ادعای عجیب هواداران کره‌ای در مورد رونالدو؛ درخواست 867 دلار به خاطر 45 دقیقه انتظار!

ادعای عجیب هواداران کره‌ای در مورد رونالدو؛ درخواست 867 دلار به خاطر 45 دقیقه انتظار!

14905
17:47
10 مرداد 1398
طرفداران کریستیانو رونالدو در سئول کره جنوبی در تلاشند تا بعد از عدم حضور رونالدو در بازی دوستانه پیش فصل یوونتوس با ستارگان لیگ کره خسارت خود را از شرکت برگزارکننده این بازی بگیرند.

به گزارش وب سایت نود به نقل از رویترز ، به طور عادی عدم حضور بازیکنان در بازی‌های دوستانه   موجب بروز  آشفتگی  در دنیای فوتبال نمی شود اما تیم فوتبال یوونتوس در جریان برگزاری یک بازی دوستانه  در کره‌جنوبی  با شرکت فستا، مسئول برگزاری آن توافق کرده بودند تا CR7 حداقل ۴۵ دقیقه در میدان حضور داشته باشد.
در نتیجه تعدادی از هواداران صرفا برای دیدن این بازیکن اقدام به خرید بلیط مسابقه کردند و بعد از عدم حضور رونالدو با ایجاد کمپینی آنلاین در پورتال ناور کره جنوبی نسبت به این اقدام معترض و با گرفتن وکیل مدعی پرداخت خسارت از سوی شرکت فستا شدند.

کیم مین کی وکیل معترضان به رویترز گفت: بسیاری از طرفداران برای دیدن رونالدو بلیط تهیه کرده اند. شرکت فستا از طریق تبلیغات دروغین قول حضور ۴۵ دقیقه ای ستاره یوونتوس و برپایی مراسم امضا برای طرفداران او را داد. در شرایط معمولی و در چنین مواردی به شاکیان تنها قیمت بلیط پرداخت می شود و قابل درک است که این هواداران پس از عدم دریافت چیزی که به آنها قول داده شده بود دعوی خود را ارائه دهند و به دنبال جبران ۷۰ هزار دلار و بازگشت ۵۹ دلار بابت خرید بلیطشان باشند.

نکته بحث برانگیز این پرونده این است که طرفداران همچنین ادعا می کنند به خاطر  عدم تماشای ستاره خود در حین بازی دچار اضطراب روحی شده اند و در نتیجه به دنبال ۸۶۷ دلار دیگر (بیش از ۱۴ برابر هزینه بلیط )  هستند.

ادعای جبران خسارت به این میزان به خاطر ندیدن بازیکنی به مدت ۴۵ دقیقه، هزینه ای گزاف و ادعایی بزرگ است اما وکیل معترضان به دنبال گرفتن حق آنهاست.

کیم مین کی در خصوص خسارت اضطراب ذهنی گفته : برخی از طرفداران خشمگین، طرفداران مشتاق و واقعی دیدن کریستیانو رونالدو هستند، برای آن‌ها بسیار دردناک است زیرا عاشق این بازیکن هستند و می‌خواهنداز او حمایت کنند اما این موقعیت برایشان فراهم نشد.

مدیر عامل فستا، رابین چنگ اخیرا به رسانه ها اعلام کرده  یوونتوس طبق قراردادهای توافقی عمل نکرده و قبل از گفتگو با نایب رییس باشگاه یووه ، پاول ندود، فهمیده رونالدو حتی برای 10  دقیقه در نیمه دوم هم حاضر به بازی نیست.
چنگ در سخنان خود اشاره کرده در جلسه با پاول ندود به او اعتراض کردم و او در پاسخ گفت : « من هم امیدوارم رونالدو بازی کند اما او نمی‌خواهد . متاسفم، من نمی‌توانم  کاری انجام دهم.» و از این بابت بسیار ناامید شدم.

باید دید در روزهای آینده اعتراض هواداران خشمگین CR7 منجر به گرفتن خسارت از مسئولان این مسابقه می شود یا نه؟!

نظرات کاربران
هیوا
خوشم آمد. دستشون درد نکنه. به این میگن گرفتن حق. مردم و بهتره بگم هوادار اگر تبدیل شدن به بانک درآمدزایی پس توقعاتشون باید برآورده بشه اونم چه توقعی! حضور بازیکن اصلی تیم در زمین. این کوچکترین خواسته شون بوده. احسنت به کره ای ها.
۱۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۶:۳۷
پاسخ
0
33
اکبر تاجی
اینقدر سطح زندگیشون بالا رفته که با ندیدن رونالدو اضطراب بهشون دست میده. یا ما خیلی آروم هستیم یا اونا خیلی لوس
۱۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۰:۴۱
پاسخ
1
37
کوهمره.جروق
رونالدو را مافیا بزرگش کردن
۱۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۳۵:۲۲
پاسخ
28
25
سارابیا
باید مربی بازی بده ... مگه چطوری پیش بینی کرده بودن که رونالدو بازی میکنه مگه رونالدو چیه نباید تبعیض قائل بشند بازیکن بازیکنه خواست مربی بوده همه باید احترام بزارن من پسر عموم در اسپانیا زندگی میکنه میگه از رونالدو امضا گرفته وقتی که در رئال مادرید بوده
۱۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۶:۳۸
پاسخ
11
24
Milano
تا براشون درس عبرتی بشه که به یک موجود خود شیفته دل نبندند... آخه این خودپرست به کی وفادار بوده که بخواد به طرفدارش وفا کنه؟!
۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۷:۳۰
پاسخ
105
123
Hamed
حالا نکه تو هر روز باهاش در ارتباطی واسه همین فهمیدی خودشیفته اس . بیچاره تو ته تهش بتونی ۹۰ دقیقه تو تلویزیون ببینیش.
۱۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۲۲:۱۹
29
22
عبآس
حالا باز خوبه رونالدو شهرتی داره واسه خودشیفتگیش، ولی شماها چی که همیشه‌ی خدا ازش طلبکارین؟؟؟؟ شما از اون خودشیفته ترین که با یه خبرِ ساده هم نمیتونین کنار بیاین
۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۰:۵۴
24
23
حامد
منم اعتراض دارم الان شنیدم رونالدو بازی نکرده اضطراب عجیبی وجودمو گرفت لطفا هزار دلار غرامت به اینجانب بدید
۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۹:۳۳
پاسخ
9
150
سپهر
من خیلی کیف کردم این متنه رو خوندم..
۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۰:۲۲
پاسخ
11
77
فقط یوونتوس
ببینین ک یوونتوس بزرگ و ستارش چ قد طرفدار داره امسال تمام جامارو مث غلتک از روشون رد میشیم
۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۲:۵۸
پاسخ
102
41
Mshh
اگه تو مملکت ما بود میگفتن کل بازی تو زمین بود چطور ندیدینش؟و بعد از یه مدت به خوبی و خوشی دوباره شروع به قانون شکنی میکردن....
۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۰:۱۰
پاسخ
3
138
عشقممم نیمار
حالا خیلی ارزش داشت ک بازی پیرونالدو رو‌ببینید !!! :-)
۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۱:۳۴
پاسخ
91
53
kia
پیرو نالدو دیه کیه ؟ نکنه همون بازیکن سومالی رو میگی.. # بانمک نباشیم
۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۹:۵۶
11
14
کریستیانو رونالدو
همون پیری که تو میگی از نیمار جوون کمتر مصدوم شده خخخخ
۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۸:۳۰
7
20
عرفان
جل الخالق. یعنی دارم درست میبینم؟ الان لایک هات از دیسلایک هات بیشتره؟
۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۶:۴۴
4
8