اتفاقی جالب برای استرالیا / گلزنی 8 بازیکن در 8 گل مختلف

اتفاقی جالب برای استرالیا / گلزنی 8 بازیکن در 8 گل مختلف

4371
15:53
23 دی 1393
تیم فوتبال استرالیا میزبان رقابت های جام ملت های آسیا 2015 در حالی مقتدرترین پیروزی ها و ترسناک ترین خط حمله را با به ثمر رساندن 8 گل در دو بازی به نمایش گذاشته است که عملکردی جالب بین بازیکنان این تیم رقم خورده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم فوتبال استرالیا میزبان رقابت های جام ملت های آسیا 2015 در حالی مقتدرترین پیروزی ها و ترسناک ترین خط حمله را با به ثمر رساندن 8 گل در دو بازی به نمایش گذاشته است که عملکردی جالب بین بازیکنان این تیم رقم خورده است.

به گزارش وبسایت نود، کانگوروها در اولین مسابقه خود از گروه یک این رقابت ها جمعه گذشته در بازی افتتاحیه به مصاف کویت رفتند و با نتیجه چهار بر یک این تیم را مغلوب خود کردند.

زردپوشان اما امروز با وجود اینکه عمان را نیز با چهار گل بدرقه کردند گلی دریافت نکردند تا با تفاصل گل مثبت 7 بالاتر از کره جنوبی هم امتیاز در صدول جدول گروه a قرار گرفته و صعود خود به همراه این تیم به مرحله بعد را قطعی کنند.

نکته جالب در بازی های تیم استرالیا این است که با وجود گل های پرتعداد به ثمر رسیده توسط این تیم هیچ کدام از بازیکنان بیش از یک گل وارد دروازه نکرده اند و 8 گل این تیم در دو بازی کویت و عمان را 8 بازیکن مختلف به ثمر رسانده اند تا تعداد بالایی از جمع 23 بازیکن این تیم یک گله باشند.

تیم کیهیل ، ماسیمو لونوگو ، مایک جدیناک و جیمز ترویسی زننده گل های استرالیا در مسابقه کویت بوده و میت مک کی، رابی کروس ، میلیگان و تامی یوریچ برای این تیم در مسابقه امروز برابر عمان گلزنی کردند.

 

نظرات کاربران
mohammad
آقا نترسید. ایران کی روش رو داره. مغز متفکر تیم ملی ماست. عیار تیم استرالیا هم تو بازی بعدیش مشخص میشه. این استرالیاست که باید بترسه نه ما
۲۳ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۵۵:۰۸
پاسخ
0
2
mostafa
خدا به ما رحم کنه ...
۲۳ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۲۷:۰۱
پاسخ
2
1
محمدرضا
نیمه نهایی میبینمشون.......!
۲۳ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۱۵:۱۲
پاسخ
0
3