ادعای ایندیپندنت؛ اطمینان منچستریونایتد از نهایی شدن انتقال گریزمن تا ماه آینده میلادی

ادعای ایندیپندنت؛ اطمینان منچستریونایتد از نهایی شدن انتقال گریزمن تا ماه آینده میلادی

3815
00:03
05 خرداد 1396
منچستریونایتد بابت جذب گریزمن مطمئن است.

وبسایت رسمی برنامه نود - منچستریونایتد بابت جذب گریزمن مطمئن است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایندیپندنت، بعد از فتح لیگ اروپا و کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا، حالا سران منچستریونایتد اطمینان زیادی به نهایی شدن انتقال گریزمن دارند. منچستریونایتد پیش تر هم برای پرداخت رقم فسخ قرارداد این بازیکن فرانسوی ابراز آمادگی کرده بود و حتی در ژانویه با نماینده این بازیکن برای مسائل شخصی قرارداد به توافق کامل رسیده بود ولی این بیم وجود داشت که عدم صعود به لیگ قهرمانان، گریزمن را از انتقال به یونایتد منصرف کند، اما حالا با کسب این سهمیه، منچستریونایتد امیدوار است تا پیش از پایان ماه ژوئن، این انتقال نهایی شود.

سران یونایتد نمی خواهند داستان فصل قبل در مورد پوگبا تکرار شود، تلاش یونایتد برای جذب پوگبا چندین هفته به طول انجامید و حتی فصل هم شروع شد تا این که بالاخره انتقال پوگبا رسمی و نهایی شد.

در ادامه گزارش ایندیپندنت آمده است که گریزمن، بلوتی و مایکل کین، سه اولویت فعلی مورینیو هستند. بازگشت کین به منچستریونایتد محتمل است و حتی این بازیکن به دوستانش گفته احتمالاً به منچستریونایتد باز می گردد. اما انتقال بلوتی با توجه به بند فسخ قرارداد 100 میلیون یورویی وی، با تردیدهایی روبرو است. 

1878

نظرات کاربران
Hadi
ایول. خیلی عالی میشه. گیریزمااااان و توی دروازه .
۰۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۳:۳۲
پاسخ
1
10
سجــــــاد**
منچستر همه رو میخوان هرکس فوتبال بلده تو دنیا رو میخواد...باز این خوبه
۰۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۱۵:۴۵
پاسخ
0
10
محمد سجاد
منچستر باید یک هافبک وسط قهار و یک دفاع گوشه باکیفیت بگیره
۰۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۱۴:۱۱
پاسخ
5
35