ادعای جنجالی وکیل طارمی؛ بازیکن بزرگ دوپینگ خون می‌کرد

ادعای جنجالی وکیل طارمی؛ بازیکن بزرگ دوپینگ خون می‌کرد

61251
10:56
10 مرداد 1395
سایت رسمی برنامه نود - وکیل مهاجم پرسپولیس که در راهروهای فدراسیون فوتبال رفت و آمد زیادی دارد، از دوپینگ یک بازیکن بزرگ می‌گوید که مسئولان مجبورش کرده‌اند خداحافظی کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - ابراهیمی از بازیکنی کد داده که طی سالهای گذشته شایعات زیادی در مورد دوپینگی بودنش شنیده می شد. شایعاتی که هیچ وقت تائید نشد.

به گزارش سایت نود، صمد ابراهیمی وکیل مهدی طارمی به بهانه انحلال تیم فوتبال بانوان ملوان، پستی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده و در مورد خداحافظی بازیکنی صحبت کرده که کاملا هویتش مشخص است. ابراهیمی نوشته: اواخر پاییز سال نود و دو بود و من در پرونده معروف داوری آن سال و داستان بازی پرسپولیس و سپاهان وکالت یکی دوتا از افراد درگیر در ماجرا را داشتم.عصر یک روز یکی از مسئولین رده بالای فدراسیون جلسه ای خارج از وقت اداری ترتیب داد تا در فضایی غیر رسمی بتواند راحت ترحرف بزند و حرف بشنود.یکی از متهمان پرونده روبرویش نشست و آن مسئول شروع به صحبت کرد که بهترین کار بیان حقایق است واز این دست حرفها.بعد اسم یک فوتبالیست مطرح را آورد و گفت تو که از فلانی بزرگتر نیستی.ما حتی به او هم کمک کردیم که آبرویش حفظ شود.بازتاب رسانه ای اسم تو یک صدم فلانی هم نیست.ما از مدتها قبل می فهمیدیم او هر هفته به فلان کشور همسایه میرود و دوپینگ خون می کند. تزریق خون به فرد را با سطح طبیعی گلبول قرمز برای افزایش هموگلوبین را دوپینگ خونی می گویند که هدف از این کار، افزایش توانایی حمل اکسیژن در خون و در حمایت افزایش قدرت استقامتی آن شخص می شود. تشخیص این نوع دوپینگ هم سخت تر از دوپینگ های دارویی است. آن مسئول می گفت ما برای او مراقب گذاشتیم و باصطلاح طی تعقیب های نامحسوس ردش را زدیم. همه مستنداتمان که کامل شد او را دعوت کردیم و گفتیم این همه دلیل و مدرک علیه تو وجود دارد. تو الگوی جوانان هستی بهتر است بی سر و صدا از فوتبال کنار بروی.او که دید راه گریزی ندارد خواهش کرد شرایطی فراهم کنیم تا در یک دیدار بزرگ خداحافظی کند ولی گفتیم باید زودتر بروی و بناچار در دیداری معمولی کنار رفت.

39046

نظرات کاربران
sarsam
خب مهدی مهدوی کیا هم همینجوری خدافظی کرد
۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۰۷:۰۷
پاسخ
5
1
ramin
اهای فرهاد مجیدی چرا دوپینگ نموده ای؟؟ خخخخ
۱۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۲:۲۷
پاسخ
1
2
باران
مجیدی به خاطر تمرینات انفرادی که می کرد انقدر آماده بود وبه خاطر مشگلش با قلعه نویی خداحافظی کرد مجیدی همین الانم اگه بخواد بازی کنه از خیلی از بازیکنای الان آماده تره واینو از بازی اش چند سال بعد از خداحافظی اش با تیم ستارگان دنیا تو تهران می شد فهمید که خیلی آماده بود ...... شمام آقای ابراهیمی بهتره بری به فکر موکل خودت باشی یه کم حرفه ای گری بهش یاد بدی که اول اونجوری تیمشو قال نذاره بره بعدشم از ترس کودتا دوباره یاد عرقش به پیراهنش نکنه جو حو
۱۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۴۲:۰۵
پاسخ
2
1
محمد مورینیو
اشکالی نداره انشالا اسطوره بعدی
۱۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۴۱:۲۴
پاسخ
1
1
مهرداد
اسطوره ی پوشالی دوپینگی ام از آب دراومد خخخخخخخخخخ نبینم بزرگترین افتخاره اسوره دوپینگیت بهترین بازیکن هفته امارات باشه
۱۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۵:۵۴
پاسخ
1
3
Mohsen_J
همون موقع که فرهاد مجیدی خدافظی کرد تابلو بود قضیه از چه قراره. همه هم فهمیدن.
۱۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۲:۲۰
پاسخ
1
3
عباس
این چرندیاتو میگی که معروف بشی اگه وجود داشتی همون موقع میگفتی
۱۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۰:۴۶
پاسخ
12
14
اشکان
اقا این نیل ارمسترانگ رو میگه،به حرفاش دقت کنین کاملا مشخصه،لطفا جو ندین،ولی من موندم به فدراسیون فوتبال ایران چه ربطی داره!!!اینا دیگه شورشو دراوردن،در همه کارها دخالت میکنن.....
۱۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۹:۴۸
پاسخ
5
15
اسطوره کشی
وقتی یه وکیل که میخواد معروف بشه میاد چرت و پرت میگه باید هم انتظار داشته باشیم که یه عده ای بیان زیر خبری که مربوط به اون میشه کامنت بذارن. اگر ف م یا هر بازیکن دیگه ای دوپینگ کرده بود قطعا اعلام میشد و اگر مخفی شده و اعلام نشده قطعا اسطوره های دیگه ای از همه باشگاهها بودن که یهوی خداخداحافظی کردن و اینجوری بودن....دوستان بیایید الکی یه آدم رو بزرگ نکنیم.آقای محترم شما اگر وکیل موفقی بودی این همه مشکل برای آقای طارمی درست نمیکردی...و از کجا معلوم راهنمایی غلط ندادی تا اونو قربانی معروف شدن خودت نکنی.
۱۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۹:۴۷
پاسخ
11
12
هادی
چوبو که برداری گربه دزده خودش فرار میکنه!
۱۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۱:۳۵
پاسخ
8
19
mohsen
سلام اقای ابراهیمی فقط گفتن یه نفر اینجوری هست شما استقلالی ها چرا به خودتون و بازیکنتون میگیرید
۱۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۱:۲۷
پاسخ
8
22
amir66ali
لطف کنید اسم نیارید.رنگ مهم نیس ابرو و زندگی و شخصیت دیگران هم باید واسه همگی مهم باشه. تشکر /لطفا ارسال بشه
۱۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۴:۲۷
پاسخ
10
16
محمد
تو سایت معتبر اسم فرهاد مجیدی اسطوره استقلال را آوردن حالا صحتش رو نمی دونیم با آنکه ابرو مردمو نباید برد..
۱۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۳:۳۵
پاسخ
16
5
دوستاره آرزوی بعضیها
فرهاد مجیدی اگه خداحافظی نکرده بودتا الانم توی هر دربی یک گل را زده بود و باید میگفتیم دهپولیس....
۱۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۰:۱۲
پاسخ
25
16
امیر
چیز عجیبیه واقعا. این بنده خدا که اسمی نیاورده. من موندم چرا استقلالیا به خودشون گرفتن؟!!!!!! خخخخ. لابد چیزی بوده که آقایون به یاد اسطورشون افتادن!!!
۱۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۰:۰۷
پاسخ
12
29