اتلتیکومادرید، رقیب جدی انگلیسی ها در راه جذب ستاره برزیل آژاکس

اتلتیکومادرید، رقیب جدی انگلیسی ها در راه جذب ستاره برزیل آژاکس

3752
16:39
01 خرداد 1398
داوید نرس مشتریانی جدی در انگلیس و اسپانیا دارد.

به گزارش وبسایت نود، در حالی که از چلسی و لیورپول به عنوان جدی ترین مشتریان داوید نرس، ستاره برزیلی آژاکس یاد می‌شد، گزارش ها حکایت از آن دارند که اتلتیکومادرید نیز به این کورس ملحق شده است.

نرس 22 ساله که در ژانویه 2017 از سائوپائولو به آژاکس ملحق شده بود، در این فصل بهترین روزهای دوران بازی خود را تجربه کرد و ستاره هلندی ها در کسب دوگانه داخلی و راهیابی این تیم به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بود. لیورپول و چلسی از جمله جدی ترین مشتریان او بودند اما اکنون رسانه اسپانیایی آاس خبر از اضافه شدن اتلتیکومادرید به این رقابت داده است.

با جدایی نفراتی نظیر لوکاس هرناندز، دیگو گودین و آنتوان گریزمن، دیگو سیمئونه در این تابستان پروژه بازسازی ترکیب اتلتیکومادرید را در پیش خواهد داشت و در این راه به نظر می‌رسد ال‌چولو، نرس را به هدف شماره یک خود تبدیل کرده است. البته با توجه به فصل درخشانی که او در هلند پشت سر گذاشته، آژاکس به راحتی او را از دست نخواهد داد. قیمت او در حدود 40 میلیون پوند ارزیابی شده است.

نرس در 50 دیدار خود برای آژاکس در همه رقابت ها 12 گل و 15 پاس گل ثبت کرد. او یکی از بازیکنان برزیل در رقابت های کوپا آمریکای 2019 که به میزبانی همین کشور برگزار می‌شود نیز خواهد بود.

7712

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
عشقی واقعا :-) ایندت درخشانه پسر برزیلی :-) هرباشگاهی میخای برو ..جز رئال وبارسلونا ..چون بری ..زود خراب میشی:-P
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۹:۱۲
پاسخ
10
21