ادامه بدبیاری‌های استراما؛ جای خالی نفر دوازدهم

ادامه بدبیاری‌های استراما؛ جای خالی نفر دوازدهم

11367
17:45
11 مهر 1398
در پنج هفته گذشته استقلال فقط در هفته دوم و در بازی مقابل فولاد میزبان بوده است.

به گزارش وب‌سایت نود، استقلال استراماچونی ترکیبی از اتفاقات بد است. از ضعف تاکتیکی گرفته تا نقطه ضعفی به نام خط دفاع و گل‌نزن‌هایی در خط حمله و همچنین بدشانسی‌های متفاوت. یکی از بدشانسی‌های استرا که تا این‌جای فصل با آن دست و پنجه نرم کرده بحث میزبانی است.

 تیم متحول شده آبی‌ها که بیش از نیمی از بازیکنانش جدید هستند و بازیکنان جوان هم در میان آنها حضور دارند با یک کادرفنی جدید و ناآشنا با جو ایران بیش از هر تیم دیگری به بازی‌های خانگی در حضور هوادارانش نیاز دارد. بازی کردن در آزادی و در حضور چند هزار هوادار استقلال می‌توانست نقش زیادی در اعتماد به نفس استقلال و شکل‌گیری بهتر این تیم در هفته‌های ابتدایی داشته باشد. اتفاقی که تا هفته ششم برای آبی‌ها فقط یک بار افتاده است.

در پنج هفته گذشته استقلال فقط در هفته دوم و در بازی مقابل فولاد میزبان بوده است. دیداری که شاید به نوعی بهترین بازی‌ آبی‌ها هم بود. استقلال اما فقط یک بار شانس بازی در خانه و مقابل هواداران خودی را داشته است. شاگردان استراماچونی در هفته اول در تبریز میهمان بودند، هفته سوم به مسجدسلیمان رفتند. هفته چهارم سکوها را طبق قانونی 50-50 با قرمزها به اشتراک گذاشتند و در آخرین بازی هم میهمان اصفهانی‌ها بودند. استقلال بعد از دو هفته دوری از آزادی قرار است این هفته از گل‌گهر در خانه پذیرایی کند اما این بار حکم کمیته انضباطی آنها را از حضور هوادارانشان محروم کرده است و استراماچونی باید منتظر هفته هشتم باشد تا اگر اتفاق خاصی نیفتد هواداران را دوباره در آزادی ببیند.

محرومیت هواداران استقلال در هفته‌ای که می‌تواند هفته سرنوشت استراما باشد یکی از بدشانسی‌های بزرگ این مربی ایتالیایی است. مشخص نیست که اگر استقلال این هفته مقابل تیم بحران‌زده و انتهای جدولی وینگو نتیجه نگیرد چه سرنوشتی در انتظار کادرفنی خواهد بود.

30388

 
 

نظرات کاربران
ابی دلان
هیچ اتفاقی نمیتونه و نباید برای کادر فنی بیفته. اگر هم قرار باشه اتفاقی بیفته باید مدیرعامل بدرد نخوره تیم عوض بشه که یه دوجین بازیکن از دست داد و چندتا بازیکن معمولی جایگزینشون کرده
۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۹:۵۴
پاسخ
11
67
شازده آبی
با هر نتیجه ای پشت سرمربی مون هستیم، تامام
۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۲:۵۵
پاسخ
42
107
رضا
بدشانسی ازین بزرگتر که تو ۶ هفته اول با تراکتور و سپاهان و استقلال و پدیده بازی داشته باشی ؟
۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۵:۳۴
پاسخ
66
60
محسن
شما که مشکل هماهنگی و بازیکن جدید ندارین
۱۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۹:۱۱
7
23
فرامرز
آقای وزیر با انتخاب مدیرای بی کفایت مثه افشارزاده-افتخاری-فتحی تو این چهارسال نذاشته بازیکنای اصلیمون بمونن و تیممون هرسال بی ثباته ولی شما وقتی بازیکناتون 4ساله کنار همن دیگه چه فرقی میکنه با کی بازی کنین؟
۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۴:۴۹
11
32
رسول همیشه آبی
بازی با سپاهان فصل گذشته پرسپولیس با اون همه حواشی شد یک جلسه محرومیت اونم تعلیقی که باز همونم ماست مالی کردن ولی برای استقلال که باعث و بانیش که بازیکنه پرحاشیه پرسپولیس بودو هیچکاری نکردن،بجاش درجا هوادارهارو محروم کردن اونم تو بازی که فقط یکبار تو نیم فصل اول استقلال روز جمعه میزبان هست امیدوارم آه هواداران استقلال گریبانگیر همچین مسئولین جانبدارو بگیره چوب خدا صدا نداره آقای حسنزاده
۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۳:۱۸
پاسخ
44
60
محمد
مقابل پرسپولیس که میتونستن میزبان باشن . خودشون نخواستن
۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۹:۳۵
پاسخ
43
36
پاکرو
اینا باید خداشونم شکر کنن تماشاگر ندارن بعد باختن میخوان فحاشی کنن و صندلی بشکونن.بنظرم از تلویزیون هم پخش نکنن
۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۰:۱۵
پاسخ
49
36
استقلالی هزار اتیشه
من استقلالی تیرم ببینید تو این سالها همه به نوعی در نتیجه گرفتن تین مقصرند از مدیریت گرفته تا کادر فنی بازیکنان حالا همه یک درصدی مقصر بودند اما کلا من تو این سالها اول مدیت خراب بعد تماشاچی رو مقصر میدونم اون فشاری که تماشاچی به بازیکن منتقل میکنه خیلی موثره حالا این بازی به نظر من خیلی خوب شد تماشاچی نیست واستقلال میتونه بازی خودشو انجام بده بازیکنان فقط تمرکز ندارند همین.
۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۱:۵۶
پاسخ
9
32
عشقممم نیمار
کمیته انضباطی فقط بلده هوادارای عشق_تقلاله محروم کنه و شیش_پولیس ن :-P از این ور داور ..برد از عشق_تقلال با سوتاش میگیره ..از اینورم کمیته انضباطی با احکامش ..کمر عشق_تقلال میشکنه :-P با این شرایط ..کدوم‌تیم میتونه موفق باشه ک عشق_تقلال دومیش شه ؟؟! :-P
۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۸:۳۵
پاسخ
124
69
بهروز عارف
نیما جان!!!وقتی میگی شیش پولیس ،یاد شیش تایی ها نمی افتی؟!!!
۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۱:۳۰
8
15
مهدی
اخه این چه نگارشیه که تو داری؟درست بنویس استقلال و پرسپولیس دیگه...هی ادا اطوار درمیاری...
۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۷:۲۴
7
44
Reza beiranvand
ششتقلال درسته ۶ تایی
۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۳:۴۹
14
29
حسین مهاباد
خودت هم نمیدونی چی میگی
۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۵:۲۷
5
32
TT فراتر از باشگاه ✔
منظور از نفر دوازدهم جناب فغانی هست دیگه :/:/ وگرنه اسدقلالیا که رفتن تو غار
۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۸:۲۷
پاسخ
114
81
تاج کبیر آسیا
همین مونده یه تراکتوری بیاد کری بخونه شما برو با تیمای حد خودت کل کل کن
۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۹:۰۴
3
31
محمدرضاپرسپولیسی نژاد
شما بی افتخارهای ده دقیقه ای سکوت لطفا سکوووووت
۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۳:۴۶
5
23
.
جناب فغانی موثر تره یا ۶ امتیاز مفت از تیم دوم مالک؟!
۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۲:۲۶
5
42