اخباری: همه از تماشای این دیدار لذت بردند

اخباری: همه از تماشای این دیدار لذت بردند

1366
20:31
16 اسفند 1394
وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه‌بان تیم تراکتورسازی گفت: این دیدار به خاطر کیفیت خوبی که داشت به نظرم همه تماشاگران در ورزشگاه و در خانه از تماشای این بازی لذت بردند.

وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه‌بان تیم تراکتورسازی گفت: این دیدار به خاطر کیفیت خوبی که داشت به نظرم همه تماشاگران در ورزشگاه و در خانه از تماشای این بازی لذت بردند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، در ادامه دیدارهای هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال، تیم پرسپولیس و تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه یک بر یک تساوی به پایان رسید.

محمدرضا اخباری در پایان این دیدار اظهار داشت:‌خدا را شکر امروز بازی خوبی برگزار شد، بعد از بازی‌های آسیایی، تیم ما خوب کار کرد. موقعیت‌های خوبی داشتیم، اما ضربات آخر با بدشانسی روبه‌رو می‌شدیم.

وی در پاسخ به این سؤال که امروز دروازه‌بانی خوبی داشتید یا خیر، گفت: خدا را شکر، امروز توپ‌های خوبی گرفتم، به نظرم کیفیت بازی خوب بود و ارزش دیدن را داشت، همه تماشاگران در ورزشگاه و خانه از این بازی لذت بردند، ای کاش می‌توانستیم از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم و این بازی برنده داشت.

اخباری در پاسخ به این سؤال که موضوع درگیری‌ بین بازیکنان دو تیم چه بود، گفت: درگیری خاصی نبود، در فوتبال چنین چیزهایی رخ می‌دهد. بازیکن ما را زدند و به همین دلیل بچه‌ها به این موضوع اعتراض کردند. من صحنه را از نزدیک ندیدم، اما با حرکتی که بنگر انجام داد او باید اخراج می‌شد.

وی در ادامه صحبت های خود عنوان کرد: بعد از بازی دربی، این دیدار بیشترین تماشاگران را داشت، امیدوارم این اتفاق در دیدارهای بعدی نیز رخ دهد.

اخباری در پاسخ به این سؤال که آیا به نظر شما موضوع پرتاب نارنجک به داخل زمین روی میزبانی تأثیر دارد یا خیر، گفت: نارنجک را به پشت نیمکت و دروازه ما زدند، امیدوارم که در بازی‌های بعدی این اتفاق رخ ندهد. من نمی‌دانستم که نماینده یوفا در این دیدار حضور دارد، به نظرم این حرکت برای وجهه کشورمان خوب نیست، امیدوارم دیگر تکرار نشود.

وی در پایان صحبت‌های خود عنوان کرد: ما بازی‌های خوبی را انجام دادیم، اما در ضربات پایانی بی‌دقتی کردیم. ما تیمی را متوقف کردیم که خودشان مدعی قهرمانی بودند. امیدوارم در بازی‌های بعدی بتوانیم امتیازهای خوبی را کسب کنیم.

 

2020

نظرات کاربران
رضا
دمت گرم گجت جان بهت افتخارميكنيم
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۲۴:۴۵
پاسخ
1
2
naeemeh
پرسپوليس والكي بزرگ كردن عاقبتش شداين..فقط خودشون خيال ميكنن خيلي خوبن وهربازيكني كه مياد به اين تيم اخلاق وميبازه امثال مهدوي كيا ودايي وكريمي ديگه تموم شد.اينم ازهوادارانش كه زمين بازي روباميدان جنگ اشتباه گرفتن.اميدوارم چاپ كنيد
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۲۳:۰۷
پاسخ
1
2
فرزاد تی تی
دست داور جون درد نکنه به داد پرسسوسیس در اومد بازیهای اسیایی عربعا با دسته گل پذیرایی کردن پرسسوسیها با نارنجک
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۲۱:۱۱
پاسخ
1
2
ایدا سادات
پرسپولیس اروپایی بازی می کنه مثل ششتقلال اتوبوسی نیست 666
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۲۸:۲۹
پاسخ
15
16
فرغون قرمز
ما با همین دفاع اتوبوسی امسال دوتا جام میگیریم شما بشینید بازی قشنگ نگاه کنید و حسرت جامای ما و بخورید کاری که هرسال میکنید خخخخحخ
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۶:۲۵
3
1
طرفدار تراکتور از اسکو
داداش منظورت از اروپا طرفهای عراقه دیگه نه؟ مثل داعشی ها مسلح میاید استادیوم
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۲۸:۴۴
2
0
رسام.
سلام. بابت حرکات که دون شان ایرانیها بود متاسفم فقط متاسفم
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۱۰:۲۹
پاسخ
8
11
666666
همه از بازیهای پرسپولیس لذت میبرن.
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۰۷:۲۲
پاسخ
23
23
پرستو
والا همچین میگن بازی زیبا بازی زیبا،انگار تو عمرشون فوتبال ندیدن..آخه کجای بازی تیمی که بعضی دقایق بازی حمله سرخ پوستی و بدون هدف انجام میده و هیچوقت به جایی نرسیده، زیباست؟؟؟امروز ما فقط دو گل دیدیم و پرتاب نارنجک و بمب از سوی پرسپولیسی ها و دعوای بنگر..
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۵:۵۱:۵۲
2
2
رسام
سلام. آره خیلی بازیاش خوبه کم مونده مردم بکشید خجالت بکشید ادمین جان بچاپ اینا چرا این کارارو میکنن مگه مسخره بازیه کجای دنیا سطح اول فوتبال یعنی لیگ اصلیشون از این کار میکنن
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۲۰:۳۰
16
16
حسن
دروازه بانی خوب بود تو بازی با اینکه گل های قشنگی از کوتوله های زاپن خورد
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۰۵:۴۸
پاسخ
8
21