ابراهیم‌زاده: می‌دانستیم بازی سختی پیش رو داریم

ابراهیم‌زاده: می‌دانستیم بازی سختی پیش رو داریم

1083
18:43
11 اسفند 1396
سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان به این نکته اذعان کرد که تیمش بازی سختی را مقابل گسترش فولاد پشت سر گذاشته است.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان به این نکته اذعان کرد که تیمش بازی سختی را مقابل گسترش فولاد پشت سر گذاشته است.

به گزارش وبسایت نود، منصور ابراهیم‌زاده پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل گسترش فولاد تبریز اظهار داشت: خوشحالم که شادابی را در چهره‌ مردم و خبرنگاران اصفهانی می‌بینم. می‌دانستیم بازی سختی پیش رو داریم. با توجه به دیدگاهی که گسترش فولاد دارد و به دنبال یک بازی بسته و اشتباه حریف برای گلزنی بود، می‌دانستیم هر دو تیم ممکن است روی شروع مجددها ممکن است به گل برسند و به این مسئله توجه داشتیم.

وی ادامه داد: بازیکنان ما با حوصله حرکت کردند و در نیمه دوم فرصت‌های گل بسیاری داشتند که به خوبی از آنها استفاده نکردند. در نهایت به پرسنل کارخانه، باشگاه و هواداران سپاهان و مردم اصفهان تبریک می‌گویم. به جز رودخانه زاینده‌رود، موفقیت سپاهان است که لبخند را روی لب‌های مردم اصفهان می‌آورد و امیدوارم سال خوبی را آغاز کنیم. پیشاپیش سال نو را هم تبریک می‌گویم.

سرمربی سپاهان در پاسخ به این پرسش که تیمش چگونه به روند رو به رشدی در دفاع رسیده است، گفت: این همان چیزی است که در روزهای نخست درباره آن صحبت کردم. زمانی که به اینجا آمدم و با توجه به شناختی که داشتم، دیدگاهم این بود خودباوری بازیکنان خود را بارور کنیم و تلاش می‌کردیم درون‌مان را از مشکلات خالی و توان آنها را بالفعل کنیم تا بتوانند کار کنند. در درجه نخست تلاش کردیم در همه زمینه‌ها، نظم را به تیم و همچنین در تمرینات، زندگی شخصی بازیکنان و اردوها بازگردانیم.

ابراهیم‌زاده با بیان اینکه به بازیکنان تیمش دو روز استراحت خواهد داد، اظهار داشت: در یکی از مناطق گرمسیر اردو می‌زنیم. بوشهر، کیش و بندرعباس را در نظر داشتیم و جایی را انتخاب می کنیم که دو سه بازی تدارکاتی داشته باشیم تا بازیکنان بیشتر با همدیگر باشند. پس از آن، مجدداً در ایام نوروزی، سه روز استراحت می‌دهیم.

وی با بیان اینکه نتایج سپاهان را در پنج هفته آینده پیش‌بینی نخواهد کرد، گفت: ما برای این دیدارها هدف‌گذاری می‌کنیم. زمانی که به سپاهان آمدم، 9 مسابقه داشتیم. یک تیم 30 مسابقه دارد. تیمی قهرمان می‌شود که «30 ضرب در 2 به اضافه یک امتیاز» یعنی 61 امتیاز بگیرد و ما تلاش کردیم اگر 17 امتیاز با همان فرمول بگیریم، در حد قهرمانی بوده‌ایم. می‌دانیم به بالای جدول نمی‌رسیم، اما با این کار برنامه‌ریزی کرده‌ایم که سپاهان در سال بعد مسیر بهتری را طی کند.

 

1004

نظرات کاربران