اتفاق عجیب در لیگ یک/ اخاذی از پدر میلیاردر یک بازیکن به بهانه تست ادرار!

اتفاق عجیب در لیگ یک/ اخاذی از پدر میلیاردر یک بازیکن به بهانه تست ادرار!

39790
13:01
17 آبان 1396
داستان از این قرار است که این مربی و اعوان و انصارش، حدود سه هفته پیش از این بازیکن تست ادرار می گیرند و به او اعلام می کنند که تست دوپینگش مثبت است

وب سایت رسمی برنامه نود- اتفاق های عجیب در فوتبال ایران همچنان می افتد و البته ظاهرا هیچ کس هم نمی خواهد درباره این مسایل ورود کند و نظارتی هم وجود ندارد.

به گزارش سایت نود، یک مربیان فوتبال ایران که سابقه حضور در لیست مربیان منشوری را دارد، در یک حرکت عجیب از بازیکنی که پدر پولداری دارد، تست ادرار می گیرد و بعد به او اعلام می کند که تست دوپینگش مثبت درآمده و این بازیکن برای اینکه صدایش را درنیاورد باید چند صد میلیون تومان پول به مربی پول بدهد! این اتفاق در یک تیم لیگ یکی افتاده است.

داستان از این قرار است که این مربی و اعوان و انصارش، حدود سه هفته پیش از این بازیکن تست ادرار می گیرند و به او اعلام می کنند که تست دوپینگش مثبت است. به او و پدر بازیکن می گویند برای اینکه این موضوع رسانه ای نشود باید چند صد میلیون به مربی پرداخت کنند چرا که او در فدراسیون و کمیته پزشکی آشنا دارد و نمی گذارد که از این بازیکن تست دوپینگ گرفته شود!

این تیم لیگ یکی، سابقه حضور در لیگ برتر را هم داشته و جالب اینجاست که مدیرعامل سابق این باشگاه، برای فصل جدید از بازیکنانی استفاده کرد که توانایی مالی بالایی داشته باشند و مخارج تیم را تامین کنند و البته در لیگ یک هم بازی کنند.

نکته عجیب ماجرا هم اینجاست که پس از رفتن مدیرسابق و حضور افراد جدید در باشگاه که منجر به بازگشت یکی از مربیان منشوری به لیگ یک هم شده است، بسیاری از بازیکنان پولی از باشگاه کنار گذاشته شده و بعضی هم باقی مانده اند. یکی از این بازیکنان که پدرش یکی ازکارخانه داران تهران است و وضعیت مالی مناسبی دارد، مورد اخاذی قرار گرفته است.

پدر این بازیکن برای حضور پسرش در تیم ماهانه 30 میلیون تومان به باشگاه کمک کرده و نزدیکان مربی منشوری که از وضع مالی پدر و میلیاردر بودنش خبر دارند، برای سرکیسه کردن بازیکن نقشه ها کشیده اند. هنوز مشخص نیست که آیا پدر بازیکن به مربی و افراد نزدیک به او پول داده یا نه اما این موضوع حالا رسانه ای شده است و بازیکنان تیم هم از این موضوع با خبر شده اند اما اینکه چرا با اصل موضوع برخورد نمی شود و این وسط چه هماهنگی بین باشگاه و کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال وجود دارد، در نوع خودش عجیب است!

 

نظرات کاربران
آوا
بابا پولداری هم عالمی داره ها خوش ب حالشون ای کاش من یه ساعت به جای اونا بودم
۱۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۳۱:۴۰
پاسخ
0
5
farzin
کمیته انضباطی هم بیاد بازیکنای استقلال و پرسپولیس محروم کنه
۱۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۴۸:۵۸
پاسخ
0
3
asd
خدا را هزار مرتبه شکر که کسی قلیان نکشیده والله کمیته اخلاق همین الان سر تمرین تیم ملی بود
۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۵:۵۲
پاسخ
0
4
میثم
ن.د نیست چون گفته به تازگی دوباره به لیگ بک پایش باز شده این مربی
۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۰:۳۱
پاسخ
2
16
ششتقلال
تیم ملوانه فک کنم!
۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۸:۰۲
پاسخ
26
19
mehdi.64
شما بهتره اول نام مجعولی که نوشتید و اول به خودتون و بعد به شخصیت حقوقی یکی از دو باشگاه بزرگ ایران توهین کردین رو اصلاح کنین بعد اظهار فضل کنید. اونجا رو برای این گذاشتن که اسم رو برای معرفی خودتون تایپ کنید نه اینکه شعور نداشنه تون رو به رخ دیگران بکشید
۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۵:۰۳
33
41
پسرلستقلالی
توپ فوتبال هم ندارن بچه های مردم اونوقت........
۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۱:۰۳
پاسخ
0
41
هادی
هردم از این باغ بری میرسد ...
۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۹:۰۰
پاسخ
6
26
کیان
بوی تافن لیگ یک از همه جاش داره میزن بیرون.
۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۸:۵۸
پاسخ
0
37
ملا لغتی
تافن=تعــفّن میزن=میزنه
۱۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۱۹:۱۹
1
13
radin
اتفاقات مهمتری مثل قلیان کشیدن هست این بچه بازیا چیه
۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۸:۴۰
پاسخ
1
48
فیفا
واقعا ماهی ۳۰ میلیون میداده که اقازاده فوتبال بازی کنه؟؟ از یکطرف میگم حقشه...ولی از طرف دیگه واقعا کاهبرداری و پول های باداورده داره همه چیزمون رو ازه مون میگیره...دیگه باید صبح که از خواب پا میشی منتظر اخباری باشی که چه فکر بکری دوپاره واسه کلاه گزاشتن سر همدیگر ابداع شه... خدا اخر و عاقبت همه مارو بخیر کنه...انشاله
۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۰:۲۰
پاسخ
0
35
ستاره سرخ
جهان اولی ها میشن فوتبالیست تا پول در بیارن... یه جایی هم هست اسمش جهان سومه که اونجا پول میدن تا فوتبالیست بشن...افسوس
۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۴:۰۷
پاسخ
1
45
علی
به به به این فوتبال عجب فوتبالی داریم ما
۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۴:۰۵
پاسخ
0
33
mojtaba
ر.خ از تبریز؟
۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۰:۰۰
پاسخ
33
7
کیانوش
نه داداش ن.د. از مازندران
۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۶:۱۱
1
39
محمد شیرازی
آخه شما بیا به این فکر کن که شکایت کیو از کی بکنند؟؟؟ کسی که خودش زیرمیزی و رشوه میگیره میاد کس دیگه ای رو متهم میکنه؟؟؟ عمرا اینکارو بکنه قصه فوتبال ایران ، حالا حالاها سر دراز دارد
۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۶:۵۹
پاسخ
0
51
مسعود گل باشی
همین مونده بود که اخاذی کنن تو فوتبال که جنس جور شد
۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۲:۵۱
پاسخ
5
40