احمدزاده:بازی کردن مهم نیست، در پرسپولیس همه فیکس هستند/ با صمیمیت به اینجا رسیده‌ایم

احمدزاده:بازی کردن مهم نیست، در پرسپولیس همه فیکس هستند/ با صمیمیت به اینجا رسیده‌ایم

6007
21:13
22 اسفند 1396
بازیکن پرسپولیس گفت: در پرسپولیس همه فیکس هستند و مهم نیست که چه کسی در ترکیب ثابت تیم بازی می‌کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن پرسپولیس گفت: در پرسپولیس همه فیکس هستند و مهم نیست که چه کسی در ترکیب ثابت تیم بازی می‌کند.

به گزارش وبسایت نود، فرشاد احمدزاده که به عنوان برترین بازیکن میدان در بازی پرسپولیس و الوصل امارات انتخاب شد در نشست خبری گفت: عید نوروز را به هواداران تبریک می‌گویم و مهم بود که سه امتیاز را گرفتیم و باید دل هواداران را شاد می‌کردیم. خیلی‌ها منتظر این برد بودند. این پیروزی اتفاق خوبی بود و همه بازیکنان ما زحمت کشیدند اما من به چشم آمدم. خدا را شکر که بهترین شدنم با کسب سه امتیاز همراه بود و خوشحالم که با پیروزی از میدان خارج شدیم.

* پرسپولیس با صمیمیت به اینجا رسیده

احمدزاده در مورد اینکه ارزیابی اش از وضعیت پرسپولیس چیست گفت: سال خوبی را پشت سر گذاشتیم و همه بازیکنان ما آماده هستند و می‌توانند به تیم کمک کنند.

* در پرسپولیس همه فیکس هستند

وی ادامه داد: ما تیمی یکدل هستیم که با صمیمیت و رفاقت به اینجا رسیده‌ایم و در پرسپولیس همه فیکس هستند و مهم نیست چه کسی بازی می‌کند یا بازی نمی‌کند. سال را به خوبی سپری کردیم.

 

1004

نظرات کاربران
علیرضا
اقای احمدزاده متاسفانه امروز بازی شما در حد لیگ 1 هم نبود. و خیلی خیلی شانسی بردید. خصوصا" خود شما که چندوقت است افت شدید دارید. حتی محرمی هم که همه میگویند باید فیکس باشد امروز چند اشتباه فاحش داشت که یکی از آنها نزدیک بود گل شود. شما و ماهینی اصلا" مثل سابق با تیم هماهنگ نیستید و تک روی دارید. حالا اینکه چرا همیشه ثابت هستید را من نمیدانم. یعنی شما با این وضعیت بدتان از بقیه بهتر هستید ؟ اگر اینطور باشد که وای بحال پرسپولیس. بهرحال من خودم پرسپولیسی هستم . ولی با این بازی که من از پرسپولیس دیدم بعید میدانم صعود کنید . و اگر هم صعود کنید مطمئنا" در همان بازی اول حذف میشوید. بازی بقیه تیمها را که میبینیم برنامه دارند. تاکتیک دارند . حملات زهردار میکنند. ولی ؟؟؟پرسپولیس چی ؟ همش با صلوات و شانس و تجربه سیدجلال حسینی است که گل نمیخورید. وگرنه انصافا" امروز شجاع بعنوان یک دفاع چکار کرد ؟ یا خورد زمین . یا دریبش زدند. یا جا ماند. منشا و علیپور هم که انگار تو هپروت هستند . نه پاسکاری نه خلاقیت . نه دوندگی و نه ....................شما و ماهینی هم که انگار دارید تو زمین اسب سواری میکنید . بازی مغرورانه و فانتزی !!! باید بیشتر در خدمت تیم باشید . نمیدانم . بعید میدانم این تیم بتواند حرفی برای گفتن داشته باشد.
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۱۱:۴۲
پاسخ
31
11
ارتش سرخ
سالاری متعصب.... دمتون گرم..... خیلی حال کردیم.... دبل رو عشقه....
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۲۴:۲۵
پاسخ
8
55
محب
پس خواهشا با خودنمایی برانکو را اغفال نکن و رو نیمکت بشین و ادای روبن را درنیار بذار مسلمان بازی کنه . گرچه هیچی دستت نیست و فعلا برانکو لج کرده مثل زمانی که نذاشت جلال حسینی بیاد و با تفاضل گل قهرمانی را دادیم . اقای پیروانی و باقری چکار میکنید اینا را به برانکو بگید . درسته برانکو‌خیلی خوب نتیجه گرفت ولی بهتر از این هم میشد
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۱:۱۵
پاسخ
48
17
666666
اول از همه تبریک به همه پرسپولیسیها ولی نگته مهم، پرهیز از عملکرئ احساسی در ادامه راه هست. با روندی که بازیهاتا بحال داشتن، اگه السد هفته پنجم 12 امتیازی بشه که میشه، هفته ششم حتی با یک مساوی هم صدر نشین خواهد بود. از طرفی پرسپولیس، حتی اگر نسف رو ببره (که البته خیلی سخته و تیمهای دیگه نتونستن)، باز برای اول شدن، باید السد رو ببره. بنابراین، بهترین تاکتیک اینه که پرسپولیس در ازبکستان برای مساوی به میدان بره و 10 امتیازی بشه و تمام تمرکزش رو روی شکست السد در تهران بداره تا بتونه تیم اول بشه یعنی، نتیجه برد و مساوی با نسف برای پرسپولیس یکسان هست، بنابراین کم ریسک ترین و راحت ترین کار، بازی برای کسب مساوی از نسف و خارج کردن نصف از دور رقابتها و برد برابر السد و 13 امتیازی شدن برای اولی در گروه هست.
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۰:۱۷
پاسخ
6
64
حسرت فینال آسیا با دوپینگ سعداوی وجعل طارمی ولابی عابدینی
بهترین تاکتیک اینکه جعلپولیس انصراف بده وگرنه با دو شکست مقابل السد ونسف موجب آبروریزی میشه همه که مثل الوصل با تیم دوم نمیاند مقابلتون...
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۱۱:۰۲
49
8
عشق آبی
بازی در حد لیگ هند بود قبول دارین پیروزیها؟
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۶:۴۰
پاسخ
102
11
احمد
اگه به اینا باشه که میگن رئال مادرید اسیا رو بردن
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۵:۱۴
43
4
عشق آبی
یه بازی فوق العاده بی کیفیت
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۳:۱۰
پاسخ
96
15
￵ارش
باریکلا به عیرتتون باخت ذوب رو جبران کردیم .خوب جنگبدین ولی معتقدم پرسپولیس نسبت به قبل کمی افت کرده و شادابی لازم رو نداره این پرسپولیس با این قدرت تو یک چهارم حذف میشه
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۳:۰۵
پاسخ
58
31
reza
یک چهارم؟؟ خیلی خوش بینی
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۱:۴۹
41
2
دختر پرسپوليسي
فرشاد ششتقلاليارو خوب ميسوزونه دمش گرم انشالله هميشه بدرخشي
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۹:۴۱
پاسخ
10
97