ادامه دردسرهای رئال بدون راموس؛ بدون کاپیتان، بدون امتیاز!

ادامه دردسرهای رئال بدون راموس؛ بدون کاپیتان، بدون امتیاز!

2835
22:01
28 شهریور 1398
هر 5 شکست اخیر رئال در لیگ قهرمانان بدون حضور سرخیو راموس رقم خورده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از مارکا، سرخیو راموس به دلیل سپری کردن دومین جلسه محرومیت خود نتوانست بخشی از تیم رئال در جریان سفر به پاریس باشد. رئال نیز غیبت کاپیتان را حس کرد و در شبی دور از انتظاربا حضور زوج واران-میلیتائو، 3-0 به پاریسن‌ژرمن باخت.

با نگاهی به فصل های اخیر رئال در لیگ قهرمانان درمی‌یابیم که هر 5 شکست اخیر رئال در این مسابقات بدون حضور سرخیو راموس در مسابقات ثبت شده اند.

اولین جلسه از مجموع 2 جلسه محرومیت راموس در بازی برگشت یک هشتم نهایی فصل 19-2018 برابر آژاکس در برنابئو سپری شد. رئال که با برتری 2-1 در بازی رفت در آمستردام شانس خوبی برای صعود داشت در حضور زوج واران-ناچو مقهور نمایش استثنایی شاگردان تن هاگ شد و در خانه با نتیجه 4-1 شکست خورد تا بعد از 3 قهرمانی متوالی، وداع تلخی با رقابت ها در همان مرحله نخست حذفی داشته باشد. 

پیش از رسیدن به مرحله حذفی، رئال در مرحله گروهی فصل 19-2018 دو بار در شرایطی مقابل زسکامسکو شکست خورد که راموس با نظر کادر فنی به دلیل استراحت در ترکیب رئال جای نگرفته بود. بازی رفت در مسکو در حضور زوج واران-ناچو با برتری 1-0 زسکا به پایان رسید و در بازی برگشت، که آخرین بازی مرحله گروهی هم بود، سانتیاگو سولاری در دیداری تشریفاتی از زوج عجیب خسوس وایخو-خاوی سانچز در قلب دفاع خود بهره گرفت و در پایان، با 3 گل در برنابئو شکست خورد. 

رئال در جریان آخرین قهرمانی خود در فصل 18-2017، مرحله یک چهارم نهایی را بدون حضور راموس با خوش شانسی محض از سر گذراند. رئال در بازی رفت در آلیانز تورین 3-0 یوونتوس را مغلوب کرده بود و در بازی برگشت باید بدون راموس در برنابئو از بانوی پیر میزبانی می‌کرد. در شب مصدومیت ناچو و محرومیت راموس، خسوس وایخو زوج واران در قلب خط دفاعی رئال شد و یوونتوس تا دقیقه 61، شکست 3-0 بازی رفت را جبران کرد. 

خطای بن‌عطیه بر روی لوکاس واسکز و ضربه پنالتی کریس رونالدو در دقیقه 98 موجب جبران یکی از گل ها و صعود رئال مادرید به مرحله نیمه نهایی شد. وایخو اولین و آخرین بازی خود برای رئال در لیگ قهرمانان در آن فصل را انجام داد و راموس در بازگشت، تیمش را به سمت سیزدهمین قهرمانی اروپایی هدایت کرد. 

رئال در سال های اخیر بدون حضور راموس در لیگ قهرمانان آشکارا دجار مشکل بوده و اکنون کهکشانی ها امیدوارند حداقل تا پایان این فصل از رقابت ها دیگر شاهد محرومیت کاپیتان خود نباشند.

7712

نظرات کاربران
Mahdi jr cr7
دادا دیگ نگید وار به نفع این و اون.. اگ var یه فصل زودتر میومد همون فصل اخر کریس رو میگم .. بارسا هیچی نمیگرفت. حالا یه فصل ما به اشتباهات خودمون باختیم شما چرا خوشحالید بدو برو کامبک بازیتو بکن بددددو. اون فصل رئال هر بازی یه بدشانسی از داور میاورد ازونورم واسه بارسا گلی ک ا اوت اومده بود رو قبول میکردن . بارسایی هیچ وثت نمیتونن به داور اعتراض کنن چون وقتی فینال ۲۰۰۹ رو بگیم سرشون رو میندازن پایین.مسی داور هول میده صفر جریمه و محرومیت . کریس جرینه و ۴ بازی محرومیت .. هچی نگید از داوری خواهشا
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۲:۳۳
پاسخ
12
1
شهربانو
والا راموسم که بود ۴تا ۴تا ۵تا ۵تاو ... میخوردن مشکل راموس نیست مشکل var از وقتی اومد رئال و پرز به مشکل خوردن... گرفتی؟؟؟
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۵:۲۹
پاسخ
26
51
رئال مادرید❤
کورتوا به تنهایی داره انتقام گل راموس(لیسبون) رو از رئال میگیره...از اولشم گفتم ای کاش کورتوا به رئال نیاد....با اون چشای بستش
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۶:۵۳
پاسخ
25
14
عشقممم نیمار
با سرچی ک کردم ..رئال با راموس تایم هم مقابل بارسلونا گل بارون شد :-)
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۷:۲۹
پاسخ
22
39