اریک بایی و پل پوگبا در آستانۀ بازگشت به میادین

اریک بایی و پل پوگبا در آستانۀ بازگشت به میادین

2548
23:11
21 آبان 1398
دو ستاره منچستریونایتد در آستانه بازگشت به میادین هستند.

به گزارش وبسایت نود، احتمال دارد این دو بازیکن بعد از وقفه بازی های ملی دوباره پا به توپ شوند.

اریک بایی و پل پوگبا در آستانۀ بازگشت به میادین فوتبال قرار گرفته اند و احتمال می رود بعد از وقفه بازی های ملی در نوامبر، برای یونایتد به میدان بروند.

اریک بایی به دلیل مصدومیت لیگامنت در ماه جولای در بازی دوستانه مقابل تاتنهام، مدتها است که دور از میادین به سر می‌برد، اما حالا بعد از ماه ها ریکاوری توانسته شرایط بازگشت به زمین را پیدا کند. در عین حال او فقط تا تابستان با یونایتد قرارداد دارد و باید در ماه های پیش رو خودش را نشان دهد وگرنه بعید است شیاطین سرخ بند تمدید دو ساله قرارداد او را فعال کنند.

پل پوگبا نیز که از بازی با آرسنال در ماه سپتامبر دور از میادین بوده است، در روزهای گذشته گچ پایش را باز کرده و حالا امیدوار است بتواند به زودی یونایتد را همراهی کند. این خوشبینی وجود دارد که حتی اگر او به بازی‌های پایان نوامبر نرسد، به دربی منچستر در روز هفتم دسامبر خواهد رسید.

1878

نظرات کاربران
A7یونایتدی
خوب موقعیه...تیم داره جون میگیره یواش یواش
۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۶:۴۱
پاسخ
1
33
امیدایران
پوگبا بیاخونه اولت واین cr7روتغذیه کن یعنی جات امره جان خدیرامتوییدی رمزی برناردسکی رومیدیم که فقط بیای
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۹:۱۲
پاسخ
48
1
میلاد
خونه اولش همین منچستر، پوگبا از منچستر منتفل شد به یونتوس
۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۶:۴۸
1
19
فقط یوونتوس
آفرین ب پوگبا دوباره خودتو ب مصدومیت بزن ک منچستر بی افتخار و بحران زده سنگ اندازی نکنه ک مسیرت در راه یوونتوس بزرگ هموار شه جاما و انواع افتخارات در یوونتوس بزرگ منتظرته
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۱:۳۸
پاسخ
63
2
محمد
یوونتوس بزرگ اشتباهه یوونتوس یه تیم تمام مافیایی هست که همیشه از کمک مافیا تا فوراسیون و داورها سود میبره، تیم بزرگ توی ایتالیا یعنی اینتر، تنها تیم ایتالیایی که فاتح سه گانه شده
۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۰۱:۱۸
2
15