احضار بیرانوند به کمیته انضباطی باشگاه نفت

احضار بیرانوند به کمیته انضباطی باشگاه نفت

5635
13:57
23 دی 1394
دروازه‌بان تیم فوتبال نفت تهران به دلیل مذاکرات اخیرش با مدیران باشگاه پرسپولیس باید در کمیته انضباطی باشگاهش حاضر شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه‌بان تیم فوتبال نفت تهران به دلیل مذاکرات اخیرش با مدیران باشگاه پرسپولیس باید در کمیته انضباطی باشگاهش حاضر شود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، مسئولان باشگاه نفت تهران در واکنش به مذاکرات علیرضا بیرانوند دروازه‌بان این تیم با مسئولان باشگاه پرسپولیس، قرار است برای او رأی انضباطی صادر کنند.

در همین رابطه، بیرانوند پس از بازگشت از اردوی ترکیه باید در کمیته انضباطی باشگاه نفت حاضر شود تا پاسخگوی اتفاقات اخیر باشد.

منصور قنبرزاده این خبر را تأیید کرد.

 

2051

نظرات کاربران
پویا
به نظرم این رفتارهای غیر حرفه ای باید ریشه کن شه. هر تیم روی بازیکنش سرمایه گذاری کرده و این حقشه که درآمد کسب کنه... تو هیچ جای دنیا مرامی بازیکن به هم نمیدن،هر بازیکن برای تیمش قیمت داره ...
۲۴ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۳:۰۷:۱۸
پاسخ
4
2
علیرضا
پویا جان درست میگی . ولی اگه قرار بود هر بازیکنی تو باشگاه خودش بمونه که دیگه نه پیشرفتی داشت و نه هیجانی و نه انگیزه ای . بله زحمت و مرارت 2 طرفه است . بازیکن تلاش میکنه . مثلا" همین بیرانوند چقدر تو بازیها به نفت کمک کرده؟ اگر باشگاه هم به جایگاهی میرسه از همت بازیکنانش هم هست. چرا فقط به زحمت باشگاه توجه میکنی ؟ چرا به پیشرفت و انگیزه بازیکن توجهی نداری ؟ فرض بر درست بودن حرف شما چرا منصوریان تو تیم دسته اولی نموند؟ مگه براش زحمت نکشیده بودند؟ منطق میگه اگه باشگاهی که برای منصوریان زحمت کشیده بود و سرمایه گذاری کرده بود و بخاطر آینده بازیکن موافقت کرد که بره استقلال اینجا هم منصوریان باید موافقت میکرد بیرانوند بره تو تیم پرسپولیس . میبینی ؟ بخدا فقط بحث خودخواهی و لجبازی مسئولین نفت بود نه چیز دیگه. جالبه با این بلایی که سر بیرانوند آوردند انتظار دارند بیرانوند براشون عربی هم برقصه . چاپ کنید لطفا"
۲۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۳:۰۴:۵۵
1
2
علیرضا
حالا معنی حرفهای منصوریان و معنی خانواده و معنی گذشت و معنی اینکه بیرانوند عضوی از خانواده است و اینجور حرفها را بهتر می فهمیم !!!!!!! نفت با قنبرزاده و منصوریان بسمت نابودی میرود . ببینید کی گفتم .
۲۳ دی ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۳۹:۱۲
پاسخ
7
14