احیای موفقیت آمیز؛ رئالِ سولاری، صدرنشین لالیگا!

احیای موفقیت آمیز؛ رئالِ سولاری، صدرنشین لالیگا!

3086
14:02
23 بهمن 1397
از زمان حضور سولاری در رئال مادرید، این تیم امتیازات بیشتری نسبت به بارسلونا اندوخته است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از مارکا، شاید بعد از شکست 5-1 مقابل بارسلونا در ال‌کلاسیکوی هفته دهم و تحمل چهارمین شکست فصل، کسی بازگشت رئال به لالیگا را باور نمی‌کرد اما این اتفاق اکنون رخ داده است.

لغزش بارسلونا برای دومین هفته متوالی و این بار مقابل بیلبائو، به معنای آن بود که رئال در 13 هفته پس از ال‌کلاسیکو امتیازات بیشتری نسبت به بارسلونا در لالیگا اندوخته و صدرنشین این مقطع از فصل 19-2018 محسوب می‌شود.

رئال مادرید در پایان هفته دهم با 4 برد، 2 تساوی، 4 باخت، 14 گل زده و 14 گل خورده با 14 امتیاز در رده نازل نهم قرار داشت و فاصله ای 7 امتیازی با بارسای صدرنشین پیدا کرده بود. بعد از شکست سنگین روز 28 اکتبر در نیوکمپ جولن لوپتگی از کار برکنار شد و سانتیاگو سولاری جای او را روی نیمکت کهکشانی ها گرفت.

رئال در 13 هفته حضور سولاری 10 برد، یک تساوی و 2 باخت کسب کرده و 31 امتیاز اندوخته و در جهشی جالب توجه به رده دوم جدول رسیده است. اگر بخواهیم جدول لالیگا را در فاصله هفته های دهم تا بیست و سوم تنظیم کنیم، رئال مادرید با 31 امتیاز صدرنشین این جدول خواهد بود.

این در شرایطی است که بارسلونای ارنستو والورده در همین بازه زمانی 30 امتیاز اندوخته است. بلوگرانا در این بازی ها 9 برد، 3 تساوی و یک باخت داشته تا یک امتیاز کمتر از رئال مادرید جمع آوری کرده باشد. البته آمار گل های زده و خورده بارسا در همین مقطع هم از رئال بهتر بوده است. (بارسا 32 گل زده و 11 خورده ، رئال مادرید 26 گل زده و 13 گل خورده) 

نکته جالب آن است که اتلتیکومادرید و سویا، تیم های سوم و چهارم جدول در همین بازه به ترتیب 25 و 18 امتیاز اندوخته اند و در صورت ادامه همین روند، با دو تیم بالای جدول فاصله بیشتری خواهند گرفت.

7712

نظرات کاربران
رئال
بازی بعدی تیم دوم اسپانیا ببازه پشت بندش یک ال کلاسیکو سه تا بزنیم صدر جدول هستیم . حالا تا ببینیم از اون ور لیون چه می کنه؟
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۷:۵۰
پاسخ
16
19
فوتبال پاک
بارسا نشون داده جلو هر تیمی بد میتونه بازی کنه ولی جلو رئال نه بخصوص توی برنالئو که خانه دوم بارسا هستش پس الکی دلت رو به این برد های درپیت خوش نکن چون بارسا هم حذفتون میکنه هم توی لیگ شکستتون میده با دوتا تیم درپیت بازی کردین فکر کردین کهکشانی شدین اونم با داوری؟ جلو بارسا که نه مسی رو نداشت مساوی کردین چون خسته بودن و مسی مصدوم برگشت هم مسی هست هم دمبله مسی بیشترین گلی که زده به رئال بوده چون وقتی لباس سفید میبینه بدجور آتیشی میشه برا همین بقیه تیم ها سفید نمیپوشن چون میدونن چه بلایی سرشون میاد هههه
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۱:۵۸
8
5
درجستجوی حقیقت
آرزوبرجوانان عیب نیست ولی خوشم میاد دست به دامن نیمهای دیگه می شی براصدرنشینی.البته با3گل هم (خدای نکرده)ببرید2خواهیدبودچون رفت5-1باختید.
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۷:۰۳
4
4