اتفاق های عجیب و غریب در رقابتهای لیگ دسته دوم/ از کتک کاری تا استفاده از گاز اشک آور

اتفاق های عجیب و غریب در رقابتهای لیگ دسته دوم/ از کتک کاری تا استفاده از گاز اشک آور

13469
23:43
03 اسفند 1395
هفته پایانی دور نخست مسابقات لیگ دسته دوم در گروه سوم هم برگزار شد و در پایان تیم های شاهین شهرداری بوشهرو هف سمنان به ترتیب با پیروزی مقابل شهرداری تبریز و شهراری همدان موفق شدند به دور دوم این مسابقات صعود کنند.

وب سایت رسمی برنامه نود- مرحله گروهی رقابتهای لیگ دسته دوم امروز با جار و جنجال به پایان رسید.

به گزارش سایت نود، در پایان بازیهای امروز تیم های شاهین شهرداری بوشهر و هف سمنان به دور دوم مسابقات لیگ دسته دوم صعود کردند.

هفته پایانی دور نخست مسابقات لیگ دسته دوم در گروه سوم هم برگزار شد و در پایان تیم های شاهین شهرداری بوشهرو هف سمنان به ترتیب با پیروزی مقابل شهرداری تبریز و شهراری همدان موفق شدند به دور دوم این مسابقات صعود کنند.

اما درهمدان اتفاقهای عجیب و غریبی افتاد. تیم سردار بوکان در حالی که بسیار امیدوار بود با کسب حتی یک تساوی مقابل پاس همدان بی انگیزه به دور دوم صعود کند در نهایت با نتیجه دو بر صفر نتیجه را به حریف واگذار کرد تا پرتماشاگرترین تیم لیگ دسته دوم به دور دوم صعود نکند. طرفداران بوکانی این تیم در همدان با طرفداران پاس درگیر شدند و فضای ورزشگاه متشنج شد. در پایان بازی درگیری هایی بین دو تیم و بازیکنان پیش آمده که بوکانی ها مجبور شدند به سمت رختکن فرار کنند. درگیری ها بالا گرفت و در نهایت برای کنترل اوضاع ورزشگاه و درگیری بین طرفداران دو تیم،‌ استفاده از گاز اشک آور پشت در رختکن سردار بوکان باعث شد تا بازیکنان سردار بوکان وضعیت عجیب و غریبی پیدا کنند.

 

لحظات اولیه آغاز درگیری بین هواداران و بازیکنان دو تیم پاس همدان و سردار بوکان

هوادار تیم سردار بوکان که پس از کتک کاری با هواداران پاس کارش به بیمارستان کشیده شده است

در هر حال تیم بوکان نتوانست به مرحله بعدی صعود کند و به همین دلیل بازیکنان این تیم ناراحت بودند. بوکانی ها با اختلاف یک امتیاز با تیم چهارم صعود به دور بعد را از دست دادند و پاس همدان هم که روزگاری در لیگ برتر حضور داشت پس از کسر شش امتیاز همچنان در لیگ دسته دوم ماندگار شد.

در دیگر بازی شاهین شهرداری بوشهر در خارج از خانه دست به کار بزرگی زد و شهرداری تبریز صعود کرده را با نتیجه یک بر صفر شکست داد تا شاهین نیز راهی مرحله پایانی شود. هف سمنان موفق شد تیم صدرنشین شهرداری همدان را با نتیجه2بر0شکست دهد و به مرحله دوم راه پیدا کند.

کاسپین قزوین در بازی مرگ و زندگی موفق شد آلومینیوم هرمزگان را شکست دهد و جشن بقا در لیگ دسته دوم را برپاکند.همچنین با این باخت آلومینیوم هرمزگان به لیگ دسته سوم سقوط کرد. تیمی که روزگاری در لیگ برتر بازی می کرد حالا به دسته سوم سقوط کرده است.

شاهین ماهشهر موفق شد در یک بازی یک طرفه کارا شیراز را با نتیجه6بر0از پیش روی بردارد تا در لیگ دسته دوم ماندگار شود.

بدین ترتیب در پایان دور نخست مسابقات لیگ دسته دوم باشگاه های کشور و در گروه سوم مسابقات تیم های شهرداری تبریز،شهرداری همدان،شاهین شهرداری بوشهر و هف سمنان به دور دوم این مسابقات صعود کردند. همچنین در پایان این مرحله تیم های آلومینیوم هرمزگان ،کارا شیراز و بانی گستر کیش به ترتیب با قرار گرفتن در رتبه های دهم،یازدهم و دوازدهم به لیگ دسته سوم سقوط کردند.

 

نتایج هفته بیست و دوم لیگ دسته دوم

گروه سوم:

پاس همدان 2 - 0 سردار بوکان

هف سمنان 2 -  0شهرداری همدان

شهرداری تبریز 0 - 1 شاهین شهرداری بوشهر

شاهین ماهشهر 6 - 0 کارا شیراز

کاسپین قزوین 2 - 0 آلومینیوم هرمزگان

 

جدول لیگ دسته دوم گروه سوم: (رتبه های اول تا ششم)

 

 یک- شهرداری همدان 22 بازی  42امتیاز

دو-شهرداری تبریز 22بازی  36امتیاز

سه- شاهین شهرداری بوشهر 22بازی 34امتیاز

چهار- هف سمنان 22بازی 32امتیاز

پنج- سردار بوکان 22 بازی 31امتیاز

ششم - پاس همدان 22بازی29(کسر6امتیاز)‌

نظرات کاربران
کورد
بژی سرداری بوکان زنده باد سردار بوکان
۰۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۷:۴۱
پاسخ
0
2
ایوب قسمتی
سلام به فوتبال دوستان عزیز عزیزان من از شهر بو کان کانون جوانان پر شور، با هوش و فنی با شما صحبت می کنم.عزیزان فوتبال سرچشمه خیلی چیزهاست شور و هیجان،قضاوت،فرهنگ،اخلاق،ایثار،اتحاد، اقتصادو... اما به قول اهل فن فوتبال امروز یک علم است و کسی می تواند موفق باشد که از پیش دبستان فوتبال این علم را یاد بگیرد و قوعد بازی را بلد باشد ما سرداریها در این مدت کم (البته به شیوه جدید وگرنه سردار قبلا هم بود) خیلی چیزها دیدیم و یاد گرفتیم اما باید باز هم یاد بگیریم .ما افتادیم و کست خوردیم به یاری خدا باید بلند شیم و درس عبرت از شکت خود بخوریم و خیلی محکمتر و آگاهتر حرکت کنیم ....آری ما می توانیم............ممنون از فیروز خان وبچه ها..ممنون از همه کسانی که برای سردار زحمت کشیدند ......به امید روزهای بهتر
۰۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۳۹:۱۸
پاسخ
3
3
هیوا سردشتی
چون به دیدن رنگین کمان باور داریم ، تا پایان با شما زیر باران می مانیم ... چه امسال چه سال بعد چه ده سال دیگه ... همیشه پشت تیم هستیم و طرفدار پروپا قرص تیم می مونیم . ما چند تا از دوستان از سردشت برای طرفداری از تیم سردار بوکان به بوکان میرفتیم ... سال بعد هم از هفته اول محکم و استوار میجنگیم و اون روز رو میبینم که کابوس هیولاهای لیگ بر تر می شویم ....بژی بژی بژی بوووووکاااااان .قربونت برم ادمین چاپ کن
۰۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۱:۱۹
پاسخ
3
13
جواد پرسپولیسی
نظر کمیته انزباتی:کمال سه جلسه محروم،سیدجلال 2 جلسه
۰۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۲۱:۱۴
پاسخ
13
28
پژهان
انضباطی
۰۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۵:۵۳
5
13
شیرزادعمرانی
سردار بوکان عزیز ما با یه بردت هوادارت نشدیم تا با باختت پشتت رو خالی کنیم. دنیای فوتبال همینه بردوباخت داره. تیمی که با یه شکست نا امید بشه ارزش موفقیت رو نداره. پس به راهت ادامه سردار عزیز. از آقای قربانی سرمربی محترم هم نهایت تشکر رو دارم که با همه مشکلات مثل مرد جنگید این رو بدونید که همه هوادارای واقعی تیم دوست دارن. و در نهایت متاسفم برای هواداران پاس همدان که اینجوری رسم میزبانی رو ادا کردن.
۰۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۰۹:۲۵
پاسخ
6
38
شورش
سردار تیم خوب و بسیار محبوبی بود با تماشاگران پرشور و پرشمار ولی متاسفانه لابی گری در بین مسئولان به ظاهر دلسوز رده بالای فوتبال بوکان این تیم را به این روز انداخت والا خیلی برای صعود انگیزه داشت. امیدوارم دور بعد بتواند جبران کند
۰۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۴۳:۴۵
پاسخ
5
39
رامین
خدا رحم کرده نیومدن دسته بالاتر
۰۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۲۴:۱۹
پاسخ
34
12
مجتبی
واقعا جای تاسف داره، به امید فوتبالی پاک و آکنده از خشونت
۰۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۵۳:۵۳
پاسخ
9
24
رهام
فاقد از خشونت هم اصطلاح درستی نیست باید بگی فاقدِ خشونت
۰۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۵:۵۹
0
14
blue
آکنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۳:۲۰
0
14
میثم تاجی بارسایی
عمووو آکنده ازخشونت یعنی پر ازخشونت...به امید فوتبالی پاک و فاقد از خشونت
۰۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۰۳:۲۷
2
29
ایرانکیروش
چه خبره ؟؟؟؟؟
۰۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۴۵:۳۴
پاسخ
16
9
مهدی
نامردی حق پاسو خردند.پاسی که قهرمان اسیا شده الان به این وضعیت افتاده.پرسپولیس که قهرمانی اسیا نداره ولی پاس داره پاسی که بایرن مونیخو به ایران اورد.پاسی که بازیکنایی همچون خسرو حیدری ،آرش برهانی ،حنیف عمران زاده توش بازی می کردند.لطفا رسیدگی کنید دلیلشو
۰۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۴۴:۱۴
پاسخ
55
22
Saniyar
پاس که از تهران رفت نابود شد، مطمئن باشید اگر تهران مونده بود مثل قبل یکی از قطب های اصلی فوتبال میشد، کشف استعداد یکی از بهترین کارای پاس تهران بود، من خودم تو اکباتان برای این تیم تست داده بودم و مطمئنا خیلی از استعداد های فوتبال نابود شدن، وقتیکه همدان اونقدر تو فوتبال ضعیف هست که نتونست مثل خیلی از شهرستان ها با بازیکن های بومی یک تیم به دسته دو و سه و حتی لیگ برتر داشته باشه از اولش هم معلوم بود اینجوری میشه و دور از انتظار نبود نابودی تیم بزرگی همچون پاس تهران
۰۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۵:۱۱
0
3
سردار
منظورت پاس تهران بود نه همدان .همدان پاس رو نابود کرد.
۰۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۹:۳۲
3
20
محراب
الان حنیف و برهانی بازیکنای بزرگی هستن؟؟؟؟؟؟
۰۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۹:۰۱
5
9
توحید
سردار تیم بسیار دوست داشتنی و با هواداران زیاد واقعا حیف شد ولی بازی فوتبال همینه دیگه.یه روز باخت یه روز بعد.نباید جو ورزشگاه متشنج میشد.امیدوارم کسی آسیب جدی ندیده باشه
۰۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۳۱:۰۵
پاسخ
6
89
مهدی بوکانی
درود برشما انشالله سال بعد پرشورتراز امسال حمایت میکنیم بژی سردار
۰۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۵۱:۰۸
7
54
افشین
البته بدونه در نظر گرفتن دستاهی پشت پرده
۰۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۴۱:۱۲
3
46
Iman
تبریک به تیم های که به دور بعد صعود کردن
۰۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۲۸:۲۱
پاسخ
30
22
علی
اقای تاج قرار بود به لیگ ۱و۲سامان بده؟؟بله...بله‌...
۰۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۲۵:۴۴
پاسخ
3
51