احتمال انصراف تیم شهرداری بندر ماهشهر از بازی مقابل گسترش فولاد

احتمال انصراف تیم شهرداری بندر ماهشهر از بازی مقابل گسترش فولاد

3722
23:09
27 آبان 1395
تیم شهرداری بندر ماهشهر به دلیل وارد شدن اشکال به میزبانی اش در ماهشهر و عوض شدن ورزشگاه ماهشهر به ورزشگاه شهر امیدیه قصد انصراف از بازی مقابل گسترش فولاد را دارد.

وب سایت رسمی برنامه نود- تیم شهرداری بندر ماهشهر به دلیل وارد شدن اشکال به میزبانی اش در ماهشهر و تغییر ورزشگاه محل بازی از ماهشهر به امیدیه، قصد انصراف از بازی مقابل گسترش فولاد را دارد.

به گزارش سایت نود، ظاهرا فدراسیون فوتبال به میزبانی تیم شهرداری بندر ماهشهر اشکالاتی وارد کرده و خواستار رفع اشکالات زیر ساختی از جمله چمن ورزشگاه و رختکن می شود. باشگاه شهرداری بندرماهشهر هم اشکالات را رفع می کند اما در نهایت فدراسیون فوتبال وسازمان لیگ پس از بازدید مجدد اعلام می کنند که بازی باید به امیدیه برود و این در شرایطی است که امیدیه 80 کیلومتر با بندر ماهشهر فاصله دارد.

مدیران تیم شهرداری ماهشهر فکرش را نمی کردند که فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ با میزبانی آنها مخالفت کنند و حالا خبرآمده قصد انصراف از بازی مقابل گسترش فولاد تبریز را در جام حذفی باشگاههای کشور دارند.

رئیس هیات فوتبال بندر ماهشهر، در نامه ای به طالقانی رئیس هیات فوتبال استان خوزستان اعلام کرده که اشکالات ورزشگاه رفع شده است اما در نهایت میزبانی به شهر امیدیه رفته است:

 

 

نظرات کاربران