اتلتیکومادرید در آستانه جذب فلیکس با قراردادی 5 ساله

اتلتیکومادرید در آستانه جذب فلیکس با قراردادی 5 ساله

2690
20:24
29 خرداد 1398
فلیکس به زودی انتقالش را به اتلتیکو نهایی خواهد کرد.

به گزارش وبسایت نود، اتلتیکومادرید برای جذب ژوآئو فلیکس به توافق رسیده و انتظار می رود انتقال این بازیکن طی روزهای آینده نهایی و رسمی شود.

فلیکس جوان 19 ساله باشگاه بنفیکا، جایگزین گریزمنی خواهد شد که پیش‌تر اعلام کرده بود در فصل جدید در تیم جدیدی توپ خواهد زد. او با قراردادی 5 ساله راهی اتلتیکومادرید می شود.

در طی هفته گذشته مسئولان اتلتیکومادرید با مدیربرنامه های این بازیکن، ژرژ مندز، گفتگو کرده و بر سر جزییات شخصی قرارداد به توافق رسیدند. حالا تنها توافق نهایی با بنفیکا باقی مانده است. اتلتیکومادرید هنوز امیدوار است رقمی کمتر از 120 میلیون یورو بند فسخ قرارداد وی بپردازد ولی اگر بنفیکا راضی نشود، باشگاه اسپانیایی رقم بند فسخ را به طور کامل پرداخت خواهد کرد.

به این ترتیب اتلتیکومادرید توانست یکی از استعدادهای جوان پرطرفدار پنجره تابستانی 2019 را از آن خود کند. چندین باشگاه در انگلیس و ایتالیا به جذب این ستاره جوان لینک شده بودند.

1878

نظرات کاربران
hamed ss
چلسی اگه عقل داشت فلیکس رو جایگزین هازارد میکرد حتی اگه یه سال هم محرومیت از نقل و انتقالاتش برداشته نشه، میشد باهاش قرارداد بست و یک سال دیگه قرضی واسه بنفیکا بازی میکرد.
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۱۵:۰۳
پاسخ
1
7