان کرد: ما باید بیشتر کار کنیم،‌ متاسفانه شرایط به گونه‌ای است که هر بازی یک بازیکن ما برای بازی بعدی محروم می‌شود به طور مثال در بازی بعد علی کریمی را در اختیار نداریم این خطا کردن‌ها هم ناشی از استرس بازیکنان است.

وی درباره داوری رضا کرمانشاهی در این بازی هم ادامه داد: یک جاهایی داور می‌توانست به بازی سرعت دهد اما وقتی خطا می‌گرفت با بازیکنان حرف می‌زد و بازی را می‌خواباند ما حتی می‌توانستیم با شروع سریع بازی به گل برسیم. اما باید مسائل داوری را بررسی کنیم. 

 

1004

نظرات کاربران
یلدا
سپاهان قهرمان تو لیگ برتر بمان...
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۷:۱۸
پاسخ
16
16
امین
چند بار این پیاما زیر پستای سپاهان میزاری نمی فهمیم هم این جملت خوبه یا بد
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۱۷:۳۴
3
6
امین
حالا سپاهان یه سال اومده پایین شما هی بگو ما سجده شکر محمد نوری و سیزدهمی استقلال را یادمون نرفته ها ...
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۶:۳۵
5
8