ادعای رسانه اماراتی/ سهمیه ایران به صورت قطعی 1+3 شد

ادعای رسانه اماراتی/ سهمیه ایران به صورت قطعی 1+3 شد

7172
12:31
25 شهریور 1398
یک رسانه اماراتی پیش از اعلام رده بندی جدید AFC برای سهمیه بندی کشورها برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا اعلام کرد که ایران و قطر افزایش سهمیه دارند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، نشریه «الاتحاد» امارات امروز در گزارشی اعلام کرد که در ماه آینده(نوامبر) خبر بدی برای فوتبال امارات وجود دارد. در جدیدترین سهمیه بندی AFC برای کشورها در لیگ قهرمانان آسیا 2020 و 2021 سهمیه امارات از 3+1 به 2 +2 کاهش پیدا می کند و این حکم قطعی است.

 پیش از این امارات و عربستان بالاتر از ایران قرار داشتند و از غرب آسیا 2 تیم کشور سهمیه 3+1 می گرفت اما بنا به گزارش این رسانه اماراتی سقوط این کشور در رده بندی جدید AFC به رده چهارم غرب آسیا قطعی شده است.

بدین ترتیب در رده بندی جدید AFC برای توزیع سهمیه ها در دو سال 2021 و 2022 لیگ قهرمانان آسیا بدین شکل شد: قطر و ایران به عنوان تیم اول و دوم رده بندی جدید در غرب آسیا سهمیه 3+1 گرفتند و عربستان و امارات به عنوان تیم سوم و چهارم رده بندی سهمیه 2+2 گرفتند.

2051

نظرات کاربران
ستارگان سرخ ایران
شانسقلال شانس اورد وگرنه پلی آف هم حذف می شد
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۱:۰۸
پاسخ
40
11
این پرسپولیس منه
این خبر رو گذاشتم اگر 3 تیم عربستانی که در 1/4 مسابقات قهرمانی باشگاههای آسیا 2019 هستند ، سه برد دیگر کسب نمایند . ایران در رده بندی سوم شده و سهمیه 2+2 میشود با این تفاوت که 2 سهمیه از پلی آف وارد مسایقات میشوند و با یک بازی در خانه وارد مرحله گروهی میشود . پس هنوز سهمیه 3+1 قطعی نیست و به نتایج عربستانیها بستگی داره
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۷:۴۲
پاسخ
1
23
استقلال
گفته در سال 2021 شاید تا اون موقع تیم سوم پایتخت رفت لیگ یک
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۰:۵۳
پاسخ
38
44
دسته ۳ ای تَوهمی
پدیده و ششتقلال پلی اف هستن سپاهان و ارتش عشق هم مستقیم سهمیه دارن اینکه رسانه اماراتی گفته برای سالهای اینده هست .
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۱:۳۰
8
28
فقط یوونتوس
جای تراکتور خالیه
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۷:۱۸
پاسخ
90
16
استاد والورده(مغز متفکر)
اها پس تو تتراکتوری هستی گفتم چرا انقد بی منطقی و طرفدار سری ا هستی
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۸:۳۶
3
31
......
همه میدونن ایران برای چی تو رده بندی صعود کرده اونم به خاطر پرسپولیس و برانکو بوده استقلال این صعودش رو مدیون پرسپولیس
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۵:۴۰
پاسخ
74
151
عشق فقط یک کلام تراکتور واسلام
خخخخ عاشق طرفداران پیروزی هستم که از فوتبال فقط دیدنشو بلدن عزیز دلیلش مجوز حرفه ای نکرفتن چند باشگاه عربستانی و اماراتی هست.
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۷:۳۴
26
7
این پرسپولیس منه
ربطش اینه. برا رده بندی 2021 و 2022 نتایج 2016 تا 2019 مدنظر قرار میگیره و سهمیه ها براساس اون مشخص میشه
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۹:۴۳
4
19
مرد پارسی
پرسپولیس که فصل بعدش تو گروه حذف شد پس چرا سهمیه پایین نیومد.ربطی به پرسپولیس نداره و دو سه تا سایت اماراتی خودشون گفتن دلیلش مجوز نگرفتن چند باشگاه اماراتی و عربستانی بوده
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۱:۵۷
62
28
ایرانی
اگه به خاطر شما بوده که صد در صد نبوده ‌‌(چون شیشپولیس توی چهار تا تیم چهارم شد فصل پیش) همون راحت‌تریم توی پلی آف بازی کنیم.
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۳:۴۳
49
23
حسن خون آبی
ببخشید چرا؟ چه ربطی به پرسپولیس داشت،، شما ۲سال پیش رفتین فینال چه ربطی به امسال داره،،، بعدشم استقلال نیاز به تعریف از ای اف سی نداره یکی از چهار غول آسیاست و کسی اصلا شمارو نمیشناسه،، از نظر تماشاگر رکوردار آسیا هستیم از لحاظ جام پر افتخاریم شما یه قهرمانی بیار بعد راجب آسیا نظر بده داداش چرتو. پرت کامنت نزار
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۱:۴۳
67
35
6×۴
دقیقا
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۰:۳۸
12
43
رضاتاجی
یعنی اینقدر از دنیا عقب هسی که نمیدونی ربطی به باشگاه نداره و الان فک میکنی چون چهارپولیس رفت فینال اسیا سهمیه ایران زیاد شد؟؟؟اونقدی نمیدونی که به زیرساختها وکیفیت لیگ بستگی داره نه به تیم خاصی..اینجوری بود که عربستان الان باید پنج سهمیه داشت اونم بخاطر الهلال ک سال قبلش فینال بوده و دوسه سال قبلترش قهرمان شده و همیشه بین چهارتای اول بود..
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۴:۲۴
59
39