ادعای یک رسانه آفریقای جنوبی/ کی‌روش امروز سرمربی آفریقای جنوبی می‌شود!

ادعای یک رسانه آفریقای جنوبی/ کی‌روش امروز سرمربی آفریقای جنوبی می‌شود!

9945
10:07
13 اسفند 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - بر اساس ادعای یک رسانه آفریقای جنوبی، سرمربی تیم ملی کشورمان امروز به عنوان سرمربی جدید بافانا بافانا معرفی خواهد شد.

وبسایت رسمی برنامه نود -  بر اساس ادعای یک رسانه آفریقای جنوبی، سرمربی تیم ملی ایران امروز به عنوان سرمربی جدید بافانا بافانا معرفی خواهد شد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم ، براساس ادعای سایت «اسپورت 24» آفریقای جنوبی، انتظار می‌رود امروز (جمعه) اتحادیه فوتبال آفریقای جنوبی (SAFA) کارلوس کی‌روش را به عنوان سرمربی جدید بافانا بافانا (لقب تیم ملی فوتبال آفریقای جنوبی) معرفی کند.

براساس این گزارش، کارلوس کی‌روش، سرمربی پیشین تیم ملی ایران اولین انتخاب اتحادیه آفریقای جنوبی در بین دو گزینه نهایی است. بر اساس گزارش سایت «SowetanLIVE» آفریقای جنوبی، کی‌روش و هرو رنارد فرانسوی دو گزینه نهایی هدایت بافانا بافانا هستند.

کی‌روش پیش از این بین سال‌های 2000 تا 2002 هدایت تیم ملی آفریقای جنوبی را بر عهده داشته و پس از اینکه نسبت به بازگشت به این تیم علاقه نشان داد، حضور مجددش روی نیمکت این تیم را به شدت محتمل دانستند.

SAFA برای به خدمت گرفتن کی‌روش باید دستمزد سالیانه یک و نیم میلیون دلار بپرازد و این تقریباً همان چیزی است که دستیار پیشین سرالکس فرگوسن در تیم ملی ایران به دست می‌آورد.

بر اساس گزارش‌ها، مدیر برنامه‌های کی‌روش می‌خواهد دستمزد این مربی موزامبیکی‌الاصل در مجموع بهتر از چیزی باشد که در خاورمیانه به دست می‌آورده است.

سرالکس فرگوسن پیشین از این از کارلوس کی‌روش به شدت تمجید کرده و از تأثیر دستیار پرتغالی خود در مدرن شدن شیوه تمرینات منچستریونایتد گفته بود.

به گزارش تسنیم، در حالی «اسپورت 24» آفریقای جنوبی، در این خبر مدعی شده که  «کی‌روش، سرمربی پیشین تیم ملی ایران» که هنوز این مربی پرتغالی هدایت تیم ملی کشورمان را بر عهده دارد.

 

2020

نظرات کاربران
محمد
امیدوارم درست باشه..البته هیچ بعید نیس از این فدراسیون فوتبال ایران همه چی بر میاد ی تبصره خشکل و ناز حتما گذاشتن که آقا خیلی شیک وسط کار ول کنه بره ب ریش ماهم بخنده
۱۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۲۵:۴۱
پاسخ
0
0
کیروش با جام اصن خوبه؟؟؟؟
جهنم فیلم کردی یه ملت و واسه اهداف خودت و بزرگ کردن خودت
۱۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۵۰:۳۱
پاسخ
0
0
ارتش قرمز
تا آخر کنارتیم مرد بزرگ معمار فوتبال ایران وقتی عکست و یا فیلمتو میبینم موی بدنم سیخ میشه به خدا راست میگم چند مربی بیشتر تو دنیا نیست که این احساس بهم میده 3 نفر تو اولی ....کیروش کبیر آدیداس آلمانی یوزپلنگ بقیه اضافه هستند برین
۱۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۷:۵۹
پاسخ
0
1
کوروش
برو و دیگه هم برنگرد با اون بیانیه های الکی تر از خودت
۱۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۶:۰۷
پاسخ
4
0
jd.dri
انشاءالله که خبر درست باشه تا ما بتونیم قید این فوتبال فاسد در رده باشگاهی و باندباز و هتاک در رده ملی رو بزنیم و بیشتر به کار و زندگی مون برسیم ...
۱۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۰:۵۵
پاسخ
0
1
amir
خدایا شکررررت
۱۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۳:۳۵
پاسخ
3
0
رائول
از ادعا تا واقعیت فاصله بسیار هست...
۱۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۹:۱۰
پاسخ
0
1
ایدا سادات16قرمز
الکی می گن
۱۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۲:۵۱
پاسخ
3
0
دانیال
کارلوس کی‌روش، سرمربی پیشین تیم ملی ایران ؟؟؟؟ به قول ما شیرازی ها چیطو ؟!؟!
۱۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۶:۳۹
پاسخ
0
0
بهراد
امیدوارم حقیقت داشته باشه و هدایت تیم ملی رو بدن آقای مایلی کهن. تا سرنوشت تیم ملی بزرگسالانمون مثل بقیه رده های ملی و باشگاهیمون بشه.
۱۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۵:۰۹
پاسخ
0
3
ایرانکیروش
کیروش نمیره دوست داریم مرد
۱۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۴:۳۷
پاسخ
0
3
مهدی
الکی میگه
۱۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۴:۳۵
پاسخ
1
0
Hamed ss shz
اوهووووووی!؟؟!!!!!!فدراسیووون؟؟!چخبره؟!
۱۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۱:۴۲
پاسخ
1
2
امیرزند
محاله هیچ جا نمیره حالا ببینید
۱۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۸:۲۸
پاسخ
2
1
رامين
بازار گرمي پرتغالي دم عيد كيلويي چند؟
۱۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۷:۳۲
پاسخ
2
2