اثر کریس‌ رونالدو؛ رئال مادرید در ۲۴ ساعت ۱ میلیون فالوور توییتری از دست داد!

اثر کریس‌ رونالدو؛ رئال مادرید در ۲۴ ساعت ۱ میلیون فالوور توییتری از دست داد!

6086
18:23
21 تیر 1397
انتقال رونالدو از رئال به یووه، اثر چشمگیری بر صفحات مجازی این تیم ها داشته است.

وبسایت رسمی برنامه نود - انتقال رونالدو از رئال به یووه، اثر چشمگیری بر صفحات مجازی دو تیم داشته است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از آاس، خب انتقال کریستیانو رونالدو از رئال مادرید به یوونتوس تاثیر چشمگیری بر فعالیت های کهکشانی ها در فضای مجازی داشته و رئالی ها در حدود یک میلیون دنبال کننده توییتری از دست داده اند. 

در زمان انتقال رونالدو، حساب توییتر باشگاه رئال ۳۱‌.۹۷ میلیون دنبال کننده داشت و حالا در زمان نگارش این مطلب (پنجشنبه) این تعداد به ۳۱.۰۲ میلیون دنبال کننده کاهش پیدا کرده است. 

شبکه اجتماعی توییتر در چند روز اخیر اقدام به پاک کردن حساب های جعلی و ساختگی کرده است اما بعید به نظر می‌رسد کاهش شدید دنبال کنندگان رئال تنها به این قضیه ربط داشته باشد.

با وجود این کاهش شدید، رئال همچنان و با اقتدار بیشترین تعداد دنبال کنندگان در بین همه تیم های فوتبال در توییتر را دارد. این تیم با بیش از ۳۰ میلیون دنبال کننده، فاصله زیادی با بارسلونا (۱۳.۸ میلیون) و اتلتیکو مادرید (بیش از ۴ میلیون) دارد.

رفتن رونالدو به یوونتوس، در سمت مقابل موجب رونق حساب بیانکونری در توییتر شده است. در روزهای پس از این انتقال، حساب رسمی یوونتوس در توییتر بیش از ۱.۱ میلیون دنبال کننده جذب کرده تا حالا تعداد فالوورهای این تیم با افزایشی ۲۰ درصدی نسبت به قبل، به ۶‌.۱۷ میلیون دنبال کننده برسد.

کریس رونالدو خود در توییتر ۷۴ میلیون دنبال کننده دارد و با اختلاف محبوب ترین بازیکن دنیای فوتبال در این پایگاه اجتماعی است. نیمار ستاره برزیلی پی‌اس‌جی نیز با ۴۰ میلیون دنبال کننده در جایگاه دوم حضور دارد. البته در فهرست محبوب ترین بازیکنان در توییتر نامی از لیونل مسی نمی‌بینیم، چرا که او حسابی رسمی در این شبکه اجتماعی ندارد.

۷۷۱۲ 

نظرات کاربران
حاند استقلالی
بخاطر کریس بازیهای رئال رو نگاه میکردم ولی حالا منتظر بازیهای یوونتوسم تا رئال،بنظرتو چند درصد دیدگاهشون مثل منه؟
۲۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۳:۵۰
پاسخ
9
49
داوود
با وجود اینکه رونالدو همیشه میگفت تا اخر دوران فوتبالش تو رئال میمونه ولی همیشه انتظار رفتن ناگهانی رونالدو از رئال رو داشتم رونالدو بازیکن حساس و عجیبیه با مدیر خشکی مثل پرز رفتن رونالدو چیز قابل پیش بینی ام بود
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۹:۴۷
پاسخ
2
31
f
منم یکم بیشتر از رونالدو دارم در حد مسی!!!!
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۶:۱۵
پاسخ
19
8
حمید مسی
اگه میانگین سنیشون را در نظر بگیریم حدوداً زیر 15 سال میشن
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۵:۱۱
پاسخ
37
12
مجتبی cr7
تولدت مبااارک بالاخره 15 رو رد کردی هم به زیر 15 ها تیکه انداختی هم اون جملات گوهر بار (پنج شیش خط در وصف سلطان) رو ننوشتی :)
۲۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۴:۱۶
6
36
....
اگه یه روز کسی ازم بپرسه چی شد که رونالدو از رئال رفت اینطوری شروع می کنم به گفتن ماجرا: همه چیز از یه " چطوری کریس؟ " ساده شروع شد...
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۵:۲۲
پاسخ
22
30
ایمون زاید
وقتی من میگم رونالدو اعتبار چند برابری داده بود به رئال بعضیا میگن نه اینطور نیست فلورنتینو پرز فصل آینده متوجه میشه چه اشتباهی کرده
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۸:۲۰
پاسخ
6
45
عماد
حالا فالوور به کنار میدونید چندین میلیون یورو پول بخاطر رفتن رونالدو از دست میدن بخاطر تبلیغات و اینا بیننده ی بازیای لالیگا هم کاهش پیدا خواهد کرد ضررش فقط واسه رئال نیست کل اسپانیا ضرر خواهند کرد
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۳:۱۵
پاسخ
8
160
بارسلونا فراتر از تاریخ ( تاسیس۱۸۹۹ )
ما بارسایی ها ۹ ساله داریم میگیم بیشتر از شصت درصد زغالی ها پنالدوفَن هایی هستن که بعد انتقال پنالدو از منچستر کوچ کردن به زغال و بیست درصد دیگشون هم اصلا قوانین فوتبال رو بلد نیستن فقط ده درصد طرفدار بالای سن قانونی دارن!!! خوبه حالا حرفامون به همه داره ثابت میشه. ( ادمین جان عصر بخیر )
۲۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۹:۳۳
60
18