ادامه مذاکره ۲۰۰ هزار یورویی آپولو با شجاعی/ محمدی به اتریش رفت

ادامه مذاکره ۲۰۰ هزار یورویی آپولو با شجاعی/ محمدی به اتریش رفت

24879
10:11
20 تیر 1397
یک رسانه یونانی با اشاره به پیشنهاد باشگاه نساجی مازندران برای جذب مسعود شجاعی از ادامه مذاکره ۲۰۰ هزار یورویی این ملی‌پوش ایرانی با تیم آپولوی آتن خبر داد.

وبسایت رسمی برنامه نود - یک رسانه یونانی با اشاره به پیشنهاد باشگاه نساجی مازندران برای جذب مسعود شجاعی از ادامه مذاکره ۲۰۰ هزار یورویی این ملی‌پوش ایرانی با تیم آپولوی آتن خبر داد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت FWS یونان، باشگاه آپولو 10روز قبل از مسعود شجاعی پرسیده بود که آیا تمایلی به ادامه بازی در یونان دارد و مدیر برنامه‌های این ملی‌پوشی ایران پاسخ داد او پیشنهادی از یک تیم ایرانی دارد و می‌خواهد به کشورش بازگردد.

بر اساس این گزارش مدیر برنامه‌های مسعود شجاعی درها را به روی باشگاه آپولوی آتن نبست و اعلام کرد امکان مذاکره و عقد قرارداد در صورت پرداخت مبلغ 200 هزار یورویی از سوی این باشگاه امکان‌پذیر خواهد بود. از آن زمان باشگاه آپولو هیچ حرکتی انجام نداد اما آنها آماده انجام یک انتقال دیگر هستند. شاید این انتقال جدید مسعود شجاعی باشد. هر چند این بازیکن پیشنهادی از تیم نساجی مازندران دارد اما بازیکن سابق تیم‌های پانیونیوس و آاِک همچنان با باشگاه آپولو صحبت می‌کند تا در یونان به فوتبالش ادامه دهد.

خبر دیگر از لژیونرهای ایرانی مربوط به ملی‌پوش باشگاه احمد گروژنی در روسیه است. این باشگاه از اضافه‌ شدن میلاد محمدی به اردوی آماده‌سازی اتریش خبر داد. تیم احمد گروژنی که مهیای فصل جدید لیگ برتر روسیه می‌شود در اردوی اتریش 3 بازی تدارکاتی با تیم‌های انگلیسی، یونانی و لهستانی برگزار خواهد کرد.

 

2051

نظرات کاربران
۶تایی هاهوهو
به حق چیش نرسیدبازیکنای ایرانی وقتی به یه پول گزاف دست پیدامیکنن دیگه حوصله تمرینای سخت روندارن. نمونش علی کریمی که اگه باهمون رونداوایل بازیش پیش میرفت قطعایکی از۱۰بازیکن برتردنیا میشد دوستان استقلالی شایدیادشون نیادعلی کریمی یک سال سومین بازیکن دریب زن دنیاشدبعدرونالدینهووکاکای بریزیلی. بعدپولدارشدنش دیگه تمرینات سخت رو کنارگذاشت وبی حوصلگی وعافیت طلبی کردواستعدادش روزیرخاکسترمخفی کرد
۲۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۳:۴۷
پاسخ
7
90
Aryan
چرا اینقدر کم.تو فوتبال به حقش نرسید .امیدوارم کاپ جام ملت های اسیا رو تو دستاش ببینم
۲۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۴:۰۱
پاسخ
21
116