اختلاف علی‌محمدی با سپاهانی‌ها برای جدایی از جمع زردپوشان

اختلاف علی‌محمدی با سپاهانی‌ها برای جدایی از جمع زردپوشان

2342
13:45
30 دی 1397
جلال علی‌محمدی، هافبک تیم فوتبال سپاهان برای جدایی از جمع زردپوشان اصفهانی با مسئولان این باشگاه اختلاف پیدا کرده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، جلال علی‌محمدی در نیم‌فصل اول مسابقات لیگ برتر در سپاهان تبدیل به یک بازیکن نیمکت‌نشین شد. وی به همین دلیل قصد جدایی از سپاهان را دارد و این موضوع را از چند هفته پیش با باشگاه سپاهان در میان گذاشته است. با این حال علی‌محمدی برای جدایی با مسئولان باشگاه سپاهان به اختلاف برخورده است. وی تصور می‌کرد که به دلیل نیمکت‌نشینی می‌تواند بدون مشکل خاصی از باشگاه رضایت‌نامه بگیرد، ولی سپاهانی‌ها حاضر نیستند این بازیکن را به راحتی از دست بدهند.

چند هفته پیش بحث حضور علی‌محمدی در سایپا مطرح شد که سپاهانی‌ها اعلام کردند در صورت رفتن این بازیکن به سایپا، خواهان جذب علی دشتی هستند. این موضوع مورد موافقت باشگاه سایپا قرار نگرفت و علی‌محمدی فعلاً در یک چالش سخت برای جدایی از سپاهان قرار گرفته است. سپاهانی‌ها برای صدور رضایتنامه علی‌محمدی خواهان یک بازیکن یا دریافت مبلغی قابل توجه هستند که این موضوع کار او را برای جدایی از جمع زردپوشان سخت کرده است. راضی کردن باشگاه سپاهان برای دادن رضایت‌نامه تبدیل به موضوعی پیچیده برای علی‌محمدی شده و این در حالی است که وی در اردوی ترکیه به دلیل تنبیه انضباطی حضور ندارد.

1004

نظرات کاربران
seed
این بازیکن بهترین فصل فوتبالیش که پارسال بوده هفت گل زده.تو بقیه سالهای فوتبالش هفت گل نزده بود.هروقت هم بهش بازی دادند مثل بچه کودکستانی ها فوتبال می کرد.اوج شاهکارش جلوی ذوب اهن وقتی تیم دوبریک جلو بود و دقایق اخر زیر فشار یک توپ سپاهان زد حمله زد سه به یک یک مدافع سه نفر فوروارد این اقا با عجله توپ را از پشت هیجده زد بالای دروازه یعنی حتی به فکرش نرسید اقلا وقت تلف کند با نگه داشتن توپ چه برسد به پاسکاری و گل کردن توپ.بعد قد مسی ناز می کند.یعنی تا امروز پنج بار قهر کرده.هیچ تیمی هم که حاضر نیست با یک بازیکن ان را عوض کند.ذوب اهن قبول نکرد این را بگیرد چهار صد میلون هم بگیرد حسینی که چهارماه دیگر قراردادش با ذوب تمام می شود را بدهد.صنعت نفت و سایپا هم می گویند اگر مجانی باشد این اقا را می خواهند.بعد اینقدر ناز می کند گاهی ادم فکر می کند پنج دوره اقای گل کشور شده.هرتیمی قبلا بازی کرده ان تیم افتاده .حتی سپاهان هم پارسال نزدیک بود بیفتد.اگر قرار باشد قلعه نوعی به امسال این بازی بدهد باید برای رتبه یازدهم تا چهاردهم بجنگد
۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۰:۴۹
پاسخ
3
15
ققنوس سرخ
مافیا که میگیم یکی از مصداق هاش همینه!!!
۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۴:۵۳
پاسخ
24
9
علی رضـــا
سپــاهان فقط نمی خواد بازیکن ارزشمندش رو مفت از دست بده، همین.. حالا اگه این یعنی مافیا، اشکالی نداره ما بزرگترین مافیا هستیم..
۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۷:۳۸
5
14
سپــاهان
حیف از جلال که در برنامه هــای امیرخان نیست.. هر جا رفتی برات آرزوی موفقیت دارم..
۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۵:۵۳
پاسخ
4
19
6*4
شما و تراکتوریا هرچی هم بازیکن بگیرید بازم افتخاری بدست نمیارید...افتخارتون فعلا پرچم ژاپنه :)
۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۰:۲۱
پاسخ
48
53
درجواب غیرت هادی عقیلی
شش تاییتون کردیم،چهارتاییم که زیاد بوده
۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۵:۱۲
6
5
میثم پرسپولیسی
قابل توجه سپاهانیا؟؟؟افتخارای پرسپولیس ۱۱لیگ۶حذفی یک قهرمانی ونایب قهرمانی جام درجام آسیا،چند تا نیمه نهایی لیگ اسیا،نایب قهرمانی جام باشگاههای آسیا،دهها نایب قهرمانی لیگ وحذفی ،بیشترین وپرافتخارترین بازیکنای ایرانی پرسپولیسین،بازم بگم؟؟ بیشترین امتیاز تاریخ لیگ،بیشترین برد دربرابر سپاهان وذوب آهن
۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۱:۲۲
17
4
در جواب حسین
پس با منطق شما افتخارات اتلتیکو مادرید با بارسا و رئال برابره چون اوناهم لیگو بردن!عزیزم شماها هر وقت نصف پرسپولیس،استقلال قهرمانی داشتید میتونید خودتون وارد کل کل کنید!
۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۳:۱۵
8
9
غیرت یعنی هادی عقیلی
دو بار 1-4 ازتون بردیم اونم تو تهران. اولین بارش تو نه دقیقه اونم نه نفره
۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۱:۵۷
4
16
حسین
پرسپولیس کدوم افتخار رو چدعره که سپاهان نداره؟ فینال اسیا؟ تعداد قهرمانی در لیگ؟ هتریک قهرمانی؟ دقیقا پرسپولیس چی داره که سپاهان نداره ؟ خیلی خوبه ادم سنجیده حرف بزنه. سپاهان با بردهای پر گل قهرمان ایران شده نه مثل پرپسولیس که باخت های اقتصادی به دست میاره و مربی اش معتقده هجومی بازی میکنند. فینال اسیا رفت و برگشت یک شوت در چارچوب نداشتید بعد اومدی اینجا از زنگ تفریح شدنتون کری میخونی ؟ بدو برو عامو تا بیشتر از این کم نیاوردی ادمین بی طرف باش
۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۸:۳۸
8
26
علی بارساا
باز خوبه ما افتخارمون پرچم ژاپنه . از طرفداران پیروزی بگم که از شروع جام ملت ها پرچم های مختلف افتخارشون بوده از پرچم یمن و ویتنام بگیر تا پرچم عراق . امروز هم که مطمنا پرچم عمان و مرحله بعد هم به احتمال زیاد پرچم چین دستشون خواهد بود... در ضمن همه از کبیر و صغیر متوجه شدند که تو این 4ساله چه حمایت های خاص و ویژه ای ازتون شده. بخاطر تیم پیروزی همه تیم ها را ضعیف کرده ان تا به اهداف خودشون برسن ... دیگه از جعل و از ناداوری ها هم چیزی نمیگم که همه چیز بر همگان عیان شده . فوتبال پاااااکم آرزووووووووست نه فوتبال مافیایی
۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۷:۰۱
10
28
زرد سپاهانی
افتخار؟! افتخاراتمون هرچی باشه از مال پیروزی تهران بیشتره! حالا امسال اگه تونستید هتریک قهرمانی کنید و یه بار هم برید فینال آسیا اونجا گل بزنید، میتونید با ما در زمینه افتخارات کلکل کنید. تازه بازی کردن در جام باشگاه‌های جهان رو بهتون تخفیف دادم به خاطر گل روی سرجوخه فرانکو.
۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۸:۵۷
9
26
غــرش طــوفــان زرد
چند سالته عزیزم؟!! مــا سپــاهانی هــا افتخاری نمونده که کسب نکرده باشیم.. شما پایتخت نشین هــا حالا حالا هــا باید در آرزوی افتخارات مــا بمونید..
۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۴:۲۳
9
24