احتمال بازگشت ویدال به سویا

احتمال بازگشت ویدال به سویا

1431
17:42
22 دی 1395
سران باشگاه آندولوسی در نر دارند مدافع راست بارسلونا را بار دیگر به خدمت بگیرند.

وبسایت رسمی برنامه نود - با توجه به گزارش نشریات اسپانیایی به نظر می‌رسد باشگاه سویا در نظر دارد بار دیگر الیکس ویدال را به خدمت بگیرد.

به گزارش وبسایت نود، باشگاه سویا که در پنجره نقل و انتقالات فعال بوده است در نظر دارد تا ترکیب بازیکنان خورخه سامپائولی را قدرتمندتر کند. مدافع اسپانیایی بارسلونا که جایی در برنامه های لوییز انریکه ندارد به دنبال خروج از این باشگاه است و به نظر می‌رسد سویا گزینه مناسبی برای وی باشد. مدیر فنی سویا، مونوچی در نظر دارد تا برنامه های سامپائولی را به خوبی پیش ببرد و بازیکنانی که در برنامه های او نقشی ندارند را از این تیم خارج کند، منجمله سیریگو که به نظر می‌رسد به باشگاه نیس نزدیک شده است. بنابر گزارش نشریات نزدیک به باشگاه آندولوسیایی به نظر می‌رسد این مربی آرژانتینی علاقه ای به استفاده از کروندلی، تریمولیناس و کیوتاکه ندارد و به نظر می‌رسد این بازیکنان به زودی از ترکیب سویا خارج خواهند شد. با این حال سرمربی آرژانتینی نیاز دارد تا دفاع سویا را بیش از پیش قدرتمند کند و الیکس ویدال می‌تواند گزینه مناسبی برای او باشد. مدافع بارسلونا که در حال حاضر 27 سال دارد در فصل 2014-15 در سویا عملکرد درخشانی داشت و می‌تواند بار دیگر به روزهای اوج خود بازگردد، او که جایی در برنامه های لوییز انریکه نخواهد داشت می‌تواند در نقل و انتقالات زمستانی بارسا را ترک کند و به نظر می‌رسد مونوچی در نظر دارد تا وی را تا پایان فصل به صورت قرضی و با شرط دائمی کردن قرارداد، ویدال را به سویا منتقل کند.

سویا تا به حال در نقل و انتقالات زمستانی فعال بوده است و موفق شده است لنگلت را به صورت دائمی به خدمت بگیرد و یووتیچ را به صورت قرضی از اینتر به جمع خود اضافه کند.

1899

نظرات کاربران
محمد
دلم تنگه برای الوز بزرگترین اشتبه بارسا فروش الوز و براوو بود ولی حیف ک رفتن عین ابی داریم حرص نبودشو میخوریم هرچند جای ابی سوارز خوب پر کرده ولی جای الوز و براوو رو چی؟؟؟...
۲۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۱۵:۲۷
پاسخ
0
3