ابراهیم شکوری: از ویلموتس قبل از عقد قرارداد با ایران تست می‌گیریم!

ابراهیم شکوری: از ویلموتس قبل از عقد قرارداد با ایران تست می‌گیریم!

7449
10:53
31 اردیبهشت 1398
سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت: قبل از آنکه قراردادی با مارک ویلموتس ببندیم از او یکسری تست می‌گیریم!

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، ابراهیم شکوری درباره انتخاب مارک ویلموتس به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: فاکتورهای مختلف را بررسی کردیم تا به اسم آقای ویلموتس رسیدیم. شاخصه‌های مختلفی را نسبت به تجربه قبلی خودمان با آقای کی روش سنجیدیم و به آقای ویلموتس رسیدیم.

وی درباره بحث حضور زین الدین زیدان و ژوزه مورنیو در تیم ملی فوتبال ایران اظهارداشت: اگر دید فنی و ورزشی داشته باشید متوجه می‌شوید که این صحبت‌ها امکان پذیر نیست. آقای مازیار ناظمی نظر خودش را در این باره گفته است. زیدان با رئال مادرید قرارداد سالانه ۲۶ میلیون دلاری بسته است. با چنین ارقامی محال است به ایران بیاید.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال درباره بیماری خونی مارک ویلموتس در چند سال گذشته، تصریح کرد: اولین بار است این خبر را می شنوم. فکر نمی کنم چنین چیزی باشد. قبل از اینکه قراردادی با ویلموتس ببندیم یکسری تست ها از ایشان گرفته می شود. نه تنها از ایشان بلکه از هر بازیکن و مربی خارجی که به ایران می آید این تست ها گرفته می شود!

شکوری درباره دیدگاه مارک ویلموتس از ایران افزود: تصوری که در بیرون از ایران نسبت به کشور ما وجود دارد با آنچه در داخل است تفاوت دارد. وقتی ایشان به ایران آمد او را به مرکز ملی فوتبال که یکی از مجهزترین مراکز فوتبالی خاورمیانه است بردیم. این مربی از امکانات فوتبال ملی رضایت داشت و از امکاناتی که وجود دارد استقبال کرد. آقای ویلموتس در سطح شهر تهران و از چند هتل دیدن کرد.

وی که با برنامه صبح بخیر گفتگو می کرد، در بخش دیگری از صحبت هایش با بیان اینکه ویلموتس از امکانات و شرایط ایران رضایت داشت، گفت: زمانی که ویلموتس آمد مشکلی نداشت و حتی در صحبت هایی که داشت اعلام کرد ممکن است خانواده اش را به ایران بیاورد. اگر ایشان هم نهایی نشود و مربیان دیگری بشود ... (صحبت هایش توسط مجری قطع می شود)

سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سئوال که یعنی هنوز قرارداد ویلموتس نهایی نشده است؟ تاکید کرد: از نظر من وقتی نهایی است که قرارداد امضا شود. 

شکوری درباره احتمال تکرار تجربه حضور خاویر کلمنته در ایران برای مارک ویلموتس خاطرنشان کرد: سعی کردیم در آرامش مربی را بیاوریم و با او در فضای دوستانه و صادقانه صحبت کنیم و کار را پیش ببریم. 

به گفته شکوری، مبلغ قرارداد ویلموتس جزو مفاد محرمانه است و در صورتی این مبلغ اعلام می شود که این مربی خودش هم رضایت داشته باشد.

2051

نظرات کاربران
حسن آبی دل
وقتی ایشان به ایران آمد او را به مرکز ملی فوتبال که یکی از مجهزترین مراکز فوتبالی خاورمیانه است بردیم کیروش مرسی بابت این
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۶:۴۴
پاسخ
3
9
هوادار واقعی
زمانی می تونید تست بگیرید که شخصی که از ایشون تست میگیره دانش بالاتری داشته باشه مگر میشه استاد به شاگرد امتحان بده ؟؟؟؟ و اگر از ایشون بالاتر خودمون داریم چرا رفتید اینا آوردید ؟؟؟ اگر نداریم و ایشون دانش بالاتری داره نسبت به مربیهای خودمون پس چرا این حرفهامطرح میشه ؟؟؟حتما می خواهید خودتون را کار بلد نشون بدید ؟؟؟
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۰:۲۳
پاسخ
21
4
من
منظورش تست پزشکیه نه فوتبالی!
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۵:۱۶
2
19
المان
این همون شکوریه سایپا وپرسپولیسه؟؟ اگه اونه که تا پارسال بازی میکرد
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۲:۲۱
پاسخ
0
38
استقلال زلزله
2 روز دیگه میبینی شد رییس فدراسیون
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۳:۳۴
1
18
ایندفعه دیگه هتریک می‌کنه
نمیشد همون اول تست می‌گرفتید!
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۷:۱۳
پاسخ
0
27
سعید
کاری با اینا ندارم. هی تو این چند وقته اینو تو عکسا میبینم میگم خدایا اینکه ابرام شکوری خودمونه. کی فوتبالش تموم شد؟ الان چیکاره شده که اونجاست؟ تو ذهنم هم نیست نمونه مشابهی که بازیکن لیگ برتری بلافاصله بعد خدافظی و تو سنی که حتی الانم میتونه بازی کنه، پست گرفته باشه تو فدراسیون. نمیدونم قابلیت خاصی داشته یا آشنا؟! ولی هر جا هست موفق باشه. مث حاج ممد و شایان مصلح و اینا، ازون دفاع چپایی بود که ناشناخته اومد پرسپولیس و چند سال چپ دستش بود.
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۲:۵۱
پاسخ
1
25
احمد
همونجور که فوتبالیست شد به همون شکل هم رفته توی فدراسیون.
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۰:۴۷
5
15
Sj
کاش یکی رو می آوردین که حداقل تا ۱۰۰کیلومتری کی‌روش برسه. این ویلموتس نهایتا ۱۰۰کیلومتر از فرانکو جلوتره. همیشه همین بوده به مرگ گرفتن که به تب راضی بشیم،باید بگیم همین که به دوران تساوی مفتضحانه با آنگولا و لگدزدن زیر کلمن برنمیگردیم راضی هستیم
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۵:۰۹
پاسخ
17
9
O+
همین که هزینه های دندون پزشکی ایشون ندین یه قدم به جلو حساب میشه
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۵:۳۴
پاسخ
7
30
میلاد ۱۶۸۳۳
مثلا چه تستی ؟؟!! عجب فوتبالیه خخخخخ
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۴:۵۴
پاسخ
2
19
زلزله 6 ریشتری سرخ
یه تست روانشناختی بگیرید مث کیروش نباشه
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۸:۵۱
پاسخ
32
35
...
به اون تست خیلیها احتیاج دارند از جمله خیلی از طرفدارهای فوتبال
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۵:۰۰
2
22
عادل
عزیز دل ! کی روش خوب بود ، خیلی هم خوب بود! مشکل ما ومدیران مان هستند که عادت به کار حرفه ائی و دیسپلین ندارند و دوست دارند همه کارها را با صبر وحوصله با سلام و صلوات پیش ببرند ! کیروش خیلی خوب متوجه شد که ما ضعف مدیریت و برنامه ریزی داریم و به همین منظور سعی کرد که همیشه با هر روش ممکنی مدیران ما رو به جلو هل بده و از نشستن وسکون آنها جلوگیری کنه ! سیستم مدیریت یک سیستم د رحال حرکت و تعطیلی و ساعت کاری نمی شناسه !متاسفانه ما با این سیستم آشنا نیستیم و هرکسی که بخواهد به ما برای انجام کار فشار وارد کنه باهاش برخورد می کنیم...
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۲:۰۰
5
11