احمدزاده: عصبانیت من را به پای جوانی‌ام بگذارید/ فکر کردم سر یا گردن نعمتی شکست

احمدزاده: عصبانیت من را به پای جوانی‌ام بگذارید/ فکر کردم سر یا گردن نعمتی شکست

5706
16:26
03 مهر 1398
بازیکن تیم پرسپولیس به اتفاقات رخ داده در شهرآورد و محرومیتش تا اطلاع ثانویه واکنش نشان داد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، پس از اتفاقاتی که در جریان شهرآورد رخ داد با رأی کمیته انضباطی، فرشاد احمدزاده بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل هل دادن یکی از بازیکنان استقلال تا اطلاع ثانوی محروم شد و به همین خاطر این بازیکن فردا مقابل سپاهان غایب خواهد بود.

فرشاد احمدزاده، در خصوص اتفاقات رخ داده در جریان شهرآورد و اتفاقاتی که در جریان بازی رخ داد،‌گفت: ما بازیکنان پرسپولیس همگی با هم برادر و از یک خانواده‌ایم و وقتی دیدم در آن صحنه ضربه بسیار محکمی به صورت و سر سیامک نعمتی برخورد کرد واقعاً فکر کردم که سر یا گردن او شکست که خیلی عصبانی شدم و به همین خاطر در یک لحظه بازیکن استقلال را هل دادم. به هر حال بازی شهرآورد بسیار پرفشار است و در آن شرایط گاهی انسان نمی‌تواند خودش را کنترل کند و من هم یک بازیکن جوان هستم که یک لحظه عصبانی شدم و گرنه با هیچ کدام از بازیکنان استقلال و سایر تیم‌ها دشمنی ندارم بلکه ما همه با هم دوست هستیم و در آن صحنه هم یک اتفاق فوتبالی رخ داد.

وی ادامه داد: من به هیچ عنوان به دنبال تشنج و جنجال‌آفرینی در بازی یا روی سکوها نبودم و همه دیدند که در جریان بازی کوچکترین مشکلی ایجاد نکردم و فقط دستورات سرمربی تیم را در زمین پیاده می‌کردم اما در آن صحنه یک لحظه عصبانی شدم و این موضوع را پای جوانی من بگذارید. خوشبختانه فیلم بازی موجود است و می‌توانید ببینید که بعد از بازی به سراغ تک تک بازیکنان استقلال رفتم و به آنها خسته نباشید گفتم و حتی بازیکنانی که از روی ناراحتی روی زمین دراز کشیده بودند را بلند کردم چون ما با هم دشمن نیستیم بلکه فقط 90 دقیقه رقیب هستیم. گاهی در شهرآورد از این اتفاقات رخ می‌دهد و آن هم به دلیل حساسیت و فشار بالای بازی است و گرنه هیچ قصد و غرضی برای این کار نداشتم و به دنبال تشنج‌آفرینی هم نبودم. 

احمدزاده خاطرنشان کرد: من یک بازیکن جوان هستم و سابقه جنجال یا حاشیه‌سازی را ندارم. همیشه در بازی سعی می‌کنم فقط روی عملکرد خودم متمرکز باشم و دنبال حاشیه نمی‌روم اما نمی‌دانم که چرا این اتفاق رخ داد و از مسؤولان محترم کمیته انضباطی می‌خواهم که به این مسأله توجه کنند که من دنبال جنجال نبوده و نیستم. از این اتفاقات در هر بازی امکان دارد رخ بدهد و امیدوارم که مسؤولان بدانند که هیچ قصد و غرضی در اتفاقات رخ داده نداشتند. همه چیز در یک لحظه اتفاق افتاد و من فکر کردم که سیامک آسیب خیلی جدی دیده و به همین دلیل عصبانی شدم و فقط بازیکن استقلال را هل دادم که از این مسأله هم پشیمان هستم. 

بازیکن تیم پرسپولیس که فردا مقابل سپاهان غایب خواهد بود درباره این بازی خاطرنشان کرد: بازی فردا مقابل سپاهان خیلی حساس است و شاید شرایط دو تیم در جدول به گونه‌ای باشد که حساسیت این بازی را چند برابر کرده است. خیلی دوست داشتم که می‌توانستم مقابل سپاهان بازی کنم تا به تیم‌ام کمک کنم اما به هر حال شرایط به گونه‌ای شد که در این بازی با رأی کمیته انضباطی غایب خواهم بود. هر چند که مطمئن هستم همه بازیکنان با تلاش بسیار زیاد به دنبال گرفتن سه امتیاز این بازی و رسیدن به صدر جدول هستند. درست است که در این بازی غایبم اما دعا می‌کنم که پرسپولیس فردا برنده از زمین بیرون بیاید و امیدوارم که هواداران عزیز ما مثل همیشه با حضور حداکثری در ورزشگاه از پرسپولیس حمایت کند تا بچه‌های تیم با انگیزه بسیار بیشتری به زمین برود. 

2051

نظرات کاربران
التماس تفکر
همین که اشتباهش رو قبول میکنه و عذرخواهی میکنه خوبه.یه عده هستن هر کاری میخوان میکنن و کاملا حق به جانب کارای زشتشون رو انکار میکنن.جدا از بحث فوتبال و کری از لحاظ اخلاقی این کارش درسته.
۰۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۴:۳۵
پاسخ
10
24
hadi ss
هیچ اشکال نداره عزیزم.همین که عذرخواهی کافیه و بخشیده میشه عمویی!!!نگرانی نداره که !!!
۰۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۸:۲۰
پاسخ
27
35
سعید تاجی
فردا میگن اظهار پشیمونی کرده باید بخشیده بشه.بعد سعید اقایی فعلا تا اطلاع ثانوی محروم.ایییییین است فوتبال پاک
۰۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۸:۳۹
پاسخ
33
29
Artin
جوونی،،،،، یه نگاهی به سجلت بکن 30سال سن داری،،،،کسی جوونی می‌کنه که دور و بر 20ساله باشه،،،مانند قایدی،عبدی،ازادی و ,,,
۰۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۷:۴۱
پاسخ
16
39
علی
با اینکه پرسپولیسیه دو اتیشه ام ولی مثلا تو بازیکن با تجربه ای اگه اینکارت باعث میشد تیم لطمه بخوره بازم میخواستی خودت رو عزیز کنی
۰۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۸:۵۹
پاسخ
5
34
مارسل دسایی
آقای احمدزاده با این کارا تو دل هوادارها جا نمیگیری
۰۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۹:۱۹
پاسخ
4
41
علیرضا
در قضیه قتل هم دادگاه میپرسه قاتل در چه شرایط روحی بوده ؟ عزیزان آبی و قرمز خودتون را بزارید جای طرف . بازی سنگین . استرس . هیاهو و .......... . بخدا یک لحظه است. هر حرکتی . هر واکنشی . .. بازیکن قرمز رو دو بار پشت سر هم زدند . بازیکن دوم با زانو گذاشت تو سر بازیکن قرمز . در یک صحنه دیگه علی کریمی جفت پا رفت تو شکم زننده گل. و اینو بدونید بازیکنان تیم بازنده آنهم بازی در دربی زیر بار تماشاچیان و جو استادیوم نمیتوانند منطقی تصمیم بگیرند.
۰۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۷:۴۴
پاسخ
25
7
رامین
واقعا باید از سیامک نعمتی قدردانی بشه حالا به عمد یا غیر عمد ضربه به سرش خورد اما واقعا تمارض نکرد مثل کوه ایستاد و خواهان آرام بازی کردن یزدانی شد. حتی سر یا گردن خودش رو نگرفت حالا چطور احمدزاده یا شجاع احساس کردند که گردنش شکست و آن حرکات را انجام دادند جای سوال داره. ۲ بار کنعانی زادگان و یک بار شجاع تمارض کردند که انگار ضربه به صورتشان خورده این حرکات تحریک کننده اس ولی جالب که بعد چند روز این ۳ صحنه کارشناسی نمیشه. واقعا اگر ضربه زده شده استقلالیها باید محروم و جریمه بشند اگر هم تمارض بوده پرسپولیسیها باید دو بار محروم شن چون باعث به هم خوردن جو ورزشگاه و هواداران شدند.
۰۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۱:۲۳
پاسخ
8
18
شازده آبی
تاج: همین که فرشاد احمدزاده عذرخواهی کرده، از هر تنبیهی بهتره»»»»»»»»» ماستمالیزیشن :/
۰۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۵:۴۸
پاسخ
22
111
ایران
دقیقا ! مشکل از فدراسیون و کمیته انضباطی هست که همیشه جلوی هوچی گریئ بی ادبی بازیکنای تیم سوگلی کوتاه اومدن ! باید شجاع خلیلزاده هم محروم بشه
۰۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۶:۴۹
0
20
salar
حله حالا یه بچگی کرده طفلی،شما گذشت کنین
۰۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۴:۰۰
پاسخ
28
38
احمد
دقیقا بیرانوند هم همین فیلم بازی کرد که یک جلسه محروم شد ا خوب این شگرد پرسپولیس هاس
۰۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۸:۳۱
پاسخ
41
63
red boy
امیدوارم که مادام العمر محرومت کنن ما هوادارای پرسپولیس از دستت راحت بشیم و در ضمن اقای احمد زاده شما 4-5 سال دیگه باید کفشاتو بیاویزی کدوم جوونی ؟؟
۰۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۵:۱۷
پاسخ
31
78
عاشق پرسپولیس
با اینکه بازیکن های سایر تیم ها با رفتار مشابه محروم نمیشن و عدالت رعایت نمیشه ولی این محرومیت برای احمدزاده لازم بود چون در تیم پرسپولیس به عنوان تیم اول ایران و شناخته شده در آسیا بازیکن باید حرفه ای باشد و بتواند در چنین صحنه هایی خودش رو کنترل کنه و این رفتار در شخصیت پرسپولیس نیست.
۰۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۴:۲۷
پاسخ
36
37
ایران
اتفاقا دقیقا شان باشگاهتونه ! هم بازیکنا هم پیشکسوتاتون و هم طرفداراتون ، فقط هوچی گری ، بی ادبی و هتاکی و بعدش مظلوم نمایی می کنید ! حربه جالبیه ولی دیگه تابلو شده
۰۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۹:۲۸
6
4
با افتخار استقلالی ام
تمام هواداران منطقی فوتبال لطفا حتما بخوانید اولا آقای احمدزاده شما حداقل ده پانزده متر با محل وقوع خطا فاصله داشتی چطوری تو اون هیاهو صدای شکسته شدن سر یا گردن نعمتی رو شنیدی ثانیا یزدانی ضربه زد شما شجاعیان رو هل دادی و باهاش درگیر شدی ثالثا شما تو تیم تون مگه دکتر روانشناس ندارین ( به نظر من از الزامات هر باشگاهیه که دکتر روانشناس داشته باشن ) که تو این بازی های حساس کنترل تون کنه و نکات لازم رو گوشزد کنه رابعا این حرفت که جوون بودم و کم تجربه اصلا قابل قبول نیست چند سال داری فوتبال بازی می کنی چندتا دربی رو تجربه کردی... اروپا هم رفتی خیرسرت... خامسا منم بزنم یه نفرو بعدم بگم جوونم و کم تجربه ازمن شاید قبول کنن که یه فرد معمولی ام تو جامعه اما از شما که تو یه تیم پرطرفدار بازی میکنی چنین حرفی اصلا قابل قبول نیست حتی هواداران منطقی پرسپولیس هم اینجور استنباط رو قبول ندارن به امید فوتبال بدون تنش و پاک مخلص تمام هواداران منطقی فوتبال با تشکر و عذر خواهی از ادمین محترم
۰۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۱:۵۵
پاسخ
4
65
جی اچ
من اگه جای احمدزاده بودم بدترازاین میزدم،دیگه بایدحق مون روبزوربگیریم،دارن علنی جلوپرسپولیسومیگیرن چون زورشون توزمین به مانمیرسه
۰۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۰:۳۷
پاسخ
71
5
...
شلوغ میکنی ، کی جلوتون رو گرفته ؟ چکار کردند ؟؟! حالا خود بازیکن هم متوجه شده رفتارش درست نبوده عذر خواهی میکنه شما تاییدش میکنی ؟ دوباره تکرارش کنه ؟؟؟
۰۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۹:۳۷
3
16