احتمال استراحت طارمی و اسنایدر در لیگ قطر برای آماده شدن مقابل تراکتورسازی

احتمال استراحت طارمی و اسنایدر در لیگ قطر برای آماده شدن مقابل تراکتورسازی

1762
12:01
25 بهمن 1396
سرمربی الغرافه قطر اعلام کرد که در بازی با الخریطیات در لیگ قطر به برخی از بازیکنان کلیدی‌اش استراحت می دهد تا برای دیدار با تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا با آمادگی حضور پیدا کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی الغرافه قطر اعلام کرد که در بازی با الخریطیات در لیگ قطر به برخی از بازیکنان کلیدی‌اش استراحت می دهد تا برای دیدار با تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا با آمادگی حضور پیدا کند.

به گزارش وب سایت نود، بولنت، سرمربی الغرافه در نشست خبری پیش از دیدار با الخریطیات در هفته هفدهم لیگ ستارگان قطر عنوان کرد که در این بازی نیز به برخی از بازیکنان کلیدی خود استراحت خواهیم داد تا به بازی دوشنبه هفته آینده مقابل تراکتورسازی با آمادگی کامل حضور پیدا کنیم.

پیش از این نیز بولنت به مهدی طارمی، ستاره ایرانی خود و وسلی اسنایدر، ستاره سرشناس هلندی خود در بازی هفته گذشته‌اش در لیگ ستارگان استراحت داد تا در بازی با الجزیره امارات آماده شوند. این احتمال می رود که بولنت بار دیگر به طارمی و اسنایدر استراحت بدهد تا برای بازی با شاگردان ساغلام آماده باشند.

الغرافه بازی اول خود را مقابل الجزیره با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد و گلزنی طارمی در این بازی نیز فایده نداشت. تراکتورسازی نیز در اولین بازیش مقابل الاهلی عربستان با نتیجه یک بر صفر شکست خورد در نتیجه بازی این دو تیم حساسیت بالایی را برای هر دو تیم دارد.

 

2051

نظرات کاربران
آبی بیکران
نه بابا استراحت چیه...رفته تمرین دایو کنه! اصلا برا همین رفته قطر...فقط رسانه ای نکردن برنامشون لو نره...همین
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۷:۰۹
پاسخ
5
8