ادعای اوندا؛ رئال مادرید با هازارد به توافق رسیده است

ادعای اوندا؛ رئال مادرید با هازارد به توافق رسیده است

2004
21:14
14 آذر 1397
رئال مادرید برای عقد قرارداد با هازارد در تابستان 2019 با این بازیکن بلژیکی به توافق رسیده است.

به گزارش وبسایت نود، رسانه اوندا مادرید مدعی شده است باشگاه رئال مادرید برای جذب ادن هازارد در تابستان 2019 با این بازیکن بلژیکی به توافق رسیده است.

بحث حضور هازارد در رئال مادرید موضوع تازه ای نیست و بارها در پنجره های اخیر نقل و انتقالات تیتر داغ رسانه ها بوده است، حالا به نظر می رسد رئال مادرید بر سر جزییات شخصی این قرارداد با هازارد به توافق رسیده است. هر چند هنوز توافق با چلسی باقی مانده است.

این رسانه مدعی است که چلسی برای فروش ستاره خود 170 میلیون یورو می خواهد، اما رئال مادرید خیلی راضی به پرداخت این رقم برای بازیکنی نیست که سال آینده وارد سال آخر قراردادش با چلسی می شود. آن ها امیدوارند چلسی از رقم درخواستی خود کوتاه بیاید، و در عین حال کواچیچ را هم به عنوان بخشی از قرارداد انتقال، به صورت دائمی راهی استمفوردبریج کنند. خود کواچیچ نیز مایل به ادامه کار در چلسی است.

هازارد چندی پیش نیز به صورت علنی عنوان کرده بود دوست دارد روزی در رئال مادرید بازی کند و البته هنوز هم برای عقد قرارداد جدید با چلسی توافق نکرده است.

1878

نظرات کاربران
کی روش.مورینیو.فرگوسن
درستش هم همینه نه اینکه بیل و بنزما بد باشن اما مثلث رئال با بیل و بنزما و یکی مثل هازارد تکمیل میشه نه اسنسیو یا واسکز اونا هنوز جوان هستن درست مثل رشفورد که سنش کمه و فیکس منچستر براش زیاده اما وود وارد بازیکن نمی خره!
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۹:۰۱
پاسخ
5
5
اشکان
اوضاع تو رئال خرابه خداکنه جور بشه
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۸:۱۱
پاسخ
5
21
عشقممم نیمار
خداشکر ...:-) با این خبر .. دیگ خیالم راحت میشه ک رئال مادرید ..سراغه عشقممم نیمارم نمیره.. و در پاریس میمونه:-)
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۲:۴۷
پاسخ
51
5
حامی
خدا شکر صد سال سیاه نمیخایم این عشق دایو بیاد تو تیم ما.تو برو ب فکر تیم ۶تاخورت باش شیشتقلالی
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۶:۲۴
12
23