ازبکستان 4-0 ترکمنستان/ صعود و فرار از استرالیا!

ازبکستان 4-0 ترکمنستان/ صعود و فرار از استرالیا!

4098
21:30
23 دی 1397
تیم ملی فوتبال ازبکستان با پیروزی برابر ترکمنستان صعودش به مرحله یک‌هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا را قطعی کرد.

به گزارش وبسایت نود، در آخرین دیدار از دور دوم مرحله گروهی رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های آسیا، تیم‌های ازبکستان و ترکمنستان با قضاوت «عمار الجنیبی» از امارات به مصاف هم رفتند که در پایان تیم ازبکستان با نتیجه یک‌طرفه 4 بر صفر حریفش را شکست داد و دومین پیروزی پیاپی‌اش در این تورنمنت را جشن گرفت.

در این بازی که از گروه F و در ورزشگاه راشد برگزار شد، سیدیکوف در دقیقه 17، شاهمرادوف در دقایق 24 و 42 و ماشاریپوف در دقیقه 40 برای تیم تحت هدایت هکپور کوپر آرژانتینی گلزنی کردند. همچنین اسماعیلوف بازیکن ازبکستان تنها اخطاری این دیدار لقب گرفت.

ازبکستان با این برد 6 امتیازی شد و به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به ژاپن در صدر جدول این گروه قرار گرفت. همچنین تیم‌های عمان و ترکمنستان نیز بدون امتیاز هستند.

در بازی‌های روز پایانی این گروه تیم‌های ازبکستان و ژاپن برای تعیین صدرنشین به مصاف هم خواهند رفت و جدال عمان و ترکمنستان نیز شاید منجر به تعیین یکی از چهار تیم سوم راه یافته به مرحله یک‌هشتم نهایی شود. در صورتی که ژاپن در دیدار با ازبکستان پیروز نشود، باید با تیم دوم گروه B که احتمالاً استرالیا خواهد بود، روبرو شود.

1004

نظرات کاربران
طرفدار
یعنی میشه ژاپنم تو گروهش دوم بشه؟؟؟ استرالیا که بهرنحوی بود از مسیر ایران کنار رفت!! فقط مونده ژاپن!!! اگه میشد ازبکستان لطف کنه مثل مقدماتی جام جهانی بالاتر از ژاپن قرار بگیره تا دیگه خیالمون راحت باشه، چی میشد!!!
۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۳:۴۷
پاسخ
4
27
محمد
اگه کره و عربستان تو گروهشون صدرنشین بشوند و ژاپن هم دوم بشه دیگه تا خود فینال تیم شاخی جلومون نیست.
۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۶:۵۵
پاسخ
1
31
رامین.آلمان.پرسپولیس
این ازبکستان همون تیمی هست که کسی جزو مدعیان نمیدونتش و هیچ بار منفی روحی روشون نیست و دارن کمال استفاده رو میبرن از این موضوع ...
۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۶:۰۳
پاسخ
1
34
Wien
خدا کنه ژاپن و استرالیا بهم بخورند،چون هر کدام حذف شوند،بنفع بقیه مدعیان از جمله ایران است،هرچند جفتشون تا الان آنچنان مدعی نشون ندادند،ولی خب داستان مرحله حذفی با دور گروهی فرق میکنه،اینجور تیمها هر لحظه میتونند خطرناک باشند.
۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۸:۵۳
پاسخ
7
74
ایداسادات25بهمن1380
خدا کنه به هم نخورند چقدد ترس دارید از زاپن استرالیا
۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۳:۳۰
27
18