ارائه گزارش تحقیق و تفحص عملکرد ۱۰ ساله پرسپولیس و استقلال در مجلس

ارائه گزارش تحقیق و تفحص عملکرد ۱۰ ساله پرسپولیس و استقلال در مجلس

2885
17:50
25 آبان 1398
مدیرکل امور مجلس در وزارت ورزش و جوانان گفت: تحقیق و تفحص از منابع، مصارف و نظام مدیریت شرکت‌های فرهنگی - ورزشی استقلال و پرسپولیس بعد از تصویب در صحن علنی مجلس طی یک‌سال انجام شد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، داود عزیزی مدیرکل مجلس با اعلام ارائه گزارش تحقیق و تفحص عمکلرد 10 ساله دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در این هفته در مجلس شورای اسلامی گفت: فعالیت نمایندگان مردم با هدف شفافیت عملکرد دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و تسهیل در امور و اصلاح ساختار این دو باشگاه انجام شده است.

وی افزود: تحقیق و تفحص از منابع، مصارف و نظام مدیریت شرکت های فرهنگی - ورزشی استقلال و پرسپولیس بعد از تصویب در صحن علنی مجلس طی یک سال انجام شد.

مدیرکل مجلس وزارت ورزش و جوانان درباره محورهای تحقیق و تفحص مجلس گفت: درآمدها و مصارف و هرینه های دو باشگاه در 10 سال گذشته، جریمه‌های بین‌المللی و ملی دو باشگاه و دلایل آن در 10 سال گذشته و تغییرات سازمانی و ساز و کار نظارتی و راهبری در دو باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس در یک دهه گذشته از جمله موارد مورد توجه و بررسی وکلای مردم در مجلس است.

1870

پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
نظرات کاربران
حسام
منتشر کنید غریبه که نیستیم.هوادار مالک اصلی باشگاه است.شما هم وکلای ما هستید.منتشر کنید و به اطلاع عموم برسانید
۲۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۸:۲۴
پاسخ
2
66
دکتر
فقط ضرر و زیان از جیب ملت... جمع کنید این دو تا مصرف کننده رو
۲۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۶:۱۶
پاسخ
19
36
جانم پرسپولیس
یعنی تو واقعا فکر کردی طرفدارهاشون هم دلشون میخواد اینا دولتی باشن گلم ولی دارن تحمل میکن این دوتا باشگاه اگه یه مدیر زرنگ داشته باشن با این پشتوانه واقعا عظیم طرفدار تو کل کشور نه مثل بعضی تیم ها فقط ادعاش رو دارن میتونن راحت واسه قهرمانی آسیا برن چون بزرگ بودن به گفته مالک و نود درصد طرفدارهای یه تیم از همون استان نیست برادر من شاید منو چهارتا استقلالی تو همینجا باهم کل کل کنیم ولی بازهم میدونیم تنها رقیبمون تو همه شرایط استقلاله و واسه اونام ما بعد هم تیم های پر افتخار مثل سپاهان.سایپا.فولاد راستی اون دوتایی آخر قهرمانی دارن ولی تیم به قول خودتون بزرگ نه
۲۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۰:۴۸
3
21
من
مطمئن باشین اگه فقط ضرر و زیان بودن تا حالا خصوصی شده بودن
۲۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۳:۳۲
3
14
علیرضا اص
خوب نتیجه چی شد؟
۲۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۱:۴۰
پاسخ
0
37
شادوماد
اگه واقعی باشه که تیم قرمز رسوا میشه.. باید معلوم بشه پولهای بی حد و اندازه ای که آقای عابربانک خرج قرمزا کرده چطور باعث تبعیض بین تیمها شده
۲۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۲:۱۵
پاسخ
51
25
استقلال ایران
اقاقضیه اقای طاهری مدیر وقت پرسپولیس چی شد مگه قرار نبود بیاد به ملت توضیح بده .150 میلیارد بدهی پرسپولیس چه جوری شد
۲۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۱:۲۰
پاسخ
33
25
hb
همونجوری که بدهی اس دق لال یه جوری شد و 4 فصله بیشترین خرید بازیکن رو داشته
۲۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۹:۲۴
6
18