احتمال قطع همکاری بایرن مونیخ و آنچلوتی قوت گرفت؛ آرسنال مقصد بعدی کارلتو؟

احتمال قطع همکاری بایرن مونیخ و آنچلوتی قوت گرفت؛ آرسنال مقصد بعدی کارلتو؟

18084
17:30
22 شهریور 1396
طبق ادعای منابع ESPN، مایل است تا به لیگ برتر انگلیس بازگردد و به این ترتیب قرارداد سه ساله خود با بایرن مونیخ را به پایان نرساند.

وبسایت رسمی برنامه نود - طبق ادعای منابع ESPN، مایل است تا به لیگ برتر انگلیس بازگردد و به این ترتیب قرارداد سه ساله خود با بایرن مونیخ را به پایان نرساند.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، آنچلوتی که در سال 2016 جانشین پپ گواردیولا شد در اولین فصل حضور خود این تیم را به پنجمین قهرمانی متوالی در بوندس لیگا رساند. اما حذف در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان و ناکامی در راهیابی به فینال جام حذفی آلمان، سرمربی سابق تیم های میلان، چلسی، پاریسن ژرمن و رئال مادرید را در فصل جاری تحت فشار قرار داده است.

گزارش ها از احتمال روی کار آمدن یولیان ناگلسمان، سرمربی 30 ساله هوفنهایم خبر می دهند که چند روز قبل با مصاحبه ای که انجام داد، شایعات را داغ تر کرد. منبعی آگاه به ESPN اطلاع داده که آنچلوتی از حضور در بایرن خوشحال و به قرارداد خود متعهد است اما اگر بایرن به دنبال مربی جدیدی باشد، بازگشت به لیگ برتر انگلیس هم برای مربی 58 ساله ایتالیایی جذاب به نظر می رسد.

گفته می شود که طبق بند موجود در قرارداد آنچلوتی، در صورتی که امسال هم بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان ناکام بماند، این تیم می تواند بدون پرداخت هیچ غرامتی با سرمربی خود قطع همکاری کند. از طرفی با توجه به آینده نامشخص آرسن ونگر در آرسنال، با وجود امضای قراردادی 2 ساله در ماه می گذشته، این تیم لندنی می تواند گزینه ای قابل توجه برای آنچلوتی باشد.

1771

نظرات کاربران
میلاد
ننننننههههه تورو خدا نیا آرسنال
۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۸:۴۵
پاسخ
30
19
Fcrm
لیگ جزیره جذاب تر از همیشه
۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۹:۳۵
پاسخ
16
91
zahra
هم واسه بایرن خوب میشه هم کارلتو
۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۸:۲۹
پاسخ
26
71
meysam
خدایا شکر این هرچی زود تر فقط بره که بدجور تیممون افت کرده
۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۷:۵۸
پاسخ
38
68
pouya
بهتر بایرن رو خراب کرد بره بهتره
۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۱:۴۷
پاسخ
46
75
کیروش یه دنیاست
درسته آنجلوتی مربی بزرگیست و کارنامه موفقی داره ولی در بایرن نه تنها کار مثبتی نکرد بلکه باعث درجا زدن وضعیف شدن این تیم شد. من نمیدونم مشکل کجا بود شاید تفکرات آنجلوتی اونجا جواب نمیداده. بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان از بهترین تیمهای جهان است و حالا حالاها باید در دنیا آقایی کنند. من واقعاً خوشحال میشم هر چه زودتر بره.
۲۳ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۵۱:۰۴
21
31