ادامه فعالیت ملوان در هاله ای از ابهام

ادامه فعالیت ملوان در هاله ای از ابهام

2867
18:29
23 اسفند 1397
تمرین تیم فوتبال ملوان بندرانزلی برای سومین روز متوالی به انجام نرسید و حضور تیم فوتبال ملوان در دیدار مقابل گل ریحان البرز در هاله ای از ابهام قرار دارد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، در پایان رقابتهای هفته بیست و هفتم و پیروزی ملوان مقابل شهرداری تبریز ، محمد احمدزاده سرمربی تیم فوتبال ملوان در کنفرانس خبری اعلام نمود با توجه به مشکلات مالی بسیار فراوان این تیم ، ادامه فعالیت میسر نمی باشد
پس از این اتفاق تمرینات تیم فوتبال ملوان از روز دوشنبه به دلیل عدم حضور کادر فنی و متعاقب آن بازیکن این تیم در تمرین تعطیل شد و تا امروز ( پنجشنبه ) برگزار نگردید و حضور این تیم در دیدار مقابل گل ریحان البرز در هاله ای از ابهام قرار گرفت. تیم فوتبال ملوان تا پایان هفته بیست و هفتم با ۲۸ امتیاز در مکان دهم جدول رده بندی قرار دارد ضمن اینکه این تیم در نیم فصل دوم با بدست آوردن پنج پیروزی ، سه تساوی و یک شکست و با کسب ۱۸ امتیاز در جدول نیم فصل دوم رقابتها به تنهایی در رتبه اول نیم فصل دوم قرار گرفته است .
تیم فوتبال ملوان در هفته بیست و هشتم رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول روز شنبه از ساعت ۱۵ میهمان تیم فوتبال گل ریحان البرز خواهد بود.

1004

نظرات کاربران
مرد پارسی
این اتفاق نمی‌افتد چون ملوان کلی هوادار عاشق داره و مثل نفت و پاس و صبا و بهمن و غیره بی هوادار نیست
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۴:۲۹
پاسخ
25
14
پرسپولیسی
ملوان هم مث پاس شد
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۳:۰۸
پاسخ
4
23
آرش
ملوان بهتره اصلا نباشه، تیمی که با بازیکنان سرباز فقط می تونست یه کارایی کنه
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۳:۴۴
پاسخ
35
20
پرسپولیسیم
اخه چرا اینکارو با تیمای ریشه دار این مملکت می کنن؟ الان برق شیراز کجاست؟ ابومسلمو نفت تهران کجان؟ شاهین بوشهر چه بلایی به سرش اومد؟ دیگه از پاس نگم که داغ دل شده به خدا. تو رو خدا با ملوان اینکارو نکنین دیگه. به دادش برسین..... متشکرم
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۹:۱۴
پاسخ
11
30
Wien
.....و فوتبال ورشکسته ایران،یه قربانی دیگه گرفت.
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۶:۵۷
پاسخ
13
49