ابراهیم صادقی: روزهای خوبی در انتظار تیم ماست

ابراهیم صادقی: روزهای خوبی در انتظار تیم ماست

396
14:23
08 آبان 1398
سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: شروع لیگ خوب بودیم ولی افت کردیم اما مطمئن هستم که روزهای خوبی در انتظار تیم ماست.

به گزارش  وب سایت نود و به نقل از ایسنا،  ابراهیم صادقی، سرمربی تیم فوتبال سایپا ظهر چهارشنبه در نشست خبری پیش از بازی با شهر خودرو بیان کرد: امیدواریم به روند خوب‌مان برگردیم. شروع لیگ خوب بودیم ولی افت کردیم. بازیکنان ما با انگیزه هستند و خوب تمرین می‌کنند. مطمئن هستم که روزهای خوبی در انتظار تیم ماست.

او درباره نوسان در نتیجه‌گیری هم توضیح داد: به نظر من تیم ما خیلی جوان است. خیلی از بازیکنان ما می‌توانند در لیگ امیدها بازی کنند. وقتی تیم جوانی داریم که قرار است برای آینده بسته شود این اتفاقات میفتد. وظیفه ما این است ضعف‌ها را برطرف کنیم. به نظر من یک بازیکن نباید ۲۷ سالگی با تجربه شود. هنر ما این است بازینان ما در ۲۱ سالگی تجربه زیادی داشته باشند.

صادقی خاطرنشان کرد: ۳ بازی در گرما بازی کردیم. بعد از این ۳ بازی با تیم‌های بزرگ بازی داشتیم . این برای ما سخت است ولی باید بازیکنان ما حرفه‌ای شوند و عادت کنند. سعی کردیم در این بازی‌ها تغییراتی بدهیم که بازیکنان خسته استراحت کنند.

او ادامه داد: باید از باتجربه‌های تیم‌مان تشکر کنیم. همه راجع به بازیکنان جوان ما حرف می‌زنند ولی فشار تیم خیلی مواقع روی باتجربه‌هاست. تا نیم فصل بازیکن جدیدی نمی‌گیریم و آن موقع شرایط را بررسی می‌کنیم تا در صورت نیاز بازیکن جذب کنیم.

سرمربی سایپا درباره تغییر محل بازی‌های خانگی تیمش از دستگردی به شهر قدس هم بیان کرد: به خاطر بازی‌های تیم ملی جوانان است که برنامه‌ریزی کردند در دستگردی برگزار شود. ما هم با فدراسیون تعامل کردیم تا در ورزشگاه شهر قدس که ورزشگاه دوم ما است بازی کنیم.

2051

ایسنا
نظرات کاربران
شهرام
داش ابی مواظب باش نری ددسته۱
۰۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۴:۵۹
پاسخ
1
7