اختلاف رئال مادرید و برزیل بر سر حضور ستاره جوان در المپیک

اختلاف رئال مادرید و برزیل بر سر حضور ستاره جوان در المپیک

2743
20:02
24 مهر 1398
وینیسیوس به موضوع اختلاف برزیل و رئال مادرید تبدیل شده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از آاس، آندره ژاردین سرمربی تیم ملی زیر 23 ساله های برزیل دست روی موضوعی بسیار حساس برای رئال مادرید گذاشته است.

فدراسیون فوتبال برزیل تمایل دارد تا وینیسیوس جونیور بازیکت 19 ساله باشگاه رئال مادرید در رقابت های انتخابی المپیک در قاره آمریکای جنوبی (از 15 ژانویه تا 2 فوریه به میزبانی کلمبیا) حضور داشته باشد و در المپیک 2020 توکیو هم پیراهن زرد سلسائو را به تن کند. آندره ژاردین، سرمربی تیم ملی زیر 23 ساله های برزیل نیز در این خصوص به EFE گقته احتمال رقم خوردن چنین اتفاقی بررسی خواهد شد. 

وینیسیوس موضع باشگاه در این خصوص را به خوبی می‌داند. رئال مادرید دوست ندارد وینیسیوس در هیچ کدام از دو رقابت یاد شده حاضر گردد. نه المپیک و نه رقابت های انتخابی آن، مسابقات تحت نظر فیفا نیستند و به همین دلیل، رئال اجباری برای آزادسازی ستاره 19 ساله خود نخواهد داشت.

فرصت بازی در این تورنمنت ها موضوعی است که خود وینیسیوس می‌تواند درباره آن تصمیم گیری کند اما او تردیدی ندارد که هدفش، رسیدن به موفقیت در برنابئو است. هدفی که با توجه به وضعیت کنونی او در رئال کمی دور از دسترس شده و شاید تمایلات درونی او، وینیسیوس را به سمت بازی برای کشورش در المپیک سوق دهد.

وینیسیوس تاکنون در 7 مسابقه (3 بازی به عنوان بازیکن ثابت) در مجموع 313 دقیقه برای رئال به میدان رفته است تا به این ترتیب ثابت شود که زیدان هنوز هم نتوانسته به جوان برزیلی اش اعتمادی صد درصدی داشته باشد. در جریان آخرین بازی مقابل گرانادا، وینیسیوس قربانی سیستم چرخشی شد و مجبور بود تا بازی را از روی سکوها تماشا کند. بعد از 28 اکتبر 2018 و ال‌کلاسیکو برابر بارسلونا، این نخستین باری بود که وینیسیوس بدون محرومیت و یا مصدومیت در فهرست رئال قرار نمی‌گرفت.

برزیل امید خود به حضور جونیور را از دست نداده و امیدوار است با حضور وینیسیوس و البته رودریگو گوئس، هم تیمی او، شانس های خود را برای کسب مدال طلای توکیو بالا ببرد. 

7712

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
زیدان ..ضد برزیلیاست و هازار و‌ واسکز بدرد نخوره ب وینیسیوس و‌رودریگو ترجیح میده :-P
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۲:۰۳
پاسخ
19
5
حامد نیستلروی
هازارد به دردنخوره؟! چرا اینقدر نظرات وارونه است تو؟! خسته مون کردی. اون وینیسیوسه که به دردنخوره. این همه پارسال لوپتگی و بهش میدون دادند وهردو رو ناامید کرد و امسال هم زیدان رو ناامید کرد. اصلا در حد رئال نیست باید بره یه تیم درجه دو اسپانیا مثل سلتاویگو یا اوئسکایی ...
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۲:۳۵
7
16