احتمال لغو بازی نمایندگان ایران در آسیا در لیگ برتر/ پرسپولیس، استقلال و ذوب آهن 5 فروردین به میدان می‌روند؟

احتمال لغو بازی نمایندگان ایران در آسیا در لیگ برتر/ پرسپولیس، استقلال و ذوب آهن 5 فروردین به میدان می‌روند؟

10850
14:52
08 اسفند 1397
با اعلام مسئولین برگزاری بازی‌های لیگ برتر احتمالاً بازی سه نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا به جای 16 و 17 اسفند در 5 فروردین سال 98 برگزار خواهد شد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، در حالی که قرار است نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا در تاریخ 16 و 17 اسفند ماه در لیگ برتر به میدان بروند اما به دلیل فشردگی بازی‌های آنها و احتمال فشار به بازیکنان این سه تیم، سازمان لیگ از فدراسیون فوتبال درخواست کرده تا در صورت امکان بازی این سه تیم در لیگ برتر در تاریخ 16 و 17 اسفند برگزار نشود و به جای آن بازی این سه تیم در تاریخ 5 فروردین سال 98 برگزار شود.

سعید فتاحی این مسأله را در نشست خبری‌اش اعلام کرد و تصمیم‌گیری در این باره منوط به پاسخگویی فدراسیون فوتبال است.

2051

نظرات کاربران
فرهاد
پرسپولیسیها بروند خدارو شکر کنن که این دوره کنار استقلال در جام باشگاهها هستن و الا چرا دور قبل با وجود فشردگی بیش از حد و محرومیت پرسپولیس از جذب بازیکن و کمبودهای این تیم ، کسی به فکر بازیهای فشرده اش نبود ؟ حالا صدقه سر استقلال این امتیاز هم نصیبشون شد، زنده باد سازمان لیگ خودمون.
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۸:۲۹
پاسخ
45
25
احمد
یعنی خودتونم قبول دارید بهتون نگاه ویژه میشه،البته اینو همه میدونن همه
۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۶:۳۳
0
1
لا
اقایون آبی و قرمز بازیای هر دو تیم با ذوب فشردس دیگه ..با این قضیه هم دارید کری الکی میخونید ..ای بابا
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۰:۴۲
پاسخ
4
22
Abedi
جالبه اوج فشردگی تقویم توی اسفند و فروردینه بعد میخوای بازی های 16 و 17 رو لغو کنن بندازن پنجم خب چه کاریه به جاش بندازید اردیبهشت
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۷:۱۸
پاسخ
2
20
جی اچ
حداقل بازی های پرسپولیس وذوبآهن لغوبشه چون این دومثل بعضی هادولتی نیستن که 40تابازیکن داشته باشن
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۱:۰۹
پاسخ
15
32
مسعود گل باشی
عمرا اگه قبول کنن البته فقط مال ذوب و استقلال قبول نمیشه
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۸:۱۷
پاسخ
25
15
طلوع سرخ
بابا شما دیگه تو پرروئی سنگ پا رو روسفید کردین! بازی کی بود با همین پدیده لغو شد و به تأخیر افتاد تا متحمل یه شکست دیگه نشید؟! از اونطرف کدوم تیم فینالیست آسیا بود و پرواز 14 ساعته با چند نوبت تعویض پرواز داشت، اما بازیشو با سایپا به تعویق ننداختن؟! و بعد فینالم مجبور به بازی با پیکان بدون ملی پوشانش شد؟ کی بود که تو فیفا دی با قشقائی و نود ارومیه (اونم بازی حذفی)، و سپیدرود مجبور به بازی شد؟! راستی شیش باشی جان، قولت برای عوض کردن اسم چی شد؟!!!!!
۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۴:۳۸
0
1
زانیار
6تقلال خیلی بازی هایش فشرده اخه هر 2 هفته داره بازی میکنه
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۷:۰۷
پاسخ
142
71
مسعود گل باشی
باشه عمویی
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۸:۲۵
19
10
هوچیگر نباشیم
بی منطق سلام ادمین بچاپ
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۹:۲۳
41
91
عشقممم نیمار
با توجه ب هوچی گری امروز شیش_پولیس و‌کادرفنیش .. فک کنم فقط بازیای تیم سوگولی (شیش_پولیس) لغو شه :-P
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۴:۴۵
پاسخ
103
119
ملیحه
حالا که تو آنقدر مشتاقی اخبار پرسپولیس پیگیری میکنی برو به جای بازیکن های ما بازی کن ببین هر سه روز بازی کردن چه حسی داره: )...خخخخ
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۴:۵۸
9
24
مجید
شیش تقلالی تیم سوگولی فقط شمایی خخخخ
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۳:۳۰
12
20
ققنوس سرخ
نمی دونم چه اصراری هست که اینقدر لیگ فشرده باشه مثلا"لیگ اگه دیرتر تموم بشه چه اتفاقی میافته!درضمن اگه بازی هارو پنجم بندازن باید منتظر اعتراضه تیمهای دیگه مخصوصا"مافیا و بی افتخاران باشیم!
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۹:۰۵
پاسخ
40
112
afrooz
هر جور حساب کنن باید این کار انجام شه اگر واقعا دوس دارن نماینده های ایران موفق بشن
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۰:۵۱
پاسخ
4
109
ARYOBARZAN
همش بخاطر پرسپولیسه! مگه زمانی که استقلال 7 تا ملی پوش داشت هم تو لیگ و آسیاهم بازی داشت بازی لغو کردن؟ اگه لغو بازی ها درخواست استقلال باشه از نظر فتاحی مسخره هست ولی اگه بخاطر پرسپولیس باشه عقلانی هست
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۷:۳۷
پاسخ
64
125
فرهاد
هوچی گر عزیز میبینی که تمام دولت تا سازمان لیگ در اختیار شما هستن از دور زدن قانون گرفته تا مذاکره برای خرید بازیکن تا 300 میلیار پول و 50 میلیارد برای 3 بازیکن هزینه کردن بعدش مدیر عامل ذوب آهن و خودتدن و مربیتون اول همه اعتراض کردید حالا شد به خاطر ما؟
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۳:۳۳
6
18
ملیحه
مگه زمانی که پرسپولیس هفت ملی پوش داشت بازی لغو کردن ؟؟؟بازی قشقایی بدون هفت ملی پوش تو فیفا دی بازی کردیم که حذف شدیم..بازی با پیکان بدون پنج ملی پوش بازی کردیم بعد انجام فینال آسیا ...بابت بازی با سپید رود در فیفا دی از برانکو امضا گرفت .‌با نود ارومیه تو فیفا دی بازی کردیم بدون ملی پوش که کمال تو در رفتن کتف هتریک کرد :)...خوبه بازی استقلال و پدیده لغو کرد در صورتی که قبلا تو بازی هایی که استقلال تو آسیا بازی داشت پرسپولیس به جای اینکه بازیش لغو بشه تو ورزشگاه دوم بازی کرد :)والا به خدا هوچی گری شما رو هیچکس نداره :)یادآوری میکنم قبل بازی فینال آسیا بازی سایپا رو واس ما لغو نکردن ما باید یک هفته زودتر تو ژاپن میبودیم ولی با این برنامه ریزی فرصت ریکاوری از دست دادیم و بخش زیادی از زمان تو فرودگاه و هواپیما سپری کردیم و نتونستیم عادات کنیم به اختلاف ساعت..و همچنین قبل بازی السد استقلال بازی اش با نفت مسجد سلیمان ِلغو بعد شد اونم با مخالفت مسجد سلیمان: )در صورتی که پرسپولیس بازیش از لیگ به حذفی تغییر کرد فقط و لغو نشد اونم با موافقت جلالی :)این از تبعیض ها :)
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۳:۱۱
10
17
aliii2275
الان چ ربطی داشت؟؟؟مگه فقط میخوان بازیای پرسپولیسو عقب بندازن؟
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۲:۴۰
8
12
حبیب
آره بازیتون با مسجدسلیمان چون ملی‌پوش داشتین لغو شد، بازیتون با پدیده هم که نگم دیگه
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۷:۴۸
10
12