اختلاف نظر ۱۲۰ هزار تومانی برای تعیین قیمت بلیت دیدار پرسپولیس - کاشیما

اختلاف نظر ۱۲۰ هزار تومانی برای تعیین قیمت بلیت دیدار پرسپولیس - کاشیما

19985
10:25
09 آبان 1397
مسئولان ورزش با شرکتی که مسئول بلیت‌فروشی است، برای تعیین قیمت بلیت‌های دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا اختلاف نظر دارند.

وبسایت رسمی برنامه نود - مسئولان ورزش با شرکتی که مسئول بلیت‌فروشی است، برای تعیین قیمت بلیت‌های دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا اختلاف نظر دارند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، تیم‌های فوتبال پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن روز شنبه 19 آبان ماه دیدار برگشت از فینال لیگ قهرمانان آسیا را در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهند کرد.

در حال حاضر مسئولان ورزش کشور در تلاش برای آماده‌سازی ورزشگاه آزادی و مهیا کردن زیرساخت‌های مدنظر کنفدراسیون فوتبال آسیا هستند که این کار با سرعت قابل توجهی در حال انجام است و به نظر می‌رسد همه معیارهای مورد نظر AFC تا روز 19 آبان لحاظ خواهد شد.

یکی از مسائلی که درباره این دیدار وجود دارد، قیمت بلیت‌ها است. مسئولان رده‌ بالای ورزش کشور معتقدند که قیمت بلیت فینال باید بین 20 تا 30 هزار تومان معین شود، این در حالی است که شرکتی که مسئولیت بلیت‌فروشی را بر عهده دارد، معتقد است که بلیت‌ها باید 150 هزار تومان (طبقه اول) و 100 هزار تومان (طبقه دوم) فروخته شود.

قرار شده است تصمیم‌گیری نهایی در این باره پس از بازگشت گرشاسبی به ایران صورت گیرد. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس همراه تیمش برای بازی رفت با کاشیمای ژاپن که شنبه 12 آبان برگزار می‌شود، به این کشور سفر کرده است.

 

2051

نظرات کاربران
ho3ein
اوضاع مالی هوادار ها رو هم در نظر بگیرید. من چقد درمیارم که 150 هزار تومان بخوام بدم بیام فینال. من که همه بازی های امسال و سال قبل پرسپولیس رو رفتم استادیوم و از تیم حمایت کردم
۰۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۳:۳۱
پاسخ
5
129
محسن
با این قیمتا صد در صد ورزشگاه خالی میمونه کشور های دیگه ماشین جایزه میدن،البته ما به همون ساندویچ راضی بودیم و ورزشگاه رو پر میکردیم
۰۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۴:۴۱
پاسخ
135
29
کریمان
شرکت فروشنده بلیط برای خودش کرده قیمت تعیین کنه. اونا فقط باید پورسانتشونو بگیرن. دیدن آش داغه می خوان با یه بازی بار خودشونو ببندن.80 هزار تا بلیط فروخته بشه با قیمت 100 هزار و 150 هزار تومن، میشه حدود 10 میلیارد تومن. این شرکت اگه مثل شرکت مبین نباشه و حدود 5 درصد پورسانت بگیره میشه 500 میلیون تومن پورسانت برای فقط یک بازی. چه خبره؟ هان؟ سردیشون نکنه یه وقت؟
۰۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۵:۱۴
پاسخ
3
119
وحید پرسپولیسی
به پاس زحمات هواداران در سرما و گرمل که باعث شده پرسپولیس تا اینجا بیاد بالا، عوض اینکه بازی رو رایگان کنن دنبال منفعت خودشون هستن، واقعا متاسفم.
۰۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۸:۴۶
پاسخ
8
131
مهدی نجفی
چه خبره مگه جام جهانی همون قیمت قبلی خوبه
۰۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۶:۳۶
پاسخ
6
111
RED..6
چه خبره ۱۲۰ هزارتومان تخفیف بدین مشتری شیم ۵۰هزار طبقه اول ۳۵هزار طبقه دوم خوبه
۰۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۹:۴۸
پاسخ
75
411