ادعای رسانه های فرانسوی؛ تماس رئال مادرید با مدیر برنامه های هازارد

ادعای رسانه های فرانسوی؛ تماس رئال مادرید با مدیر برنامه های هازارد

4192
17:44
19 دی 1396
احتمال انتقال ادن هازارد به رئال مادرید کمی بیشتر شد. طبق گزارش Radio Montecarlo باشگاه اسپانیایی با مدیر برنامه های ستاره بلژیکی تماس گرفته است.

وبسایت رسمی برنامه نود - احتمال انتقال ادن هازارد به رئال مادرید کمی بیشتر شد. طبق گزارش Radio Montecarlo باشگاه اسپانیایی با مدیر برنامه های ستاره بلژیکی تماس گرفته است.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، با توجه به این حقیقت که هازارد بازیکن مورد علاقه زیدان و سرمربی فرانسوی، مربی مورد علاقه ستاره بلژیکی است، به نفع رئال مادرید خواهد بود. طبق گزارش ها، هازارد طی چند ماه اخیر دو پیشنهاد برای تمدید قرارداد با چلسی را قبول نکرده و به نظر می رسد آینده اش خارج از لندن رقم خواهد خورد.

هازارد تا سال 2020 با چلسی قرارداد دارد. تیم لیگ برتری تاکنون دو پیشنهاد برای بهبود و تمدید قرارداد این بازیکن ارائه کرده است. آنها قصد دارند که با پرداخت سالانه 17.6 میلیون یورو، هازارد را به پر درآمد ترین بازیکن لیگ برتر تبدیل کنند؛ با اینحال، هازارد هنوز پیشنهاد را نپذیرفته و احتمالاً منتظر پیشنهاد تابستانی رئال مادرید است و ترجیح می دهد که در حال حاضر منتظر بماند.

1771

نظرات کاربران
Cr7-17
فکرکردین رئال بیکار میشینه مدیران داور بدراهی روانتخاب کردن راهی که دراون رئال همتا نداره یعنی خریدهای بزرگ
۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۱۵:۳۰
پاسخ
6
9
سوران
نری هازارد نری
۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۲:۳۰
پاسخ
20
20
رامین منچستری
تنها راه متوقف کردن بارسلونا اینه که مسی بازنشست بشه!!!
۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۳:۴۶
پاسخ
21
21
محمود
این شد یک حرف حساب تا مسی باشه رئال جسته و گریخته میتونه یک جامی در لالیگا بیاره در لیگ قهرمانان بازیها حذفی است و شانس هم دخیله کمی ولی در لیگ معمولا بهترین تیم قهرمان میشه
۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۵۰:۴۹
13
8